Guild Wars 2

poruka: 8.363
|
čitano: 1.145.858
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

Posto dolazi ljetna suša, vracam se nakon dugo vremena u GW2. Prije sam igrao sa Engineerom, ali mi je lik dosadan, pa bi rado krenuo sa drugim. Kojeg vi preporucate za PvE i lagono soliranje? Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali svejedno...

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2

guardian

 

@amonzero... e sad si ga kraljevski izvalio... tezak dungeon pa nagrada 1g... mos mislit

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 14:49 (Obi Wan).
15 godina
offline
Re: Guild Wars 2
Sova kaže...

Posto dolazi ljetna suša, vracam se nakon dugo vremena u GW2. Prije sam igrao sa Engineerom, ali mi je lik dosadan, pa bi rado krenuo sa drugim. Kojeg vi preporucate za PvE i lagono soliranje? Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali svejedno...

Warrior ili Guardian. Warrior je easy mode :)

12 godina
offline
Guild Wars 2

I kakva je presuda za Dragon Bash?

Nisam igra GW2 od Haloween eventa i invazije Karki , tako da nisam bas up to date :)

 

Jeli jos uvijek fokus na farmanju fraktala?

I jesu li napokon uveli nekakav razuman nacin na koji bi se mogao nabaviti legendary precursor?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Guild Wars 2

 

{#} Arenanet

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Guild Wars 2

Kupio igru sa ove stranice http://www.buy-play.com/account/ 180kn mislim da ispadne, najjeftinije igdje. Trebo sam cekati key, ali ja sam se odmah javio sluzbi za korisnike i trazio da me nazovu da se identificiram. Neka zenska sa extra cute glasom me nazvala i pitala ime i prezime i jos nesto sitno i key je dosao odmah.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Guild Wars 2

Prodajem account i igru u kutiji, u odličnom stanju, 150kn, hitno je :) 

 

 

 
2 2 hvala 0
11 godina
offline
Guild Wars 2

Ekipo uljučio bih se u GW2. Koji server biste mi preporučili? Jel igra popularna ko jedinica ili je lošija?

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Guild Wars 2
Azmo kaže...

Ekipo uljučio bih se u GW2. Koji server biste mi preporučili? Jel igra popularna ko jedinica ili je lošija?

Server Gandara (EU). Vecina domace ekipe je tamo, i to u  "Croatian Maniacs" guildu.

Tolstoy is My Homeboy
12 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

molim procjenu za novi i nekoristeni Guild Wars 2 key, posto imam jedan viska da znam staviti oglas za prodaju, hvala

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2
miha10 kaže...

molim procjenu za novi i nekoristeni Guild Wars 2 key, posto imam jedan viska da znam staviti oglas za prodaju, hvala

25 eurica

15 godina
offline
Guild Wars 2

Pozdrav. Počeo sam nedavno igrat igru pa me zanima koji mi guild preporučate, više sam orjentiran na PvE i casual stil igre.

http://www.youtube.com/user/lindseystomp
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Guild Wars 2
tomek.75 kaže...

Pozdrav. Počeo sam nedavno igrat igru pa me zanima koji mi guild preporučate, više sam orjentiran na PvE i casual stil igre.

http://www.croatian-maniacs.com/

 

Guild misije 2 puta tjedno, PvP turniri (deathmatch 4 fun), radimo dg svakodnevno, nekoliko puta tjedno organizirani WvW runovi i još mnogo toga.

 

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
13 godina
offline
Guild Wars 2

Eh opet mi se zaigrao Guild Wars 2, ima li možda da se želi riješiti svojeg accounta, mogu ponuditi za zamjenu neke druge igre ili možda novce ako je sića  {#}

 

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Guild Wars 2

Ja sam kupio game gw2 kada izasao odma isti dan... ali nazalost imao sam problema sa igranjem :S FPS mi je bio sranje :S nekih 30 ako... a sada sam uzeo novu grafu i 2 GB rama vise.. pa me zanima dal ibi mogao igrati a nije mi u cilju da kupim game...  samo da je testiram.. hhh pa ako ima koja dobra dusa da mi da acc na 10 min . samo da vidim FPS nista vise...  da znam ocu kupiti ili ne ponovo... :S 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Guild Wars 2

dobio ovo poruku prilikom pokretanja igrice gw2 connection error(s) detected. retrying

 

zna tko sta treba napraviti mozda? poslao sam isto i suportu poruku za taj problem.

 

 

edit: a i sad sam stavio da se nanovo skida pa cemo vidjet nadam se ujutro dal ce radit...

 

ipak sam upsio sredit,snimio od zene njenu igru i radi.tko zna u cemu je gore bio problem heh.

 

ipak pitanje.sta bi bilo bolje uz necromancera igrat (zena ga igra) - a ja bi bio ili elemnt ili mesmer....nikak se odlucit...svaki mi ima nesto dobro

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2013 22:57 (cropunk).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Guild Wars 2

Nudim Starcraft 2 Wings of Liberty + Heart of the Swarm ili Scrolls account za Guild Wars 2, fakat nitko interesiran? {#}

 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Guild Wars 2
alscaul kaže...

Nudim Starcraft 2 Wings of Liberty + Heart of the Swarm ili Scrolls account za Guild Wars 2, fakat nitko interesiran? {#}

 

ne vrijedi Guild Wars 2 20 kn ;)

 

PS. jel igra netko na Desolationu?

13 godina
offline
Re: Guild Wars 2
JuXo kaže...
alscaul kaže...

Nudim Starcraft 2 Wings of Liberty + Heart of the Swarm ili Scrolls account za Guild Wars 2, fakat nitko interesiran? {#}

 

ne vrijedi Guild Wars 2 20 kn ;)

 

PS. jel igra netko na Desolationu?

na kojem planetu ti živiš? 

14 godina
offline
Re: Guild Wars 2

zašto?

igra je crap

bio sam core tester i par puta sam upozorio ovdje ljude da nema end game kontenta, kako i je

kupio sam igru, koju neigram, jer nemam šta raditi tamo

sada igram rift, koji je em f2p, em je bolji i sadržajniji x puta

svako ima svoje mišljenje ali cijela moja core test ekipa(20tka ljud) ne igra više, jer imaju isto mišljenje kao i ja

13 godina
offline
Guild Wars 2

Ja sam bio napravio pauzu od par mjeseci i poceo igrati opet prije par dana. Nikad GW2 nisam smatra losom igrom, dapace...

Sad mi se cini da ima vise ljudi na serveru nego prije, i u onim zonam gdje prije i nije bas bilo igraca sad ih ima.

I uz tempo kojim ANet štanca novi sadrzaj cini mi se da sam dosta toga propustio. 

 

Tolstoy is My Homeboy
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Guild Wars 2
Zoki B kaže...

zašto?

igra je crap

bio sam core tester i par puta sam upozorio ovdje ljude da nema end game kontenta, kako i je

kupio sam igru, koju neigram, jer nemam šta raditi tamo

sada igram rift, koji je em f2p, em je bolji i sadržajniji x puta

svako ima svoje mišljenje ali cijela moja core test ekipa(20tka ljud) ne igra više, jer imaju isto mišljenje kao i ja

f2p je i GW2. Ne znam o cemu ti pricas. Nisi ti to uopce igro kako treba onda. Pa jos bolje da nema end game content, uvijek imas nesto za radit. 

13 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

Propustio si puno toga, ali ništa važno... Meni se nimalo ne sviđa ovo mjesečno izdavanje novog sadržaja koji mi je bezveze, ubi dosada i skupljanje gluposti...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2

meni ne pase taj gear grind koji je dosao sa fraktalima. cuo sam da ce nesto minjat po tom pitanju u ubucuim patchevima pa cemo vidit... za sada u stanju mirovanja

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Re: Guild Wars 2

majstore.... prestani se pjeniti... 4 lika na max lvlu... o čemu ti prićaš, po mom mišljenju igra je fail teški, nema questova, da nema, ali popaju malo malo kad ideš po mapi, igrao sam često sa developerima igre... ma uostalom, libo me šta ti misliš, masa ljudi se složila da je crap i bok, to što ti pričaš stvarno me ne zanima...

 

da uredim post:

da imam i core test acc još uvjek aktivan

da imam i kupljenu igru i sve je uredno tamo

ne, neću nikome dati da igra na mom acc, dobio sam nekoliko ponuda ne da prodam igru nego da poklonim... zakon ste...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 15:52 (Zoki B).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2
Zoki B kaže...

majstore.... prestani se pjeniti... 4 lika na max lvlu... o čemu ti prićaš, po mom mišljenju igra je fail teški, nema questova, da nema, ali popaju malo malo kad ideš po mapi, igrao sam često sa developerima igre... ma uostalom, libo me šta ti misliš, masa ljudi se složila da je crap i bok, to što ti pričaš stvarno me ne zanima...

 

da uredim post:

da imam i core test acc još uvjek aktivan

da imam i kupljenu igru i sve je uredno tamo

ne, neću nikome dati da igra na mom acc, dobio sam nekoliko ponuda ne da prodam igru nego da poklonim... zakon ste...

A masi ljudi se sviđa, a i jedini si se ti ovde zapjenio.

A da nije slučajno...?
14 godina
offline
Re: Guild Wars 2

je, da, u pravu si

16 godina
offline
Re: Guild Wars 2

ne mozete vi nekoga natirat da voli nesto a to se njemu ne svida...

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2

Da igra nema WvW nebi je igrao jer su mi tamnice predosadne da ih svaki dan igram.

Po meni fali klasični raidovi od 20tak ljudi bez sadasnjeg sistema da svi dobiju loot nakon završetka.

Ovi šta igraju samo pve ne kužim kako im ne dopisdi.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Guild Wars 2
Obi Wan kaže...

meni ne pase taj gear grind koji je dosao sa fraktalima. cuo sam da ce nesto minjat po tom pitanju u ubucuim patchevima pa cemo vidit... za sada u stanju mirovanja

Koji gear grind u fraktalima ? Ako hoćeš ascended gear lijepo radiš guild misije i daily, skupiš određene iteme koje mojenjaš za gear. Nemoraš ni uć u fraktale. Meni se fraktali sviđaju, pogotovo na većim lvlima gdje treba mućnit glavom i pametno odigrat, a k tome dobijem još i odličan skin za wep.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice