Hardcore Gamer zaključana tema

poruka: 57
|
čitano: 8.457
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Evo ja bi htio postati hardcore gamer u svim žanrovima... Još sam mlad i jako volim igrati igre, igram po cijele dane... Pa me zanima imate li kakve dobre savjete, npr. koje igre da igram više koje manje, koliko moram dugo igrati, moram li igrati redovito i takve stvari....

One ring to rule them all, One ring to find them, One ring to bring them all and in the darkness bind them
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

igraj igre koje ti idu

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer
michael_lp kaže...

Evo ja bi htio postati hardcore gamer u svim žanrovima... Još sam mlad i jako volim igrati igre, igram po cijele dane... Pa me zanima imate li kakve dobre savjete, npr. koje igre da igram više koje manje, koliko moram dugo igrati, moram li igrati redovito i takve stvari....

 Daj ne melji! Hardcore gamer... Nemoj tratit život u uvjerenju da ćeš nešto postići s tim.
Ko da se prijavljuješ za posao... "Evo ja bi htio postati hardcore gamer" Smijeh

Dati ću ti najbolji savjet kojeg ćeš dobiti: Izađi van i igraj nogomet ili košarku ili što te već drugo zabavlja jer ćeš pasti u depresiju kad s 17-18 vidiš da ti je jedini prijatelj kompjuter. A do tad ćeš već u društvu biti geek i weird-o i nitko se neće htjeti družit s tobom.

Igraj igre koje ti se sviđaju 2-3 sata na dan i ne daj da ti zamjene frendove. - evo to je moj savjet.
Rambo is watching you!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer
i_rambo_plache kaže...
michael_lp kaže...

Evo ja bi htio postati hardcore gamer u svim žanrovima... Još sam mlad i jako volim igrati igre, igram po cijele dane... Pa me zanima imate li kakve dobre savjete, npr. koje igre da igram više koje manje, koliko moram dugo igrati, moram li igrati redovito i takve stvari....

 Daj ne melji! Hardcore gamer... Nemoj tratit život u uvjerenju da ćeš nešto postići s tim.
Ko da se prijavljuješ za posao... "Evo ja bi htio postati hardcore gamer" Smijeh

Dati ću ti najbolji savjet kojeg ćeš dobiti: Izađi van i igraj nogomet ili košarku ili što te već drugo zabavlja jer ćeš pasti u depresiju kad s 17-18 vidiš da ti je jedini prijatelj kompjuter. A do tad ćeš već u društvu biti geek i weird-o i nitko se neće htjeti družit s tobom.

Igraj igre koje ti se sviđaju 2-3 sata na dan i ne daj da ti zamjene frendove. - evo to je moj savjet.
 Pa nisam mislio na taj način, imam puno frendova, imam curu, treniram nogomet.... Zašt ne bi malo i igro igre?
One ring to rule them all, One ring to find them, One ring to bring them all and in the darkness bind them
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Igre se igraju zbog zabave...ne zbog toga da postanes "hardcore gamer"

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Bas sam ti krenuo odgovoriti kad procitam  ti zadnju poruku. Mani se ti igranja, a da ne pricam o hard core igranju, idi napolje beri cvijece i skakuci, hop, hop, hop.

The Sun is always upon you!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer
michael_lp kaže...
i_rambo_plache kaže...
michael_lp kaže...

Evo ja bi htio postati hardcore gamer u svim žanrovima... Još sam mlad i jako volim igrati igre, igram po cijele dane... Pa me zanima imate li kakve dobre savjete, npr. koje igre da igram više koje manje, koliko moram dugo igrati, moram li igrati redovito i takve stvari....

  Daj ne melji! Hardcore gamer... Nemoj tratit život u uvjerenju da ćeš nešto postići s tim.
Ko da se prijavljuješ za posao... "Evo ja bi htio postati hardcore gamer" Smijeh

Dati ću ti najbolji savjet kojeg ćeš dobiti: Izađi van i igraj nogomet ili košarku ili što te već drugo zabavlja jer ćeš pasti u depresiju kad s 17-18 vidiš da ti je jedini prijatelj kompjuter. A do tad ćeš već u društvu biti geek i weird-o i nitko se neće htjeti družit s tobom.

Igraj igre koje ti se sviđaju 2-3 sata na dan i ne daj da ti zamjene frendove. - evo to je moj savjet.
  Pa nisam mislio na taj način, imam puno frendova, imam curu, treniram nogomet.... Zašt ne bi malo i igro igre?
  HEHE.... ma kad ti pored igranja igara po cjele dane stigneš imati curu,trenirati nogomet i imati hrpu prijatelja?
Failure is never an option
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer

rofl

 

nemojte decka sad zezat :D

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

rađe se prihvati knjige :P

I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Boze kako li glupe teme.

Zelim bit hard core gamer šta da radim OMG.

Inace prvo kazeš da igraš po cijele dane, a poslije kazeš da si party boy koji ima tisucu prijatelja, trenira nogomet i ima curu. Uza sve to sigurno si još i odlican ucenik  Smijeh

Onda vjerovatno uopce ne spavaš.

Igraj bez prestanka, neka ti idoli budu oni kosoki koji ginu za monitorom od iscrpljenosti i neprekidnog igranja WoW-a i evo te bit ceš hardcore gamer.

xx.yy.2008 u mjestu xxxxxx je preminuo xx-godišnjak   od prekomjerenog igranja video igri, na srecu umro je kao hardcore gamer! Evoga tako ceš postat hardcore gamer  Smijeh

I samo da spomenem nekome ko je rekao da igranjem se ne moze ništa postic da se gadno ali gadno vara Namigiva

 

 

May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Hardcore Gamer

 

 

 

...pogledaj te kako rade športaši, svakodnevno vježbaju, idu iz napora u još veći napor, napinju svoje tijelo do krajnjih granica, sistematski rade i pod paskom neke stručne osobe, odnosno artikulirano rade pod geslom svake olimpijske duše : "Brže, više, jače".

 

              Tako da bi dobro bilo naći dobrom trenera, koji će Vas upućivati u tajne dotičnog žanra ili franšize, budite spremni žrtvovati i podrediti sve jednom cilju, te tu možete ono što u športu ne smijete - uzimati doping, odnosno, nitko Vas ne može teretiti ako igrate po utjecajem neke tabletice ili nečeg sličnog, tako da je put ka uspjehu skoro pa otvoren.

Skupljam Kinder-jaja!
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Igraj umjereno tu i tamo, nemoj pretjerivati, živi život a, ne za kompom gubit sate, što je netko napisao ostali te mogu samo smatrati čudakom. Kakav hard core čemu to,  igraj radi gušta, ne radi dokazivanja....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Hardcore Gamer
AA-d00d kaže...

rađe se prihvati knjige :P

 Slazem se vise ce ti koristiti...
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Nemoj pretjerivati

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Igraj se s curomCool...a igre su za gust ne za hardcore..Namigiva

Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer
boxer kaže...
AA-d00d kaže...

rađe se prihvati knjige :P

 Slazem se vise ce ti koristiti...
 Hvala na savjetu....mama
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Igraj radi zabave..i to je to

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer
Lion King kaže...

Igraj se s curomCool...a igre su za gust ne za hardcore..Namigiva

 uf najbolji prijedlog do sad...inace i tu mozes bit hardcore gamer :D
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

to ti je isto pitanje ko da pitas kak postat drogeras

pa drogiraj se

e sad malo pametovanja

kaj je tebi(autoru)

odi van brat sljive ...okopavat rt....vozit tacke............

igraj neobavezno........onak i zezeancije.iz gusta...........

niko ti nebu platil zato kaj si ti hardcore gamer.......

pih,,,,,,,,,,,,za to nis ni culIznenađen

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

jedan od problema je u tome da to trebas i financirati!

ako nemas bogatu taticu ili mamicu idi zavrsi neku skolu i dobro se zaposli jer da bi bio hardcore gamer mašina ti mora u svakom trenutku biti u stanju vrtjeti nove naslove (citaj: svako malo kupovati novije komponente)

I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Zasto? Ima mali milijun odlicnih nezahtjevnih igara...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

on zeli biti hardcore, znaci mora igrati SVE; one starije i novije; od tetrisa do crysisa

I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer
Lion King kaže...

Igraj se s curomCool...a igre su za gust ne za hardcore..Namigiva

 drito to care Cool... 
igraj na medium i s ukljucenim anti-aliasingom
bobo desmra
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer
Darth Punisher kaže...

I samo da spomenem nekome ko je rekao da igranjem se ne moze ništa postic da se gadno ali gadno vara Namigiva

 

 

  Što se tiče "hardcore gamera" oni su malo čudni ljudi, misle da im je to sve u životu da ima je to "ruka koja ih hrani" i kada (valjda) dođu natrag na "zemlju" shvate da su protratili svoj život na glupost. Oni mise da mogu time zarađivati ogromne pare, da žive od toga, ali nemogu si kupiti ni kruh od toga svaki dan, barem ne u Hrvatskoj, a i ako mogu to nije dugog vijeka. A ovo što je punisher napiso to nikako nestoji da netko može igranjem nješ postiči. Tj. može   da bude izopačen / izbačen iz društva.
Sve je moguće, osim drvene peći, a i ona je moguća ako se neloži!!
16 godina
offline
Hardcore Gamer

Budi hard-core čovjek, pomaži ljudima, imaj curu, osnuj obitelj(dok dođe vrijeme), bavi se sportom i radi.

Gaming je skoro reći NEISPLATIV.

Postoje ljudi kaj od toga zarađuju ali vjeruj mi, rijetki su.

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Wtf...zasto bi on kao "hardcore gamer" trebao postic nesto s igranjem igara...jel ti s citanjem knjiga zarađujes?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer

Ne zarađujem sada za život, ali mi je korisno što sam pročito neke knjige da sam dobio ponudu za posao prije nego sam završio četvrti razred srednje škole, ali sam se ipak odlučio za daljnje školovanje jer samatram ak završim faks onda bum više zarađivo za život, tako da smatram da čitanje knjiga puno pomogne.

Sve je moguće, osim drvene peći, a i ona je moguća ako se neloži!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2008 22:14 (Tompex).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer

PLAY HARD

 

JURA
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hardcore Gamer
Rider on the Storm kaže...

Wtf...zasto bi on kao "hardcore gamer" trebao postic nesto s igranjem igara...jel ti s citanjem knjiga zarađujes?

 pa od čega će živjeti?? neće valjda od killova u COD-u....Namigiva 
a čitanjem knjiga se stjeće znanje... puno će bolje u životu proći čovijek koji čita knjige u slobodno vrijeme, nego onaj koji se ubija u tzv "hardcore gameingu".
bobo desmra
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2008 22:24 (Core2Duo2).
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Gamer

Možda se ti ipak obogatiš ,(jer svijet pokreće moć i lova) pa se fino za koju godinu pohvališ kako si kupio jahticu i kućicu sagradio, i sad si rame uz rame tam nekom Huljiću, Todoriću , Kerumu , al to se može desit samo u stvarnosti tipa SIMSI....Smijeh. Jer će doći samo  jedno jutro kad ćeš se samo probudit i reći ne želim više biti hc gamer, sad bi bio hc lovator ili bar umjereni ako ne hc.....

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice