The Witcher

poruka: 207
|
čitano: 44.382
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Eto baš sam ju i ja jučer ponovo instalirao... prošlo je taman vremena od zadnjeg puta kad sam ju igrao

da me opet uhvati onaj gušt!

 

Također mogu reći da mi je The Witcher jedan od najboljih RPG-ova koje sam igrao (uz oba KOTOR-a i Mass Effect).

 

P.S. Hvala što si me podsjetio na knjigu (Andrzej Sapkowski - The Last Wish) o Geraltu koju sam bio nabavio još tamo

       kad je igra izašla a nikad je nisam pročitao do kraja. Morat ću ovih dana...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: The Witcher
Naručio sam taman The Last Wish i Blood of elves, pa jedva čekam da i to dođe.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
protjeran
offline
The Witcher

instaliran je i pred chapter 3 sam došao...al sad macam silkroad pa sma ga zapostavio...moram ga proc do četvrtka :D

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Pozdrav svima ! Čitam evo svugdje o Witcheru i svi kažu da je odličan; e sad, ja sam ga u više navrata  pokušavao skinut i nekad uspio , al uvjek je negdje zaštekalo.  E sad ako mi netko može snimit Witchera na dvd, ili posudit , bio bi jako sretan :))                                       Hvala , pozz

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: The Witcher
doxy kaže...

instaliran je i pred chapter 3 sam došao...al sad macam silkroad pa sma ga zapostavio...moram ga proc do četvrtka :D


Ja sam taman jučer ušao u chapter 3. Stari moraš to nastaviti, tek sada počinje zabava. ;)

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
protjeran
offline
The Witcher

znam znam :D

morma ga ubacit u svoj dnevni red gaminga

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher

pozzz...

imam jedno pitanje.... sta znaci poruka "skineable item available"  (vald sam dobro napiso) kad kupim ostatke s neki monstera???

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 13:58 (jocommb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: The Witcher
To su itemi koje možeš pokupiti samo kada imaš onaj mali oštri nož.

Tipa jezik od drownera, sirova koža vuka itd.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Hm, vidim da vecina ljudi preporuca igru, ja razmisljam zadnjih dva tjedna da li da je uzmem, izgleda da hocu.

 

Da li mi netko moze objasniti kakav je combat u igri? Da li interaktivan, da li ide na akradu ili cisto klikanje alla Diablo?

"Just so you know, if you bathe within my light, you diminish your own might, the illusionist in everyone"
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: The Witcher

Poprilično različit od ostalih. Klikneš jednom za napad, pa onda imaš određeni trenutak da klikneš opet kako bi napravio combo.

 

Ako fulaš ništa zato, krećeš iz početka, samo sa combom napraviš više štete.

 

Moja preporuka ti je da svakako uzmeš igru, zbilja je velika šteta propustiti ovako dobar naslov.

 

 

Evo i ovo ti možda otkrije ponešto:

 

 

The combat system in The Witcher represents a departure from most RPGs. Players choose one of three fighting styles. The quick style allows for faster, less-damaging attacks with a greater chance of hitting faster enemies; the heavy style deals more damage in exchange for a slow attack speed, and a lower chance to hit faster enemies; and the group style features sweeping attacks best used if Geralt is surrounded. The player can switch between the styles at any point. Both of Geralt's main swords also have distinctively different combat styles from other weaponry, and serve very distinct purposes. The steel blade is used to fight humans and other flesh-and-blood beings, while the silver sword is more effective against supernatural monsters and beasts (against some of which steel may have no effect whatsoever). The player can, with precise timing, link Geralt's attacks into combos to more effectively damage enemies.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 15:50 (Danny_HR).
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

Hvala na savjetu i preporuci, odluka je pala sa objasnjenjem combata :-).

 

Sto se njega samoga tice, podsjeca me na mix izmedju Dark Messiah (stilovi borbe) i Summonera (chain combo)

Svi mi svakodnevno putujemo kroz vrijeme i to brzinom od jedne sekunde u sekundi. -hrx
16 godina
offline
RE: The Witcher
Je Summoner je imao takav sistem.

Većini treba neko vrijeme da se naviknu, ali nije problem.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

nabavljam

15 godina
odjavljen
offline
The Witcher

ah witcher!! sve koje su mi dale sam poseksao u igri!! Cool(naravno uz pomoc jednog vodica)

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: The Witcher

a hvala.... znaci nozevi tipa dagger... nisam znao...

15 godina
protjeran
offline
The Witcher

nazalost nisam jos igrao witcher-a pa ako mi netko moze rec razliku između one 2 verzije obicnog i enhanced edition

hvala

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Igrao kad je izašla i došo do Chaptera II ja mislim ugl. Došo u grad i tamo obavio nekih par misija ne znam dokle sam točno došao. Igra pre pre dobra upravo idem nabaviti ponovo i dovršit što sam započeo :)

http://i39.tinypic.com/2s01xyg.jpg
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: The Witcher
hrvatskafarkasevec kaže...

nazalost nisam jos igrao witcher-a pa ako mi netko moze rec razliku između one 2 verzije obicnog i enhanced edition

hvala

enhanced edition ima implementiran zadnji patch, dodatne questove i ubrzanje učitavanja levela do 80%

14 godina
offline
The Witcher

ok novo pitanje...... kako da upgrejdam maceve s onim runama.... tj ko mi to moze napravit?

thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher

Evo i ja danas nabavi igru i mogu reći da sam lijepo iznenađen.

Samo mi smeta ono trzakanje tjekom borbe i ako ne hodam pa putu već po travi, može li se to riješit imam EE?

Jedva čekam witchera 2, vjerojatno ću ga kupit.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: The Witcher
jocommb kaže...

ok novo pitanje...... kako da upgrejdam maceve s onim runama.... tj ko mi to moze napravit?

thx

Odeš kod bilo kojeg blacksmitha i ako imaš 3 kamena možeš reforgati mač.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
offline
RE: The Witcher

hvala jesam.... i preso sam sinoc glavnu pricu vec sam poceo novu avanturu......

15 godina
offline
The Witcher

Ljudi može pomoć.

Sad sam u swampu, dođem tamo do nekog skamenjenog golema i imaju neka tri šiljka koja mogu upalit, šta tu trebam?

Nekad kada upalim dva i pritisnem da se upali treći svi se ugase, a nekad me spuca grom.

Stvarno ne kontam...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: The Witcher
Trebaš nabaviti lighting rod kod bilo kojeg blacksmitha ili armourera. S time to pokreneš.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
offline
RE: The Witcher
Danny_HR kaže...
Trebaš nabaviti lighting rod kod bilo kojeg blacksmitha ili armourera. S time to pokreneš.

Bio sam kod Armourera u Vizimi i nema Mršti se

A blacksmith ne znam gdje je...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
RE: The Witcher
xxxxx kaže...
Danny_HR kaže...
Trebaš nabaviti lighting rod kod bilo kojeg blacksmitha ili armourera. S time to pokreneš.

Bio sam kod Armourera u Vizimi i nema Mršti se

A blacksmith ne znam gdje je...

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!

 

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!

 

ok dakle taj dio u swampu je dio questa oko otvaranja tornja. moras prvo obaviti neke prequestove i procitati 2 knjige i pricat sa onim alchemistom (on ti kaze koje knjige... mozes ih kupit kod dwarfa, on ti ih moze dati, ili ih mozes naci, ona skuplja je u swampu u napustenoj kolibi gore desno kad gledas na mapi) ako se dobro sjecam... on zakljuci da bi trebao ozivit golema i kaze ti kako (ozivljava ga lightning, moras kod druida naruciti oluju i kod blacksmitha iron rod u tom trenutku). takodjer ubija ga isto sto ga ozivi tj lightning i tu ta 3 stupa koristis, dakle kad golem ozivi natjeras ga izmedju 3 stupa (uvijek te napada pa bjezis tako da te prazti kroz trokut izmedju stupova) i kad ti je blizu (dakle 2 stupa upalis, stojis kraj 3. izvan trokuta i golem je unutar trokuta blizu stupa kraj kojeg ti stojis) kliknes taj 3. stup i pogodi ga lightning..... ponovi to 4 puta (tako se sjecam, +/- 1 ponavljanje) tj dok ne krepa.

eto nadam se da ti je ovo pomoglo... ako nesto od toga jos nemozes ucinit ne brini, to je skoro kraj chaptera i vjerojatno jos nisi doso u fazu kad bi terbo koristit te stupove

15 godina
offline
The Witcher

Hvala.

 

Koliko ima actova u igri?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher

najbolja igra. kupujem EE.

mislimd a ima jeftino u Algoritmu?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: The Witcher
diablo2211 kaže...

najbolja igra. kupujem EE.

mislimd a ima jeftino u Algoritmu?

Evo ga, 300 kn u algoritmu, malo je skup, rađe naruči iz inozemstva ak možeš, ak si ga odigrao, pričekaj dvicu koja će uskoro izać pa nju kupi.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher

The Witcher je ponudjen na steamu u 50% cijene: circa 14 eura!!!

Kupujem iste sekunde...

 

Svi mi svakodnevno putujemo kroz vrijeme i to brzinom od jedne sekunde u sekundi. -hrx
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice