Watch Dogs

poruka: 1.438
|
čitano: 251.043
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Slažem se.. Svi ovi moderi koji rade na Watch Dogsu se nakon nekog vremena zaigraju i počnu fantazirati sa saturacijama boja, maglom, DOF-om i sličnim stvarima..

 

A po meni je bitno samo da nam dočaraju što sličniju igru kakva se prezentirala na E3 (makar to nije moguće u 100%, radi nekih drugih stvari) a ono najbitnije su performanse..

 

Do sada mi se MOD od Lunayah-a pokazao najbolji i evo trenutno od TheWorse-a..

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs

Javlja mi se error 0xc00007b. Do čega bi to moglo biti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs

Ne pamtim kada sam zadnji put pokrenuo WD. Nakon par sati totalno mi dosadila. Zanimljivo, isto sam osjećao i kada sam zaigrao prvi Assassin's Creed - nakon par sati sam ga deinstalirao. ALi već drugi nastavak odigrao sam do kraja, a onda opet iznova. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
10 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

mala usporedba između

 

Watch_Dogs Vanilla 1.03 + MalDo textures (HIGH Graphic Settings) 



Watch_Dogs cmh175_TheWorse Mod 1.0 + MalDo textures (HIGH Graphic Settings) 

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Watch Dogs

Javlja mi se error 0xc00007b. Do čega bi to moglo biti?

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs

obicno za windows  to znaci da aplikacija (u tvom slucaju igra) pomjesala 32bit dll sa 64bit dll ili kontra,za pocetak probaj ponovno instalirat NET framework obicno on uzrokuje 0xc000007b error evo link http://www.microsoft.com/net/downloads

12 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs

Prvo da pitam gdje se taj .NET obriše, pošto vidim da ga nema u panelu za uninstall

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Watch Dogs

TheWorse Mod 1.0 + MalDo textures  + sweat fx =   neprocjenjivo dobro 

Prodajem Asus Nexus 7
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

watch dogs Je dobra igra{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Watch Dogs
babala213 kaže...

watch dogs Je dobra igra{#}

dobra je , ali tek sada kada je napravljen mod kako treba , a i sweat fx napravi čudo iz nje

Prodajem Asus Nexus 7
12 godina
odjavljen
offline
Re: Watch Dogs
Dex.pwn kaže...

Prvo da pitam gdje se taj .NET obriše, pošto vidim da ga nema u panelu za uninstall

 

 

Bilo tko? I ja bi hakirao po gradu {#}

11 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Ima li još netko problem da igru pokrene u windowed mode, a kad prebaciš na fullscreen je minimizira i treba ponovo pokretat.. Uglavnom nikako ubaciti u fullscreen.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Watch Dogs
Schweini7 kaže...

Ima li još netko problem da igru pokrene u windowed mode, a kad prebaciš na fullscreen je minimizira i treba ponovo pokretat.. Uglavnom nikako ubaciti u fullscreen.

Imam ja taj problem, mislio sam da su ga riješili, ali nisu.
Original posjedujem. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
11 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

AL na gtx 760 je bilo iz prve šljakalo.. sad na R9 280 ne.. a potpuno sam isto sve napravio, čak su sad friški windowsi gore..

 

Ako sam dobro skužil, kaj nema šanse da igram u fullscreen? {#}

 

Sad bez ikakvog mjenjanja pokrene igru u fullscreenu, ali kad krenem new game crasha..

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 18:58 (Schweini7).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Watch Dogs
Schweini7 kaže...

AL na gtx 760 je bilo iz prve šljakalo.. sad na R9 280 ne.. a potpuno sam isto sve napravio, čak su sad friški windowsi gore..

 

Ako sam dobro skužil, kaj nema šanse da igram u fullscreen? {#}

 

Sad bez ikakvog mjenjanja pokrene igru u fullscreenu, ali kad krenem new game crasha..

Meni svakih minutu-dvije stavi u window mode, ja kliknem alt+enter, dođe fullscreen, ali opet nakon minutu-dvije prebaci na window mode.

EDIT: Kad sam kupio igru sve je bilo super, ali kad sam se vratio s maturalca(30.6.) updateao je igru i nakon toga ne radi kako treba. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 19:01 (dombak1608).
14 godina
offline
Re: Watch Dogs

{#}

 Nabavi jogurt verziju i nećeš imat takvih problema

Prodajem Asus Nexus 7
11 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Ups zaboravil gore napisati da sam stavil sad 14.7 beta drivere, i sad sve dobro, samo kad stavim new game crasha na pola loadinga (crte). nemam save da probam continue..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Watch Dogs
zagy15061984 kaže...

{#}

 Nabavi jogurt verziju i nećeš imat takvih problema

E to mi je žalosno.

Prednaručim igru (i GTA V sam napravio isto) da podržim te ljude koji prave ovakve fenomalne igre i onda pojedem ku*ac.{#} 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
14 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

meni najnovi theworse+maldo patch nije bitno digap fps, jos uvije na djelovima kad vozim pada na 20 fps -.-. najnovi diveri su mi i službeni patch

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Upravo probao Balanced Version od jednog drugog člana.

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=390665

 

I moram reći da sa njom imam najbolje performanse i fenomenalno izgleda. A do maloprije sam koristio TheWorse v1.0 koju je malo preradio član cmh175.

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 23:08 (Omerta23).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Watch Dogs
Omerta23 kaže...

 

I moram reći da sa njom imam najbolje performanse i fenomenalno izgleda. A do maloprije sam koristio TheWorse v1.0 koju je malo preradio član cmh175.

 

Neee...vidiš one lampice ispred one dvorane?

Dok god one ne budu 3d a ne flat gluposti, to neće biti fenomenalno.

 

Uz još hrpu drugih stvari...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
15 godina
offline
Watch Dogs

Danas izaso novi patch koji naravno rijesava stuttering tijekom igranja ili bi barem trebao kako oni navode.... vise o tome: http://www.pcgamer.com/2014/07/29/new-watch-dogs-patch-addresses-stuttering-problems-and-other-issues/

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Watch Dogs

vani je  1.03.483   {#}

Prodajem I5 4670K
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 7:44 (zagy15061984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
Frenkyca kaže...

Danas izaso novi patch koji naravno rijesava stuttering tijekom igranja ili bi barem trebao kako oni navode.... vise o tome: http://www.pcgamer.com/2014/07/29/new-watch-dogs-patch-addresses-stuttering-problems-and-other-issues/

Je li ko isprobao ovaj Patch na nekoj od jacih grafa sa 2GB VRAM-a (GTX 680 / GTX 770)? Ide li bolje na Ultra texturama?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 14:05 (Almin94).
15 godina
offline
Re: Watch Dogs

Ja sam probao imam gtx 770 i ne mozes igrat na ultra tuxture su mi high one po opcija je sve ostalo ultra... ali i dalje tijekom voznje pri skretanju ima fps-dropova.... tako da a i ocekivao sam da ce patch biti nesto veci kad ono samo 70mb strasno

14 godina
offline
Watch Dogs

kod mene je sve ok mali fps porast na ultra postavkama   , voznja je stabilnija ali nije to to. na nekim djelovima mape ima jos dropova.. vracam se na the worst mod 1.0

Prodajem I5 4670K
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
Frenkyca kaže...

Ja sam probao imam gtx 770 i ne mozes igrat na ultra tuxture su mi high one po opcija je sve ostalo ultra... ali i dalje tijekom voznje pri skretanju ima fps-dropova.... tako da a i ocekivao sam da ce patch biti nesto veci kad ono samo 70mb strasno

Ima li uopce napretka na Ultra texturama? Nisam kuci pa ne mogu isprobati. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Watch Dogs
Dex.pwn kaže...
Dex.pwn kaže...

Prvo da pitam gdje se taj .NET obriše, pošto vidim da ga nema u panelu za uninstall

 

 

Bilo tko? I ja bi hakirao po gradu {#}

 

Oćel netko pomoć?

15 godina
offline
Re: Watch Dogs
Almin94 kaže...
Frenkyca kaže...

Ja sam probao imam gtx 770 i ne mozes igrat na ultra tuxture su mi high one po opcija je sve ostalo ultra... ali i dalje tijekom voznje pri skretanju ima fps-dropova.... tako da a i ocekivao sam da ce patch biti nesto veci kad ono samo 70mb strasno

Ima li uopce napretka na Ultra texturama? Nisam kuci pa ne mogu isprobati. 

Hmm pa sta ja znam sto se tice fps-a mozda se dobio koji fps gore... ali to mi nije bitno koliko to da igra trza kad vozim auto pri skretanju ili kad onak naglo okrecem lika... kao da manjka memorije grafi i na high texturama pa se gusi igra....

14 godina
offline
Re: Watch Dogs
Dex.pwn kaže...
Dex.pwn kaže...
Dex.pwn kaže...

Prvo da pitam gdje se taj .NET obriše, pošto vidim da ga nema u panelu za uninstall

 

 

Bilo tko? I ja bi hakirao po gradu {#}

 

Oćel netko pomoć?

Jednostavno skini najnoviju verziju i instaliraj, nova instalacija ionako briše staru.

 

EDIT: Kolko se meni čini to ni nije posljedica lošeg NET Frameworka. Proleti kroz google, ima dosta metoda riješavanja tvog problema, pa probaj jednu od njih.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 20:20 (St0ka).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice