World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.325.273
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Marinach kaže...

Pozdrav svima,igram vec 2 dana WoT i baš mi je zakon igrica.Uglavnom može mala pomoć za početnike npr, koji tenkovi su bolji i koji tenk kupiti,kak da se bolje snađem na mapi,kako dobiti više exp i love...neki dobri trikovi itd. Hvala {#}

 

počeo sam igrat s amerima,a sada nešt čitam koji su bolje izjednačeni i nez s kojima bi igrao, http://images.afrika-hq.com/?di=7SML

Svaki tenk ima svoje posebnosti, pa je teško reči koji su bolji. Neki imaju bolji oklop neki naoružanje, dok je trečima brzina prednost.

Exp i lovu dobiješ kvalitetom igre, a pošto sam užasno loš igrač tu te nek savjetuju drugi :)

No ima jedna bitna stavka a to su uštede na modulima i treningu posade. Posadu UVIJEK vadi van iz tenka prije prodaje, jer kad ih stavljaš u novi tenk i radidš retrning ostaje im dio skila koji su zaradili na predhodnom vozilu. To se toliko ne primječuje na nižim tierima koliko na višim.

Kod modula gledaj da istražuješ one koji ti se pojavljuju u slijedečim tierima, u večini slučajeva to je radio i top, ponekad i motor. Gusjenice i kupola su individualni dijelovi tenka i ne mogu se koristiti na drugim modelima, pa ako nije nužno mogu s i preskočiti (niži tieri). Ista stvar kao i sa posadom, UVIJEK skidaj jače module sa tenka koji misliš prodati i vrati ga na stock opremu.

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Sto preporučujete?

(Imam VK3601 i neznam jel da idem na Tigera ili da istrazim ovaj 750HP motor)

6 odma Tiger
28 motor i onda Tiger
RHCP
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

JagdpanzIV je najgori tenk koji sam vozio, katastrofa na gusjenicama, govno s topom itd...

Btw ima sve nadograđeno, serem mu se na top ponajviše, na vk-ovima još možeš nešto napravit jer flankaš ekipu ali na TD tier 6 imat 130mm penetracije je za rasplakat se!

O HE je isto bespredmetno raspravljat, skriven u grmlju našao sam zrtvu KV5 i pogodim da u bok 5 puta sa AP i pet puta sa HE i tip i dalje na 100%.

Kako izdržat do JGPANTERA?????? POMOZITE!!!!

 

 

P.S. da li je itko ovo uspio??? (vidi slike)

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2011 14:04 (BIPS).
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Veco97 kaže...

Sto preporučujete?

(Imam VK3601 i neznam jel da idem na Tigera ili da istrazim ovaj 750HP motor)

Istrazi motor, pomoci ce ti puno. Inace uvijek bi se trebalo po mogucnosti sve istraziti na prethodnom tenku kad se ide na novi, pogotovo ako se ti moduli mogu iskoristiti na sljedecem tenku.

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Koje je ovo smece od igre:

Puknem sa Grille-om (full nadograđenim) u M41 (tier V američki arty) i SHELL MI BOUNCA!{#}

RHCP
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
BIPS kaže...

JagdpanzIV je najgori tenk koji sam vozio, katastrofa na gusjenicama, govno s topom itd...

Btw ima sve nadograđeno, serem mu se na top ponajviše, na vk-ovima još možeš nešto napravit jer flankaš ekipu ali na TD tier 6 imat 130mm penetracije je za rasplakat se!

O HE je isto bespredmetno raspravljat, skriven u grmlju našao sam zrtvu KV5 i pogodim da u bok 5 puta sa AP i pet puta sa HE i tip i dalje na 100%.

Kako izdržat do JGPANTERA?????? POMOZITE!!!!

 

 

P.S. da li je itko ovo uspio??? (vidi slike)

Ja sam također prošao muku sa JgdPzIV... i da, top je apsolutno sranje, jedine prednosti su mu nizak profil i solidna prokretljivost... Meni je olakšalo činjenica da sam posadu vukao još od tiera 2, pa su imali dosta dobar camo skill kad sam došao do JgdPzIV.

 

Počeo sam jako loše s tim TD-om, da bi ga nakon 115 partija izvukao na respektabilnih 56% wina i skoro kill po partiji... prosjek...

 

Moj savjet ti je da s njim nađeš što veći žbunj, negdje blizu baze i tu čekaš... korsti svoje jedinu i najveću prednost - niski profil i jako dobar camo :) to je to... izdržat ćeš već nekako do jagdpanthera koji je svemirski brod za ovo govno :)

 

sretno

U mad bro?
14 godina
offline
Re: World of Tanks
BIPS kaže...

JagdpanzIV je najgori tenk koji sam vozio, katastrofa na gusjenicama, govno s topom itd...

Btw ima sve nadograđeno, serem mu se na top ponajviše, na vk-ovima još možeš nešto napravit jer flankaš ekipu ali na TD tier 6 imat 130mm penetracije je za rasplakat se!

O HE je isto bespredmetno raspravljat, skriven u grmlju našao sam zrtvu KV5 i pogodim da u bok 5 puta sa AP i pet puta sa HE i tip i dalje na 100%.

Kako izdržat do JGPANTERA?????? POMOZITE!!!!

 

 

P.S. da li je itko ovo uspio??? (vidi slike)

jesi ti igrao ikad sa T-34? ruski medium

to ti je sranje, u 95 % bitki si medju zadnjih 3 a top je ko na T-50-2 pa si ti misli-.- nemos penetrirat Loltraktora...

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Sheeva kaže...
BIPS kaže...

JagdpanzIV je najgori tenk koji sam vozio, katastrofa na gusjenicama, govno s topom itd...

Btw ima sve nadograđeno, serem mu se na top ponajviše, na vk-ovima još možeš nešto napravit jer flankaš ekipu ali na TD tier 6 imat 130mm penetracije je za rasplakat se!

O HE je isto bespredmetno raspravljat, skriven u grmlju našao sam zrtvu KV5 i pogodim da u bok 5 puta sa AP i pet puta sa HE i tip i dalje na 100%.

Kako izdržat do JGPANTERA?????? POMOZITE!!!!

 

 

P.S. da li je itko ovo uspio??? (vidi slike)

jesi ti igrao ikad sa T-34? ruski medium

to ti je sranje, u 95 % bitki si medju zadnjih 3 a top je ko na T-50-2 pa si ti misli-.- nemos penetrirat Loltraktora...

Pa sta nije ZiS 4 dobar (112pen, super RoF, precizniji od Pz IV-og L70)

RHCP
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Krešo91 kaže...
lmutak kaže...

Djele besplatni tenk za novu godinu!

 

LiNK!

Already did that. :P

 

 

Sad treba čekat onaj update da dobijemo 2 KV-a {#}

Jel KV-ovi dolaze u sad ovom patchu (7.1) ili ce doci poslije??

BF3:nick: =XII=Teo_HR WoT nick:SnowMan_Cro
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Krešo91 kaže...
lmutak kaže...

Djele besplatni tenk za novu godinu!

 

LiNK!

Already did that. :P

 

 

Sad treba čekat onaj update da dobijemo 2 KV-a {#}

 ali pise da nakon 7.1 patcha unseses taj kod

Xc
13 godina
offline
Re: World of Tanks
MrXleader kaže...
Krešo91 kaže...
lmutak kaže...

Djele besplatni tenk za novu godinu!

 

LiNK!

Already did that. :P

 

 

Sad treba čekat onaj update da dobijemo 2 KV-a {#}

 ali pise da nakon 7.1 patcha unseses taj kod

A jbga kolko nas se zahebalo.

AMD u <3 Intel u 8===3
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Veco97 kaže...
Sheeva kaže...
BIPS kaže...

JagdpanzIV je najgori tenk koji sam vozio, katastrofa na gusjenicama, govno s topom itd...

Btw ima sve nadograđeno, serem mu se na top ponajviše, na vk-ovima još možeš nešto napravit jer flankaš ekipu ali na TD tier 6 imat 130mm penetracije je za rasplakat se!

O HE je isto bespredmetno raspravljat, skriven u grmlju našao sam zrtvu KV5 i pogodim da u bok 5 puta sa AP i pet puta sa HE i tip i dalje na 100%.

Kako izdržat do JGPANTERA?????? POMOZITE!!!!

 

 

P.S. da li je itko ovo uspio??? (vidi slike)

jesi ti igrao ikad sa T-34? ruski medium

to ti je sranje, u 95 % bitki si medju zadnjih 3 a top je ko na T-50-2 pa si ti misli-.- nemos penetrirat Loltraktora...

Pa sta nije ZiS 4 dobar (112pen, super RoF, precizniji od Pz IV-og L70)

ocito nisam al znam da je MM esce sranje, dosao na T-34-85 preporodio se

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
GeneralPag1997 kaže...
MrXleader kaže...
Krešo91 kaže...
lmutak kaže...

Djele besplatni tenk za novu godinu!

 

LiNK!

Already did that. :P

 

 

Sad treba čekat onaj update da dobijemo 2 KV-a {#}

 ali pise da nakon 7.1 patcha unseses taj kod

A jbga kolko nas se zahebalo.

Ko ga yebe, valjda će prihvatit pošto je previše ljudi već sad a upisalo XD

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

kada se već gubi bitka za bitkom neka bude sa stilom :)

1-15 1-15
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

došel je novi jack u garažu

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Najbolji dmg sa bl10-zavalio is4 za 937.Kaze gunner we hit them hard lol

Josip666 One Shoot Panzer
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Veco97 kaže...

Koje je ovo smece od igre:

Puknem sa Grille-om (full nadograđenim) u M41 (tier V američki arty) i SHELL MI BOUNCA!{#}

  Lijepo tebi još,meni sa grilleom hici završavaju 5 metara izvan kružića.I to općenito više izgleda kao da gađa rub ruga nego sredinu.

 

A inače na vk3601 si rađe upgradeaj motor do kraja,jer taj ćeš motor imati i na pantheru II,i na tigeru II,a mislim i na e-75.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
offline
World of Tanks

evo ekipa samo da se javim...sretna nova godina svim grajnderima i no-lajferima{#}

u pauzi dok sam odigral nekoliko partija za dnevni win (samo 21 tenk){#}

 

koristim priliku da postam{#}

nisam na doceku nego na serveru wota{#}

idem dalje grajndat i razmisljat o mamama svih programera i developera u WG-u{#}

evo operateri stekaju pa sms cestitke ne prolaze al srecom interneta ima na mom stiku{#}

 

Lets get this show on the road...

 

nek vam nova donese nove kodove,slotove,puuuuno golda (besplatnog naravno{#}) i sve tenkove koje si pozelite

 

{#} i da cugajte u guzicu a ne u glavu da nebute zavrsili pijani ko {#}

ionak je bolje igrat kad ste samo na casici - dvije{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2012 0:33 (ED63).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Veco97 kaže...

Koje je ovo smece od igre:

Puknem sa Grille-om (full nadograđenim) u M41 (tier V američki arty) i SHELL MI BOUNCA!{#}

ja imam jedno 50k expa na m41,posada 100% i 58% camo

rammer,gun drive, camo net

imam oba topa,jos sa slabijim sam one-shootao KV-a

s tim da sam s jacim topom jednom roknul type-a i uz penetraciju ostal je na 2%

to je bilo prije patcha

 

sad stavim jaci top,gadjam njihov m41 kaj su ga scoutali i skine mu SAMO 60% znaci ostalo mu je 40%

valjda je ta americka proizvodnja bolja od kineske ipak

pa kaj reci nego {#} you wg

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2012 0:40 (ED63).
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Evo da objasnim svim neznalicama koje pričaju gluposti i neznaju otvoriti patch notes. Ovako, traceri su na SPG vidljivi u 7.0 updateu. NE to nije feature niti su ih vratili. To je bug koji se zbog nekog razloga pojavio i koji će biti popravljen u dogledno vrijeme. Traceri rade ovako: ako tenk koji puca je bilo koja klasa osim SPG onda je tracer vidljiv samo ako je tenk spottan. Kod arty je malo drugačije, ovdje je citat kopiran iz overlorodovog posta:

 

Gameplay and in-game mechanics:

Changed the mechanism for finding minimal armor thickness while penetrating with HE rounds
Added tracers representation from enemies in sight – the narrow sector in a direction of a player’s gun
Added tracers representation from enemies in the SPG mode, if the firing tank is in the view screen

 

Dakle, svi vi koji se prepirete, ili kako bi rekli prebacujete šljunak s jedne na drugu hrpu sada više nemate argumenta ako su developeri igre izjavili da je bug.

 
0 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
wizard599 kaže...

Evo da objasnim svim neznalicama koje pričaju gluposti i neznaju otvoriti patch notes. Ovako, traceri su na SPG vidljivi u 7.0 updateu. NE to nije feature niti su ih vratili. To je bug koji se zbog nekog razloga pojavio i koji će biti popravljen u dogledno vrijeme. Traceri rade ovako: ako tenk koji puca je bilo koja klasa osim SPG onda je tracer vidljiv samo ako je tenk spottan. Kod arty je malo drugačije, ovdje je citat kopiran iz overlorodovog posta:

 

Gameplay and in-game mechanics:

Changed the mechanism for finding minimal armor thickness while penetrating with HE rounds
Added tracers representation from enemies in sight – the narrow sector in a direction of a player’s gun
Added tracers representation from enemies in the SPG mode, if the firing tank is in the view screen

 

Dakle, svi vi koji se prepirete, ili kako bi rekli prebacujete šljunak s jedne na drugu hrpu sada više nemate argumenta ako su developeri igre izjavili da je bug.

Oprosti, ali nazivati ostale neznalicama i govoriti da pričaju gluposti nije pristojno, osobito kad tuđe "neznanje i glupost" ideš dokazivat, po mom mišljenju neispravnom tvrdnjom, a tvoja tvrdnja po meni nije ispravna.

Moje shvačanje stvari je sljedeće: Traceri su vidljivi i kad je tenk nevidljiv, ako gledaš u smijeru pozicije tog tenka, što je fino objašnjeno u newsletteru #53, pod "Questions and Answers". Tamo imaš dvije slike sa primjerima, te dolje odgovor na pitanje.

Dakle, to JE FEATURE a ne bug. Jedini bug vezan za tracere koji sam našao na forumu, a da su ga developeri priznali kao bug, je situacija kad se tracer nastavi iscrtavati iako je metak "stao". Pa imaš situacije di se traceri nastvljaju kroz zgrade i tenkove, iako metak više i ne postoji ("stao" je na toj zgradi ili tenku).

 

A kod arti moda je sučaj taj, da ćeš vidjeti tracere od svih tenkova (i vidljivih i nevidljivh) koji se nalaze unutar tvog trenutnog pogleda na mapu.

 

Link na newsletter sa objašnjenjem tracera:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/66282-newsletter-53/

 

A i iskreno, traceri vidljivi samo na tenkovima koji su detektirani i nemaju previše smisla, kad već tako i tako vidiš tenk....

 

P.S. Ja tebe neću nazvat neznalicom ili reći da govoriš gluposti, jer te ne poznam, niti ne znam stupanj tvog znanja ni sposobnosti da izjavljuješ gluposti, nego ću samo reć da tvoja tvrdnja nije ispravna, što sam nadam se i potvrdio sa priloženim linkom. Naravno, možda ni ja nisam u pravu, pa ako imaš negdje neku službenu objavu ili odgovor developera vezano za to, koji dokazuje suprotno, molim te da postaš link.

 

http://dejankober.com/ Tweeter: http://twitter.com/#!/koberko
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2012 20:15 (Berko).
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
BAD_BOY01 kaže...
Krešo91 kaže...
lmutak kaže...

Djele besplatni tenk za novu godinu!

 

LiNK!

Already did that. :P

 

 

Sad treba čekat onaj update da dobijemo 2 KV-a {#}

Jel KV-ovi dolaze u sad ovom patchu (7.1) ili ce doci poslije??

Šta taj kod uneseš sada ili ga moraš nakon što oni izbace 7.1 ??? {#}

Life is fu*** hard !
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

nakon sta izbace 7.1 i pise da ce se potruditi sto prije{#}

Xc
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2012 23:15 (MrXleader).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
MrXleader kaže...

nakon sta izbace 7.1 i pise da ce se potruditi sto prije{#}

Do to oni naprave :)

Life is fu*** hard !
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Svi koji ste več unjeli kod - "RESETIRAT" će ih pa če te moći unjeti ponovno ! {#}

Life is fu*** hard !
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2012 14:55 (Zeleni21).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Što reći? Da mi nije jasno kak ste mu dali da ubije trojicu, ja takve odma ubijem čim počnu gađat po meni ili teammateu...

 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

WoT matchmaking u najboljem izdanju:

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ovaj JagdPanzer IV me ubija u pojam više...ovi njegovi topići, užas...sav je ko od sira napravljen, nedaj bože da me t-50 pogleda...ode ja u 3pm.

Cijeli je istražen, imam 23k xp, i posada skoro na 100%, al di je još 3 puta tolko xp do idućeg za istražit, omfg.

 

Jel itko ima osim mene problema s njim, ili je problem u meni?

A mi smo stranci u vlastitoj zemlji, zbog ljudskog šljama. Lijepa Naša silovana...
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Doxy_CRO kaže...

Ovaj JagdPanzer IV me ubija u pojam više...ovi njegovi topići, užas...sav je ko od sira napravljen, nedaj bože da me t-50 pogleda...ode ja u 3pm.

Cijeli je istražen, imam 23k xp, i posada skoro na 100%, al di je još 3 puta tolko xp do idućeg za istražit, omfg.

 

Jel itko ima osim mene problema s njim, ili je problem u meni?

Ma taj TD je zesce sranje.

=XII=SandMan....
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice