Sharkoon FireGlider Review

poruka: 282
|
čitano: 82.590
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sharkoon FireGlider Review

Imam miš već 4 godine i još uvijek me savršeno služi.

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUW: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon FireGlider Review
AmonZero kaže...

Imam miš već 4 godine i još uvijek me savršeno služi.

Danas uzeo Fireglidera, crvenog i odmah -zažalio - nije gumiran. Što se tiče preciznosti, moram priznati da sam malo više očekivao od njega kao laserskog miša visoke rezolucije. Ne pogađa, ne "ubada" iz prve. Ili mi treba da se još malo naviknem... Uglavnom, jučer sam isprobao Trustov model GXT152 optički 2400dpi i moram reći da mi je dojam bio bolji. Jedino zbog čega sam ga vratio jest to što je taj Trust malen za moju šaku. Inače, Trust je "gumiran", ugodan za korištenje i lijepo dizajniran te ponešto precizniji od ovog nahvaljenog Fireglidera. 

 

Ali, dat ću Fireglideru još malo šanse, pa ćemo vidit...

 

EDIT: Nakon par sati navikavanja i podešavanja rezolucije, mogu samo reći: miš Sharkoon Fireglider (laser) je odličan za ovaj novac {#}

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 0:33 (Danyel).
12 godina
neaktivan
offline
Sharkoon FireGlider Review

Evo nakon svih pozitivnih recenzija i iskustava kupio sam Fireglider-a, prvi dojmovi su relativno dobri, uzeo sam ga uz Sharkoon-ovu podlogu KETO, ali nisam zadovoljan jer se miš jako loše ponaša na istoj. Jedna mana, barem na ovom mojem primjerku miša je to da su bočne tipke jako loše izvedene tj. dosta "plešu", odnosno kao da nisu fiksirane što se osjeti i pod prstima, kao i kod brzog pomicanja miša (kuckanje plastike).

Miš ostavlja dojam kvalitete, jedino šta bočne tipke kvare sliku svega.

 

Zanima me kako se kod ostalih Fireglider-a ponašaju bočne tipke? 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sharkoon FireGlider Review

Meni se isto malo pomiču bočne tipke. Vjerojatno je takav dizajn.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sharkoon FireGlider Review
dr.jazz kaže...

Evo nakon svih pozitivnih recenzija i iskustava kupio sam Fireglider-a, prvi dojmovi su relativno dobri, uzeo sam ga uz Sharkoon-ovu podlogu KETO, ali nisam zadovoljan jer se miš jako loše ponaša na istoj. Jedna mana, barem na ovom mojem primjerku miša je to da su bočne tipke jako loše izvedene tj. dosta "plešu", odnosno kao da nisu fiksirane što se osjeti i pod prstima, kao i kod brzog pomicanja miša (kuckanje plastike).

Miš ostavlja dojam kvalitete, jedino šta bočne tipke kvare sliku svega.

 

Zanima me kako se kod ostalih Fireglider-a ponašaju bočne tipke? 

 

 imam i istog miša i istu podlogu.. miša već jedno 3-4godine i podlogu preko godinu dana i sve radi savršeno.. jedino se te bočne tipke malo pomiču, to je

12 godina
neaktivan
offline
Sharkoon FireGlider Review

Što se tiče podloge, možda je sve stvar navike. Nisam probao druge podloge, ali meni osobno puno bolje odgovara direktno na drvenom stolu, brže i preciznije se ponaša pod rukom, ali opet sve je stvar kako kome odgovara, trebao bi probati "bržu" podlogu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sharkoon FireGlider Review

Također i kod mene bočne tipke su malo labave, hrapava tipka malo više nego obična.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sharkoon FireGlider Review

Moze mi netko reci koja je razlika izmedu fireglider black i red-black?osim u izgledu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon FireGlider Review

Što se tiče lasesrkih Fireglider-a identični su, jedina razlika je to što black verzija ima gumiranu površinu na mjestu gdje red-black verzija ima uzorak vatre. Black verzija je skuplja (kvalitetnija), dok je na verziju s uzrokom vatre bilo pritužbi da se nakon nekog vremen počne gulit.

Fireglider Optical je kombinacija gore navedenih (što se tiče vanjskog izlgeda), i kao što ime govori nije laserski.

9 godina
neaktivan
offline
Sharkoon FireGlider Review

Pozdrav svima. Trebam pomoć u vezi kupovine miša do 200 kuna. 

 

Trenutno imam CM Storm Devastator miš, koji mi je radio super sve do prije par mjeseci, nakon čega mi click radi 50% (kliknem jednom ništa, drugi put hoće i tako nasumično),

a srednji klik mi skoro ni ne radi tj. mora se bas jako stisnuti da bi radio (a i na taj nacin nekad mi ne prepozna klik). 

 

Vidim da svi uglavnom hvale ovaj Sharkoon FireGlider miš pa me zanima da li je bolje uzeti njega ili Sharkoon Shark Zone M20? 

https://www.protis.hr/products/details/mis-sharkoon-shark-zone-m20-3200dpi-usb/88621

 

Ako je bolji FireGlider od Shark Zonea, da li se isplati uzeti crni Sharkoon FireGlider za 209 kuna u Protisu (kojemu je max DPI 3600) ili da uzmem FireGlider za 160 kuna u Harvey Norman trgovini

(kojemu je max DPI 3000)? Hvala unaprijed na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sharkoon FireGlider Review

Ja isto koristim ovaj mis godinama i odličan je. Savrseno mi pase u mojoj velikoj ruci, ali to je individualna stvar. Volio bi da postoji bezična verzoija da ga kupim za laptop.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sharkoon FireGlider Review

vjeojratno najbolji mis koji sam ikada imao...kupio fireglider black koji je riknuo nakon par dana i dobio u zamjenu polupedersku verziju, sa nekom vatrom, bez nove gare (links)....i mamicu mu, radio valjda preko 7 godina...bio sam mu spalio prednje tipke zarom od cigarete, pa nekako popravio i na kraju ga poklonija susidu, koji mu je nekako uspija zaglavit tipku za minjanje dpi, pa je mish blago otisha na kvasinu i spremija san ga u kutiju...nasljednik mu je bio modecom gmx1, s kojim nisam bio niti upola zadovoljan koliko sa firegliderom, plus sto su ga linux ocitavali kao g-spy misha, pa san ga poklonija susidu, i sebi ostavija microsoftovog obicnog, koji mi je treutno rezerva/za prodaju, jer san ubo trust rf deskset...jos iman i nekog bluetooth misha, koji je perfekcija, ali zbog toga sto je bluetooth ne radi pri bootu racunala, dakle nish od instalacije windowsa s njime, pa je zavrsija u ladici...iman jos i neki kineski set tipkovnica plus mish, sa zbilja minijaturnom tipkovnicom i jos minijaturnijim mishom, koji cak ni ne radi kako triba...to san mislija upotribit za podbocit vrata od sobe, ako neko ne kupi...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 0:07 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice