Predstavite se izdvojena tema

poruka: 898
|
čitano: 274.948
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Predstavite se

Da se zelimo predstavit napisali bi ime i prezime u profilu

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,768mb of ram. http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se

Ime mi je Denis ,iz Zgreba sam racunalni tehnicar.Servisiram racunala i slazem ih i bavim se MMA .Kada ne radim dosta trcim,dizem utege i odradujem borbe koje su mi zakazane.

 

Pozdrav

Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
15 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se

Ime mi je Fran. Imam 14 g. (mozda najmladi clan forumaBelji se)

I to je to. Poz...Cool

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2009 17:28 (uljez).
15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima! Imam 19 godina.I to je to.PozdravOsmijeh

:)
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2009 17:14 (Criotir).
15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Novi sam, pa da se predstavim!

Fabijan iz Duge Rese pokraj Karlovca. Volim motore i sve vezano uz njih, programiranje i povijest! Ovdje sam došao jer sam vidio dosta zanimljivih tema na koje sam več duže tražio odgovor...

The power of dreams!
15 godina
offline
RE: Predstavite se

Pozdrav svima

15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Bok ljudi! Ja sam novi.Forum vam je zakon Cool

xD
16 godina
offline
RE: Predstavite se

Ivan (23 godine) iz Kupresa (BiH). Apsolvent novinarstva. U slobodno vrijeme pišem na računalu itd. Volim Formulu 1 i nogomet. Eto...

 

AMD-ovac teški! Smijeh

CPU: AMD Athlon x2 4000+ (2428 MHz) MBO: ASRock ALiveNF6G-GLAN RAM: 2x2GB Buffalo DDR2 (810 MHz) GPU: Point of View nVidia GeForce 9500GT 512 MB DDR2 HDD: WDC HDD 120GB ODU: LG DVD+R/RW LCD: Asus VW193D-B 19"...
15 godina
neaktivan
offline
pozz

pozdrav iz Rijeke!Cool

kayser soze
15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Jure, 14 godina Split

XD

 

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
15 godina
protjeran
offline
Predstavite se

Dejan. 20 god., Kloštar Ivanić, Građevinski Tehničar niskogradnje, radim u struci i van struke, vođenje gradilišta, projektiranja, pomoć pri projektiranjima, izrada situacija...

 

u slobodno vrijeme ak nisam s curom onda sam na kompu (cod4 i tu i tamo nekaj kaj me zaintrigira)

popravak(servisiranje računala svojim noobovskim zanjem o njima) Osmijeh

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
protjeran
offline
Predstavite se

Željko, 26.god. Sys & database admin, C++ developer.

16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Hacker, 21 godina

radim u firmi koja se bavi programiranjem S7-200 i LOGO modula, ujedno odrzava tecaj high voltage i upoznavanja rada na platformama.

Inace elektronicar i lemljenje mi je strast, a miris tinola droga :D

 

honorarno servisiranje kompjutera za jednu firmu u Rijeci

EP45-DS3R,Q9550,HD4870x2, T240HD, WD 500, SB640, 4GBPlatinum XTC, DC kit, 700W OCZ
16 godina
offline
Predstavite se

Vedran, 22god (i pol), iz jednog sela pokraj Budinšćine, blizu grada Zlatara.

Opći elektrotehničar-niske struje ("Mec"-Elektrostrojarska škola Varaždin).

Trenutno nezaposlen, tražim posao.

Hobiji: -šah prvenstveno i sakupljanje unikatnih ili bar lijepih setova (ak neko ima za pokloniti ili za nekak se dogovoriti nek mi se javi na pp pls).

           -komp naravno

           -grid

Obožavam sport i redovito ga pratim, izdvojil bi F1 kao n1.

Volim pomoći ljudima kad god i kolko to mogu.

 

 

 

 

 

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Lijepi pozdrav svima! Iz ZG-a sam, studiram i tako..nadam se lijepoj suradnji Osmijeh pozz

15 godina
protjeran
offline
RE: Predstavite se

evala, ja san ribar i zivin u dalmaciji, bavin se vatanjen riba, svi vrsta, cak i sestrine pijateljice u zadnje vrime jerbo su naresle i pocele nosat minice, a vala isusu ugrijalo je, volin lovit ribu na sve nacine al najdraje mi puskon tj podvodni ribolov, u slobodno vrime osin ribanja radin u vrtlima, naci okopajen i rizen masline, loze, i nesto vocaka, radin marende s ekipon a digod i zasviramo cagod jos ka ima pravog domaceg vina dis bolje, e, znan i skuvat ca god van padne na pamet a na gradelin san mestar

 

idjen i na neki faks vec par godina al to je samo da nemoran radit tako da cu studirat jos neko vrime dok mala ne zavrsi svoj pa da je mogu zenit

 

ajd zivili

 

 

nu, glamac, djava ga odnija
16 godina
offline
RE: Predstavite se
ribar kaže...

evala, ja san ribar i zivin u dalmaciji, bavin se vatanjen riba, svi vrsta, cak i sestrine pijateljice u zadnje vrime jerbo su naresle i pocele nosat minice

 

krepal sam skoro
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Eto, pozdrav.. Nick nema veze sa stvarnošću, :P . Za prvi post dobro mjesto :) .

 

The bok

16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
ribar kaže...

evala, ja san ribar i zivin u dalmaciji, bavin se vatanjen riba, svi vrsta, cak i sestrine pijateljice u zadnje vrime jerbo su naresle i pocele nosat minice, a vala isusu ugrijalo je, volin lovit ribu na sve nacine al najdraje mi puskon tj podvodni ribolov, u slobodno vrime osin ribanja radin u vrtlima, naci okopajen i rizen masline, loze, i nesto vocaka, radin marende s ekipon a digod i zasviramo cagod jos ka ima pravog domaceg vina dis bolje, e, znan i skuvat ca god van padne na pamet a na gradelin san mestar

 

idjen i na neki faks vec par godina al to je samo da nemoran radit tako da cu studirat jos neko vrime dok mala ne zavrsi svoj pa da je mogu zenit

 

ajd zivili

 

 

 Kako si me nasmija svaka čast Belji se
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2009 13:01 (maky).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
maky kaže...
ribar kaže...

evala, ja san ribar i zivin u dalmaciji, bavin se vatanjen riba, svi vrsta, cak i sestrine pijateljice u zadnje vrime jerbo su naresle i pocele nosat minice, a vala isusu ugrijalo je, volin lovit ribu na sve nacine al najdraje mi puskon tj podvodni ribolov, u slobodno vrime osin ribanja radin u vrtlima, naci okopajen i rizen masline, loze, i nesto vocaka, radin marende s ekipon a digod i zasviramo cagod jos ka ima pravog domaceg vina dis bolje, e, znan i skuvat ca god van padne na pamet a na gradelin san mestar

 

idjen i na neki faks vec par godina al to je samo da nemoran radit tako da cu studirat jos neko vrime dok mala ne zavrsi svoj pa da je mogu zenit

 

ajd zivili

 

 

 Kako si me nasmija svaka čast Belji se
 car :D ....

a je radis i hobu na peku, da se upoznamo?
EDIT: ako znas, zenit cu te ja :D sta ces malu cekat :p
(nisam gay) :D samo ces kuhat
potpis :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2009 13:34 (Hacker-ri).
15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

evo da se i ja prestavim... zovem se Matija.iz varaždina sam. zanimaju me kompjuteri te igre pogotovo. igram cod2 sa svojim klanom 2 godine već i hodamo na lanove i tak... na forum sam se prijavil da steknem nova iskustva i da prodam neke suvišne tehnološke stvari od mene :D

 

Namigiva

[url=http://profile.xfire.com/tekma93][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/co/type/2/tekma93.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2009 15:46 (hladsson).
14 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozz svima!

30 god, Zg, još par mjeseci slobode i onda svadba Cool

14 godina
protjeran
offline
Predstavite se

ja sam cezar ja mene svako zna

15 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
Atlas kaže...

Pozz svima!

30 god, Zg, još par mjeseci slobode i onda svadba Cool

 čestitam unaprijed..pozdrav
14 godina
neaktivan
offline
Halo narode!

Ja sam nova i Želim Vam svima Sretan praznik rada.A sada da se predstaim djeco:bakica sam i imam komp već 3 godine.Imam Os windows Gold cobra i za sada je s njime sve ok,ali imam virus,a ne mogu ga maknuti.Koristim Avast A Adware i spybot.Što da stavim na komp jer očito ova kombinacija ne šljka.Pomozite jednoj bakici.HELP

Biserka Tadić
15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

pozdrav..pa otvori temu u softver-sigurnosni softver

14 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

E pozdrav ljudovi.

Citam forum cesto,ajde reko zasto se ne bi registrirao

iako mi je to najdosadnije na netu.Ono nikako mi nick

da padne na pamet kao sto i vidite kad pane onda je to

ovako nesto.Pozdrav sa mora. ;)

Pozz.

Ne moze to bez kabla..
15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Ivan, pozz.

15 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Ja sam Olympus E-3. Rođen sam sa noći 16. na 17.10.2007. u JapanuNamigiva

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30mm f1.4, FL-50R, HLD-4
14 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Poštovanje.

Eto u zadnje malo voajerišem forum, pa reko ajde da se registrujem.

 

Stevan, iz Herceg-Novog, student matematike, freak za tehnikom. Sasvim dovoljno za početak Cool

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice