DELL laptopi

poruka: 477
|
čitano: 235.403
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
DELL laptopi

Hm, to su svi solidni notebookovi. Ja bi mozda ipak uzeo nesto ovakvo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 9:49 (alen29).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DELL laptopi

Odlučio sam ovaj u mikronisu ili ovaj u adm-u (isti samo slabiji procesor) kupiti. E sad da li se isplati davat 550 kn za malo bolji procesor i torbu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: DELL laptopi

Pa možeš za istu cijenu kao iz ADM-a uzeti model iz Mikronisa u drugim trgovinama npr http://www.superbit.hr/News/Latest/dell-studio-1558-i3.html

15 godina
offline
RE: DELL laptopi

Super je ponuda, ali nema mogućnost plaćanja karticama. Mislim da ću ipak u mikronisu, samo neznam da li da uzmem sa malo boljim procesorom za 150 kn više (i3 330M ili i3 350M), da li se to isplati?

 

EDIT: Naručio sam iz mikronisa sa i3 350M, pa javim dojmove kada stigne...

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 13:18 (s0me0ne).
15 godina
offline
DELL laptopi

Isplati li se i da li je potrebno kupiti ovo sad za vrijeme vručina?

 

EDIT: Isprika za dupli post

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 15:12 (s0me0ne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
DELL laptopi

ima i boljih hladenja ali ti nece biti potrebno

 

a jesi dobio lap da nam das neki rewiew i slike

z v o n e x p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: DELL laptopi

Dobio sam laptop jučer.

Instalirao sam Windows 7 x64 i radi perfektno.

Po meni je minus što ne rade odmah sve tipke (točnije 3) za eject CD-a i foward i back za multimediju. CD čitač ispušta čudan zvuk, mislio sam da mi je ''sažvakao'' DVD kada sam nešto sa njega prebacivao na lap. Nema osvjetljenu tipkovnicu kao što sam vidio na internetu (no iskreno nisam ni očekivao da će imati), još jedan minus mi je što nema svjetla kod Caps Locka (ne znaš da li je uključen ili ne), ali to se ''popravilo'' kada sam instalirao jednu aplikaciju (na taskbaru mi piše A kada je caps lock uključen), s tom aplikacijom su mi proradile i one 3 tipke (eject, foward, back).

Tipkovnica je po mom mišljenju dobra, touchpad također, nisam imao prilike isprobati puno laptopa pa neznam baš kako je kod drugih.

Pozadina, odnosno maska na ekranu je gumirana što je odlično jer ne ostaju otisci, ali zato okvir ekrana i oko tipkovnice je sjajan pa je magnet za prašinu i otiske.

Igre još nisam probao igrati na njemu, ali mislim da bi mogao ove novije na low/medium.

O bateriji ne mogu puno reći jer sam ga koristio samo na punjaču.

Eto ako vas još nešto zanima slobodno pitajte.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2010 11:11 (s0me0ne).
15 godina
offline
DELL laptopi

Još slika

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
DELL laptopi

koristim dell,nikad ne bi kupio ništa drugo,ajd i asus..
koliko košta ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2010 11:21 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: DELL laptopi

5700. Znam da za tu cijenu može bolje, ali važnije mi je kvaliteta. LINK

15 godina
neaktivan
offline
RE: DELL laptopi
s0me0ne kaže...

5700. Znam da za tu cijenu može bolje, ali važnije mi je kvaliteta. LINK

može da,toshiba kojoj vent radi ko brodska turbina i gasi se nakon par sek bez zraka odozdola..
kupio si najbolje za tu lovu,pardon dobioNeodlučan

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2010 11:30 (seneka).
14 godina
protjeran
offline
DELL laptopi

stavi novi Dell QuickSet i onda ce ti sve raditi kako treba

z v o n e x p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: DELL laptopi

Stavio sam taj program, ali glupo mi je što ne rade te tipke odma i mogli su staviti potrebne drivere na CD, a ne da ih se mora tražiti

14 godina
protjeran
offline
DELL laptopi

pa sve ti i je na CD--u ali ne jednom nego 6

 

1.Operating system

 

2.Web cam software

 

3.Digital persona personal

 

4.Dell media direct

 

5.Driver and utilites

 

6.Microsoft works

 

 

z v o n e x p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: DELL laptopi

Ja nisam dobio nikakav CD (osim za Free DOS) i u priručniku je pisalo da skinem drivere sa support.dell.com.

Barem sam dobio torbu gratis Cool

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2010 13:47 (s0me0ne).
14 godina
protjeran
offline
DELL laptopi

a jesi skidao drivere tako da si upisao SERVICE TAG

z v o n e x p
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: DELL laptopi
s0me0ne kaže...

Isplati li se i da li je potrebno kupiti ovo sad za vrijeme vručina?

 

EDIT: Isprika za dupli post

Evo imaš na akciji u mikronisu - Notebook Panel Cooler Master - AKCIJA!  stvarno je korisno i hladi bez problema...

“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
15 godina
offline
RE: DELL laptopi

a jesi skidao drivere tako da si upisao SERVICE TAG

 

Jesam, ali nisu mi potrebni svi ti driveri. Sve sada radi, samo kažem da mi je glupo što se trebaju tražiti umjesto da na jedan CD/DVD stave sve te drivere.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2010 15:06 (s0me0ne).
14 godina
protjeran
offline
DELL laptopi

e pa mozda i je problem u tome sta nisi stavio sve aplikacije i drivere vjeruj mi sve skini i jedan po jedan instaliraj i sve ce raditi

 

EDIT: stavi novi BIOS nije ti nista strasno samo ga skines i drzi u punjacu dok se radi u 30sec ti je gotovo

z v o n e x p
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2010 20:56 (zvonebaba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: DELL laptopi

Ma napravio sam sve potrebno...

Bitno je da meni sve sad radi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2010 13:17 (s0me0ne).
13 godina
neaktivan
offline
RE: DELL laptopi

Molim te jel možeš reci iskustva s baterijom, koliko traje? Ja ću si uskoro uzimat laptop. Mislio sam uzet Dell Inspiron 1764, al ga trenutno mogu naći jedino u online shopovima, a s tim nemam iskustva i radije bi si uzeo u linksu pa sam miran. Trenutno ga nema pa sam vidio N7010, odnosno kad budem uzimao (a to će biti uskoro) htio bi si uzet od Dell-a pošto sam čuo da su kvalitetni i svugdje ih hvale, a i za bateriju sam čuo da imaju najbolju, al bi htio iz iskustva čuti.

13 godina
neaktivan
offline
DELL laptopi

jel istina da DELL laptopi općenito imaju problema sa pregrijavanjem, gledao sam malo po shopovima i zapela mi je za oko jedna ponuda za n5010 seriju, neda mi vrag nikad mira pa sam i ovaj put preguglao navedenu seriju i naišao na par foruma gdje se ljudi žale na pregrijavanje istog...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: DELL laptopi

E sad nek ti netko drugi potvrdi, i mene to zanima. Ja kolko sam čitao,to im nije mana,al htio bi da to netko i potvrdi sa iskustvom.

13 godina
neaktivan
offline
RE: DELL laptopi

dal stvarno nitko   nema neko iskustvo?

14 godina
protjeran
offline
RE: DELL laptopi
denis172 kaže...

Molim te jel možeš reci iskustva s baterijom, koliko traje? Ja ću si uskoro uzimat laptop. Mislio sam uzet Dell Inspiron 1764, al ga trenutno mogu naći jedino u online shopovima, a s tim nemam iskustva i radije bi si uzeo u linksu pa sam miran. Trenutno ga nema pa sam vidio N7010, odnosno kad budem uzimao (a to će biti uskoro) htio bi si uzet od Dell-a pošto sam čuo da su kvalitetni i svugdje ih hvale, a i za bateriju sam čuo da imaju najbolju, al bi htio iz iskustva čuti.

moja iskustva sa baterijom su pre dobra moja je vec godinu i pol stara i traje nekih 1:48 naspram prijasnjih 3:10 na studio uzmi inspiriona preporucam ga jer frend mi ga jucer kupio i predobar je da imam pare uzeo bi ga ja jer ovoga moga brat sada nosi na brod pa ostajem bez lapa

kugla08 kaže...

jel istina da DELL laptopi općenito imaju problema sa pregrijavanjem, gledao sam malo po shopovima i zapela mi je za oko jedna ponuda za n5010 seriju, neda mi vrag nikad mira pa sam i ovaj put preguglao navedenu seriju i naišao na par foruma gdje se ljudi žale na pregrijavanje istog...

imaju problem jer windows 7 stavi drivere od windowsa one obicne na kojima stalno buci ventilator to rijesis instalacijom drivera od ATI ili INTELA ovisi s kojom grafom uzmes, da N5010 je nova serija mogu reci da je super imao sam cast testirati cak igrice  idu bez beda medium na maxx rezi  za cijenu novoga od 4500kn isplati se definitivno

z v o n e x p
13 godina
neaktivan
offline
DELL laptopi

e stari hvala ti, brijem da ću uzeti ovaj:

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Prijenosno+ra%E8unalo+DELL+Inspiron+N5010+%2F+Core+i3+350M%2C+DVDRW%2C+4GB%2C+500GB%2C+Radeon+HD+5470%2C+15.6%27%27+LED%2C+LAN%2C+BT%2C+kamera%2C+HDMI%2C+eSATA%2C+Linux%2C+crni&option=artikl&id_kategorija=0106&id_artikl=010.600.337

 

umjesto toshibe koju sam linkao u drugoj temi, pošto ovaj ima boljeg proca, bolju grafičku a samo je 100 kuna viša cijena, usto mi je ljepši, toshiba mi je nekako obična bila (mislim da l650) a oboje su po dvije godine garancije tako da...nadam se da će raditi :) ....

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: DELL laptopi

E a da te još pitam samo jel to na inspirona misliš da si uzmem taj N7010 u linksu? Ja bi najradije uzeo 1764,al ih ima jedino preko online narudžbi kolko sam vidio na nabava.net pa mi to otpada, a htio bi čuti mišljenja.

14 godina
protjeran
offline
RE: DELL laptopi
denis172 kaže...

E a da te još pitam samo jel to na inspirona misliš da si uzmem taj N7010 u linksu? Ja bi najradije uzeo 1764,al ih ima jedino preko online narudžbi kolko sam vidio na nabava.net pa mi to otpada, a htio bi čuti mišljenja.

uzmi dapace N7010 jer je to nova serija i ima puno jacu graficku karticu ostalo i nije tolko jace ali nemoj staru seriju znaci samo naprijed za N7010

z v o n e x p
14 godina
protjeran
offline
RE: DELL laptopi
kugla08 kaže...

e stari hvala ti, brijem da ću uzeti ovaj:

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Prijenosno+ra%E8unalo+DELL+Inspiron+N5010+%2F+Core+i3+350M%2C+DVDRW%2C+4GB%2C+500GB%2C+Radeon+HD+5470%2C+15.6%27%27+LED%2C+LAN%2C+BT%2C+kamera%2C+HDMI%2C+eSATA%2C+Linux%2C+crni&option=artikl&id_kategorija=0106&id_artikl=010.600.337

 

umjesto toshibe koju sam linkao u drugoj temi, pošto ovaj ima boljeg proca, bolju grafičku a samo je 100 kuna viša cijena, usto mi je ljepši, toshiba mi je nekako obična bila (mislim da l650) a oboje su po dvije godine garancije tako da...nadam se da će raditi :) ....

 

neki se nece sloziti sa ovim ali sa TOSHIBOM osobno ja i puno ljudi ima losa iskustva baterija brzo krepe nakon svake reinstalacije windowsa moras instalirati one njihove UTLITY i bla bla ima previse posla dok kod DELL, HP i jos par brandova stavis driver i jedan utility koji upravlja svime kod DELL-a ti je to QUICK SET neki se cude sta neradi tipka za vaditi cd a nisu ga instalirali tako imas i jedan utility kod HP quick play ja mislim

z v o n e x p
13 godina
neaktivan
offline
RE: DELL laptopi

E odlično, hvala ti puno. Trebao bi to uzet u roku nekih tjedan dana čim dobijem pare, nadam se da neće izaći iz ponude. Ak izađe budemo se još pokoji put čuli.:)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice