Prijenosnici s nVidiom 8800

poruka: 30
|
čitano: 3.141
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prijenosnici s nVidiom 8800

Da li mi netko može reći modele prijenosnika s nVidiom 8800?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prijenosnici s nVidiom 8800

Naravno evo izvoliš :

 

http://www.alienware.com/intro_pages/m17x_m15x.aspx

 

http://www.alienware.com/product_pages/notebook_m15x.aspx

 

Samo  ne  znam  di  ceš  ga  nabaviti  Smijeh    U HR toga nema Mršti se

Eventualno  preko  Ebay-a.


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800

Možeš bez problema to naručiti i u Hrvatsku: http://www.alienware.co.uk .

 


Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
Mislim da se Alienware može i naručit.
Samo platiš paprenu carinu i čekaš dugo.Jako dugo.
16 godina
neaktivan
offline
Prijenosnici s nVidiom 8800

Ne želim nešto od 20000 kuna nego npr. HP ili Dell ili nekakav takav prijenosnik s 8800.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
Captain Mitchel kaže...

Ne želim nešto od 20000 kuna nego npr. HP ili Dell ili nekakav takav prijenosnik s 8800.

 Želiš jedan od najbržih grafičkih čipova na tržištu, a da ne košta? LOL

Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
neaktivan
offline
Prijenosnici s nVidiom 8800

Može koštat ali ne želim da bude alienware ili nekakav blackbird želim da bude npr. HP, Dell ili nešto slično.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800

i ja cekam da ce normalni proizvodjaci poput Della i Toshibe poceti koristiti tu graficku u svojim modelima, pa da ubodem jedan..... samo je pitanje vremena....

16 godina
offline
Prijenosnici s nVidiom 8800

Zakljucak: znaci lova nije problem pa bi umjesto alienwarea kupia nabrijani Dell ili HP to je isto kao da kazes da bi umjesto Ferraria kupia nabrijanu Skodu Octaviu!!! LOL

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800

Ma nisam siguran koliko se uopće isplati kupovati prijenosnik sa takvom nabrijanom grafičkom. Prvo, jako se grije. Drugo, užasno brzo potroši bateriju (čitaj: vrijeme autonomije je smanjeno). Treće, ekran je male dijagonale za neke turbo efektne igre koje mogu iskoristiti takvu snagu grafike. Četvrto, za te novce dobiješ totalnu zvijer od desktop računala s kojim nećeš imati gore navedenih problema Smijeh


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800

sve to stoji sto si napisao.... ali svejedno mislim kupiti takav laptop...... sto se tice baterije, to mi nije bitno.... bitno da je nabrijan i da je prenosan...... Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
Rijetko koji proizvođač osim Alienwarea ima Nvidia GeForce 8800 (GTS,GTX ili Ultra) ima u svojem prijenosniku-laptopu.
--
Imaš na ponudi za sada Alienware,naravno da mnogo košta,ali performanse nisu na akciji :-)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
Dado_ZG78 kaže...

Ma nisam siguran koliko se uopće isplati kupovati prijenosnik sa takvom nabrijanom grafičkom. Prvo, jako se grije. Drugo, užasno brzo potroši bateriju (čitaj: vrijeme autonomije je smanjeno). Treće, ekran je male dijagonale za neke turbo efektne igre koje mogu iskoristiti takvu snagu grafike. Četvrto, za te novce dobiješ totalnu zvijer od desktop računala s kojim nećeš imati gore navedenih problema Smijeh


 Takav desktop komp već imam ali bi htio i jedan takav notebook.
16 godina
neaktivan
offline
Prijenosnici s nVidiom 8800

Sta fali prenosniku sa 8600, koji ce ti 8800, a jbt kupujes laptop za igranje ne znam koliko ti je to pametno...sto se tice baterije nisam neki strucnjak ali ako se ne varam ima posebna funkcija kod grafickih da se spusta i smanjuje brzina graficke zato i pise "up to 1024" bubam...
Znaci ako ces sta igrati digne se brzina, a ako ne radi na minimumu i tako se baterija cuva.
Tako ako ces igrati sta jace lijepo na struju :D, a ako samo za prenosivost...onda ti i ne treba toliko jaka graficka...:D, ali stvarno ne kontam sto ce ti 8800..nisu bas laptopi za igru, ali ti hoces da imas i prenosivost i jaku masinu, laptopi su popularni, to znam..

et to je moje misljenje...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
BTW 8600 su prihvatljive cijene
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800

8600 je srednja zalost..... Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
renchi kaže...

8600 je srednja zalost..... Smijeh

 Vidi ti zahtjevnih igrača. Sa 8600 možeš više-manje sve normalno igrat, ali ne, ekipa je negdi vidila da piše kako 8600 ne valja. Za laptop je dobra, ionako ne moš dizat frekvenciju cpu-a da normalno hrani jaču.
16 godina
neaktivan
offline
Prijenosnici s nVidiom 8800

Moja preporuka: Toshiba Satellite X200-21T

Core 2 Duo 2,2 GHz, 2 GB RAM, 8700 GT sa 512 MB, 250 giga hard, HD DVD čitač i DVD pržilica.

Bez beda vri Crysis na 1680x1050 rezi sa mid-to-high postavkama.

Kupio sam ga prije 3 mjeseca u HG Spotu za 13 300 kn. Po meni Best Buy.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800

Znate sta 8600 je mila majka za laptop.. to je najbolje rjesenje sit sam pametnjakovica... i odnos cijena perfomanse je solidan.. jbt i tata bi sine..ali davati tolike pare za 8800... tu ne vidim smisla...

BTW znate li vi za sta je uopste laptop? Jbt to je za poslovne ljude, a vi od njega pravite igracu masinu.. kupite XBox, PS3..pa ja..
Ne kontam....ali to je samo moje miseljnje

16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
Alen kaže...

Znate sta 8600 je mila majka za laptop.. to je najbolje rjesenje sit sam pametnjakovica... i odnos cijena perfomanse je solidan.. jbt i tata bi sine..ali davati tolike pare za 8800... tu ne vidim smisla...

BTW znate li vi za sta je uopste laptop? Jbt to je za poslovne ljude, a vi od njega pravite igracu masinu.. kupite XBox, PS3..pa ja..
Ne kontam....ali to je samo moje miseljnje

 Meni treba za posao. Svaki dan radim u autocadu i u sličnim programima pa mi zato treba tako jak prijenosnik. A treba biti i prenosiv zbog toga što dosta radim i na terenu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800

Ok ako je tako, ali mislm da takve aplikacije moze zaodvoljeti i 8600, ali vidis ipak ono sto su ti davali od konfiguracija je za gamere..alienware ako se ne varam

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2008 21:09 (Alen).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
Meni treba za posao. Svaki dan radim u autocadu i u sličnim programima pa mi zato treba tako jak prijenosnik. A treba biti i prenosiv zbog toga što dosta radim i na terenu.


Onda tebi definitivno ne treba 8800M, nego jedna od opengl kartica kao što su: nVidia Quadro FX Mobile ili Ati Fire GL Mobile kartice! Njih imaš raznih izvedbi i kod skoro svakog proizvođača prijenosnika (HP, IBM-Lenovo, Dell....itd). Također zbog specijaliziranih drivera daju puno bolje rezultate u CAD programima od svih "normalnih" kartica.

 
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2008 21:33 (Izaija).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
Ma najgore i ti proizvodaci ne razvrstavaju nikako ili skroz lose laptope prema potrebama, zbog toga volim obicni PC znam sta mi treba i slazem ga kako hocu, a ovako moras se prilagodavati
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
nije 8800 overkill? ono, to je ipak laptop. nit budes uvijek imal volje igrat se nit teglit tih 5 kila sa sobom. a i baterija od 45 minuta je super. mislim da su ta lapope idelane integrirane graficke.zato vec dugo razmisaljm o kupnji alptopa ali eto nikak da kupim.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
Hrc kaže...

Moja preporuka: Toshiba Satellite X200-21T

Core 2 Duo 2,2 GHz, 2 GB RAM, 8700 GT sa 512 MB, 250 giga hard, HD DVD čitač i DVD pržilica.

Bez beda vri Crysis na 1680x1050 rezi sa mid-to-high postavkama.

Kupio sam ga prije 3 mjeseca u HG Spotu za 13 300 kn. Po meni Best Buy.

 i ja sam razmisljao da kupim taj laptop.... ali kada sam vifdiopreformanse 8800 u odnosu na 8600, jos cu malo pricekati..... Namigiva
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2008 0:43 (renchi).
16 godina
neaktivan
offline
Prijenosnici s nVidiom 8800

Ja imam ASUS G2SC sa 8800m GT...

 

Si  na  to  mislio?  Cjena  nije  Alienwareska,  a  laptop  preporučam...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
XTReSeL kaže...

Ja imam ASUS G2SC sa 8800m GT...

 

Si  na  to  mislio?  Cjena  nije  Alienwareska,  a  laptop  preporučam...

pa sto nema taj laptop 8600? 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
Izaija kaže...


Onda tebi definitivno ne treba 8800M, nego jedna od opengl kartica kao što su: nVidia Quadro FX Mobile ili Ati Fire GL Mobile kartice! Njih imaš raznih izvedbi i kod skoro svakog proizvođača prijenosnika (HP, IBM-Lenovo, Dell....itd). Također zbog specijaliziranih drivera daju puno bolje rezultate u CAD programima od svih "normalnih" kartica.

 
 Vidim da Quadro FX 3600M ima najbolje rezultate u autocadu a zasada se ugrađiva  u  HP compaq 8710w pa navečer hitam u trgovinu i kupujem si ga. 
16 godina
protjeran
offline
Prijenosnici s nVidiom 8800

Mislim d je 8700 gt daleko bolja investicija...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijenosnici s nVidiom 8800
Captain Mitchel kaže...

Ne želim nešto od 20000 kuna nego npr. HP ili Dell ili nekakav takav prijenosnik s 8800.

 Evo malo se kasno ukljucujem al da nesto dodam. Dakle, Dell kao takav ti je vlasnik Alienwara, vec 2 godine, tako ako uzimas della, novijeg barem dobijes iste stvari ko kod alienwara a za nesto manju cijenu. Npr Alienware ima geforce m8800gtx u ponudi kao single i kao SLI opcijum dok dell ima samo SLI za sada, al i to ce se promjeniti. Kad sam svoga uzimao nije bilo 8800 single, al ok, to su extreme stvari malo za sada mislim.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice