[Prodaja] Huawei B715s-23c cat9 ruter

poruka: 6
|
čitano: 1.100
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
[Prodaja] Huawei B715s-23c cat9 ruter

Huawei B715s-23c cat9 ruter, bez garancije u savršenom stanju s antenicama. Nema svoje kutije - sve ispravno.

 

Cijena: 100€

 

Šaljem poštom uz prethodnu uplatu na račun.
Dodatne slike šaljem na whatsapp.

13 godina
online
[Prodaja] Huawei B715s-23c cat9 ruter

Bump

13 godina
offline
[Prodaja] Huawei B715s-23c cat9 ruter

Prije godinu dana sam prodavao svoj za 100€ i nije išlo. Otišlo je za 500kn. jedva. Ne pokušavam rušiti nego eto, čisto da vidiš kako stvari stoje

3 godine
offline
[Prodaja] Huawei B715s-23c cat9 ruter

zasto ljudi mijenjanju rutere, zar se ne dobije od internet providera dostatan ruter?

 

pitam jer imam strasnih problema sa padanjem brzine na svega 2mbps, moze li to biti do rutera

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Huawei B715s-23c cat9 ruter

Sa routerom koji sam dobio od svog operatera, sam imao brzinu 2 do 10 megabita. Sa B715 + vanjskim antenama sam imao 60-120megabita , tako da se ispalti kupiti drugi router+ antene , konkretno ovaj router zbraja brzine sa 3 frekvencije u jednu, iz tog razloga dobijete vecu brzinu downloada i uploada.

15 godina
offline
Re: [Prodaja] Huawei B715s-23c cat9 ruter
Petar hw kaže...

zasto ljudi mijenjanju rutere, zar se ne dobije od internet providera dostatan ruter?

 

pitam jer imam strasnih problema sa padanjem brzine na svega 2mbps, moze li to biti do rutera

Eto, sve si odgovore sam dao :)

 

Kao i post iznad, kod mene sa Huawei B715 + Iskrine P-56 antene download ide do 350MBit.

A prije toga imao neko ZTE smeće od A1 s kojim nisam mogao ni preko 40Mbit.

Sad sam na optici pa i ja prodajem isti ruter.. Pa ako koga zanima. Odličan je za 4G.

Ako netko ide tim putem, B818 je još bolji, ali i skuplji..

Želim mirno umrijeti u snu kao moj djed, a ne vrišteći u panici kao putnici koje je prevozio.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice