[Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 2.151
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
[Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju

Točan model je RTX 3060 Ti Dual OC, kupljena u 12. mjesecu u Linksu, 3 godine garancije.

 

Odigrao par igri, za ovo što mi dalje treba je overkill. Mijenjao bi za nešto tipa 1660 Super/Ti, obavezno sa 0dB fanom jer bude korištena za home office, i sa garancijom. Ispod 1660 ne bi išao, nemojte nuditi 1060. Okvirno, računam do nekih 3000 kn nadoplate, ovisno sad o konkretnom modelu (bilo bi dobro da ima dva DisplayPort outputa). Ponudite nešto pa se dogovorimo.

 

Primopredaja po dogovoru, ja sam u Varaždinu. Pošto ne mogu biti bez grafičke jer nemam integrirku, slanje poštom ne dolazi u obzir.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2021 9:34 (Zvona).
15 godina
offline
Re: [Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju

1660 Super

Kupljena u Micronisu prije 3 mjeseca, garancija 36 mjeseci. Isprobana mozda mjesec dana, od tada u kutiji. Ako te zanima javi se u inbox.

Fool for a day, King for a lifetime...
16 godina
offline
Re: [Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju
zmedic kaže...

1660 Super

Kupljena u Micronisu prije 3 mjeseca, garancija 36 mjeseci. Isprobana mozda mjesec dana, od tada u kutiji. Ako te zanima javi se u inbox.

 Jesam zainteresiran, ali ne vidim uopće opciju na tvojem profilu za slanje PM-a. Sigurno nisi isključio u postavkama u nekom trenutku?

15 godina
offline
Re: [Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju

Da evo namjerno sam iskljucio primanje privatnih poruka... Valjda sad funkcionira. Ali dobro, koliko trazis nadoplate za 3060?

Fool for a day, King for a lifetime...
10 godina
offline
[Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju

Kao što sam poslao u PM, zainteresiran sam pa ako ti ovi blizi odgode. Gainward 1660 Super, samo trebamo smislit kako zamjenit

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
[Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju

Za sad rezervirano, zamjena za 1660 Super sa 0dB hlađenjem i 2xDP uz 2500 kn nadoplate, transparentnosti radi. 

10 godina
offline
Re: [Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju

1X Dp, 1 hdmi, 1 dvi, Samsung memorija, nema 0db ali je necujna u idleu. 3k doplate

Battlelog: D3lBoy-00
5 godina
offline
[Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju
12 godina
offline
[Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju

Svaka čast kolega, danas kad svi žele zaraditi ti 3060ti daješ uz 2500 nadoplate.

Mogao si komotno ubrati 7000 kn na njuškalu.

16 godina
offline
Re: [Razmjena] Palit RTX 3060Ti za slabiju

Cijene svih grafičkih su otišle gore, tako da neka realna razlika u cijeni između te dvije je tu negdje oko 2500 kn, odnosno do 3000 kn za "lošije" modele. Skupljao sam jedno vrijeme ponude i na PCE, to je bio raspon cijena. Da sam ovu prodao, opet bi morao kupovati nešto drugo po masnoj cijeni, a s raznim pacijentima na njuškalu mi se ionako neda natezati. Postoje važnije stvari od novaca. 

Iz moje perspektive, prošao sam dobro: imao sam pola godine jako dobru grafičku, i "prodao" je bez da izgubim bilo što na vrijednosti. 

 

Pošto sam sve dogovorio već za zamjenu, zaključavam temu. Ne budem dalje odgovarao na ponude vezano za ovo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice