[Prodaja] Lenovo

poruka: 5
|
čitano: 1.113
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Lenovo

Prodajem: Laptop Lenovo IdeaPad 1 15AMN7, 15,6″, AMD Ryzen 3 7320U 2.4Ghz, 8 GB RAM, AMD Radeon Graphics, 512 GB SSD, Windows 11 Home.

Dobiven na poklon prije mjesec dana pa nemam garanciju no laptop je nov,lijepog dizajna,nema mane ko želi uredsko računalo; u prodaji košta 3400kn, a prodajem po 2500kn.

S obzirom na svoj staž na ovom forumu ja garantiram da je laptop u redu te ako se pojavi problem tu sam ;)

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Lenovo
dado80 kaže...

Prodajem: Laptop Lenovo IdeaPad 1 15AMN7, 15,6″, AMD Ryzen 3 7320U 2.4Ghz, 8 GB RAM, AMD Radeon Graphics, 512 GB SSD, Windows 11 Home.

Dobiven na poklon prije mjesec dana pa nemam garanciju no laptop je nov,lijepog dizajna,nema mane ko želi uredsko računalo; u prodaji košta 3400kn, a prodajem po 2500kn.

S obzirom na svoj staž na ovom forumu ja garantiram da je laptop u redu te ako se pojavi problem tu sam ;)

S obzirom na staž mogao si u naslovu oglasa napisati o kojem modelu se radi da nemoramo klikati na oglas. I napisati cijenu u eurima, kune nema već godinu dana.

Kako misliš nema garancije? Pa i uz poklone se daje račun baš zato da se može ostvariti garancija po potrebi. Osim ako nije.... "poklon"

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Lenovo

ma pao je s kamiona...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
[Prodaja] Lenovo

Ako ga želiš prodati ovdje na forumu, morati ćeš korigirati cijenu.

 

Novi, garancija, 16gb rama 370€=2781kn

 

ok ovaj navedni bez windowsa

 

Ali u Pevecu ide danas za isti koji prodaješ za 400 -10% diners 360€

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2023 11:16 (T-bone's).
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Lenovo

Hvala na savjetima no cijena NEK ostane kakva je; tako računam da ću ga prije prodati negdje drugdje (da ne reklamiran), a ne ovdje..a po pitanju garancije tj.računa kompić se nemre sjetit di je,puno mi ga je lakše tako prodat  ali kaj da mu radim 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 0:54 (dado80).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice