Headset problem sa tonom Left/right

poruka: 5
|
čitano: 1.780
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Headset problem sa tonom Left/right

Pozdrav svima.

Imam problema sa headsetom, nakon sto sam formatirao racunar moj headset ne raspoznaje zvuk koji dolazi sa lijeve desne strane.

Dakle, sve zvukove mi daje na obe slusalice (lijevu i desnu)

NPR: igram csgo i kada mi neko dolazi sa lijeve strane, ja ga cujem ali ne znam dal je sa lijeve jer dobijam na obe slusalice jednak ton.

Kada igram open world games npr dayz, h1z1, rust kada neko ispali metak u daljini ja ne znam dal je ispred, dal iza mene.

Kontao sam da je do headseta ali nije, probao sam na drugom racunaru.

Headset je Shunli, srednja zalost

Zna li neko kako da ovo rijesim bio bih mu jako zahvalan, sta da radim, ovo me ubi :( :* :*

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Headset problem sa tonom Left/right

Mogući uzroci? Loš konektor slušalica, koji ne sjeda dobro u konektor za slušalice na matičnoj ploči. Loš konektor na matičnoj ploči?

 

Ako to nije uzrok, onda je vjerojatno u pitanju softverski problem - negdje u konfiguracijkom prozoru drivera zvučne kartice možda postoji neka opcija za broj kanala ili štoveć. Jesi probao spojiti druge slušalice u to računalo? Također čuješ isti zvuk na lijevom i desnom kanalu?

12 godina
offline
Headset problem sa tonom Left/right

Ako je prije radilo a samo si formatirao racunalo bez ikakvog cackanja unutar kucista onda je ili neadekvatan driver ili pogresne postavke.

Nisi napisao najbitniju stvar, da li je to obicni 3,5mm headset ili USB headset.

Bas da se u trenutku formatiranja headset pokvario to nikako ne vjerujem, pogotovo ako radi na drugom racunalu. Ukljucivati druge slusalice u taj utor zato bas i nema smisla.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Headset problem sa tonom Left/right

Neznam gdje da postavim pitanje pa cu ovdje , nadam se da cu dobiti odgovor i da nitko nece zamjeriti ako nije pravo mijesto za ovo pitanje .

kupio sam ASUS ROG CENTUURION 7.1 slusalice (polovne na ebay.) i kada su ukljucene cujem sve zvukove iz okoline i to pojacano ( znaci mikrafon prikuplja zvukove i cujem ih pojacano na slusalicama .)

Nadam se da je problem moguce rijesiti i unaprijed hvala na pomoci i savijetima !!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Headset problem sa tonom Left/right

Uđite u postavke zvuka, mixer, i tamo odredite smanijte osjetljivost mikrofona. Moguće su i druge kombinacije.....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice