Lenovo ideapad S340 kamera

poruka: 4
|
čitano: 1.310
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Lenovo ideapad S340 kamera

Pozdrav svima. Molio bih za pomoc sto napraviti. Imam laptop vec skoro pet godina Lenovo Ideapad S340 medjutim imam zadnjih mjeseci velikih problema sa kamerom njegovom, integriranom. Kamera iz nekog razloga se ne pokaziva kao da je nema, kao da je zaklonjena, a sve se cini u redu ostalo. ONaj svjetleci gumb kraj otvora blende stalno blinka kad je hocu pokrenut (tzv flickering) i to je to. Imao sam grdne probleme sa poslom i ostalim stvarima, tipa zelim na Zoom se prikljuciti i ispadam neozbiljan jer kamera mi steka, znate vec sta hocu rec. Nesto sam citao da Lenovo ima probleme sa hardverom sto se tice kamere i bojim se da mozda ne bi mora na servis to slat, ili kako vec. Uzeo sam tada 2019. produzeno jamstvo. Medjutim nekidan sam iz nekog razloga uspio pokrenut da kamera radi ali nakratko. Imam i video kojeg mogu prilozit kako to izgleda. Evo ako neko zna sta bi moga, bio bi zahvalan na pomoci.

Samo rokaj!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lenovo ideapad S340 kamera

Da li si probao da instaliras novi driver?

https://download.lenovo.com/consumer/mobiles/lxs3040f2a90.exe

13 godina
offline
Re: Lenovo ideapad S340 kamera

Nije do toga...

Samo rokaj!
12 godina
offline
Lenovo ideapad S340 kamera

imam na poslu lenovo thinkpad t460 sa istim simptomima, kamera crkava, radi nakon restarta neko vrijeme i stane. Driveri, reinstall, cak sam i otvorio i replug konektora al isto. Rjesenje je nabavit drugu nutarnju i zamjenit il kupit vanjski neki logitech i njega koristit preko usba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice