Mobitel mi je 'zapeo' u Headphone mode

poruka: 4
|
čitano: 14.905
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Mobitel mi je 'zapeo' u Headphone mode

Bok ljudi... imam problem

Mobitel mi govori da su mi slušalice uključene, a zapravo nisu, i nema zvuka. Pokušao sam par puta uključit slušalice i isključit, ali ne pomaže, pokušao sam restartati i izvaditi bateriju, niti to ne pomaže. Čak sam onda iz frustracije čačkalicom malo pročačko kroz tu rupicu za slušalice i ništa, još uvijek ne pomaže. Što da radim, je li itko imao isto iskustvo?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobitel mi je 'zapeo' u Headphone mode
LordLulla kaže...

Bok ljudi... imam problem

Mobitel mi govori da su mi slušalice uključene, a zapravo nisu, i nema zvuka. Pokušao sam par puta uključit slušalice i isključit, ali ne pomaže, pokušao sam restartati i izvaditi bateriju, niti to ne pomaže. Čak sam onda iz frustracije čačkalicom malo pročačko kroz tu rupicu za slušalice i ništa, još uvijek ne pomaže. Što da radim, je li itko imao isto iskustvo?

 Probaj napraviti factory reset. Ako to ne uspije, vjerovatno je onda hardverski problem.

14 godina
neaktivan
offline
Mobitel mi je 'zapeo' u Headphone mode

ugh..da mi se sad sjetiti naziva widget-a...
ugl ima ikonicu sa slusalicama i u principu mozes isforsirati iskljucenje headphone mod-a i mob bude radio normalno.
ako ti se nakon par dana ne popravi samo od sebe mozes razmisljati o servisu.

idem pokusat nac na play store tu stvarcicu
naso : )

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chislonchow.toggleheadp

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 0:23 (leo_91).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mobitel mi je 'zapeo' u Headphone mode

Jel mob bio zaliven ili je upao u vodu?

Ja sam imao taj slučaj nakon što je kolega prosuo malo soka po mobu (Xiaomi Mi3) i ušlo je točno u 3,5mm utor.
Odmah sam ga stavio sušiti, ali nije pomoglo jer je malo korodiralo i kratko se spojio.

Otvorio mob, alkoholom očistio, sastrugao sve što je bilo. Sklopio i radio bez problema.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice