Packet loss

poruka: 1
|
čitano: 2.038
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Packet loss

 

Pozdrav svima ! Ovako, u kucnoj mrezi imam dva rutera. ( ZTE ZXDSL 931 VII i THOMPSON TG782, da da sve je to od Tcom-a).. Problem je u wifiju koji zelim u sobi... uglavnom glavni ruter je ZTE ... glavni ruter se nalazi na drugom kraju stana u dnevnom boravku i prikljucen je na liniju, na njega je spojen maxtv, telefon itd... drugi ruter (THOMPSON) je preko cijelog stana povezan LAN-om na taj prvi.... i onda sa drugog rutera u moj kompjuter u sobi isto preko LAN-a... znaci ovako   (LINIJA------R1--------R2-----Racunalo) .. ruteri imaju razlicite adrese ruter1-192.168.1.1 i ruter2-192.168.1.2.... sto se tice SSID i enkripcije sve je isto... ralziciti su kanali i wifi radi super... na glavnom ruteru je ukljucen DHCP (first address 192.168.1.2 i last 192.168.1.254).. na drugom ruteru je to iskljuceno... problem je u tome kad ja pingam recimo prvi ruter sa racunala koje je spojeno da drugi ruter dobivam veliki packet loss (10%) a kada pokusam bez tog drugog rutera( ovako LINIJA-------R1------Racunalo) uopce nema packet loss-a znaci 0... pitanje je ovdje ZAŠTO i kako to popraviti... Hvala svima unaprijed.. i nadam se da cemo rijesiti problem :)

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice