Fujitsu Siemens pa 3515 Problem

poruka: 8
|
čitano: 3.447
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Fujitsu Siemens pa 3515 Problem

Mala pomoc ako moze!!!

Kupio sam prije par dana novi laptop i intaliro Win 7, i nikako mi ne radi WLAN nemrem nac ni jednu mrezu sve na routeru podesim skinem drivere za karticu i opet nista! Ima li ko kakav prijedlog?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Fujitsu Siemens pa 3515 Problem
Koliko čitam, laptop ti ima Quick Start tipke i moguće je da se jednom od njih mora uključiti antena. Za to ti najvjerojatnije treba Launch Manager pa vidi da li si to sve instalirao. Ista priča kao za moj stari Amilo M7400, samo njegov Launch Manager nije radio pod Vistom/Sedmicom pa ništa od bežićne..
Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
14 godina
neaktivan
offline
Fujitsu Siemens pa 3515 Problem

Ima quickstart tipke ali nista ne pomaze!!! Jednostavno je mrtav

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fujitsu Siemens pa 3515 Problem

probaj sa drugim OS-om, pa vidi

 

 

sjećam se da je sa driverima od viste za njegov wlan bilo problema

Silence! I Kill You...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fujitsu Siemens pa 3515 Problem

pozz raja imam problem sa fujitsu siemensom pa 3515 ... ee ovako prije nekoliko dana sam kupio laptop , i covjek mi je rekao da ne rade zvucnici...mislio sam da je do drivera zvucne kartice , ali kad skinem orginalni program za trazenje drivera kaze da su svi driveri instalirani...s tim kada ukljucim slusalice sve normalno radi muzika se cuje na slusalice , a kad iskljucim da slusam preko glavnih zvucnika na laptopu ne cuje se...da li je problem u softveru ili su crkli zvucnici...molim sve one koji su imali slican problem da mi jave sta da radim :) unaprijed hvala :) 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fujitsu Siemens pa 3515 Problem
seca kaže...

pozz raja imam problem sa fujitsu siemensom pa 3515 ... ee ovako prije nekoliko dana sam kupio laptop , i covjek mi je rekao da ne rade zvucnici...mislio sam da je do drivera zvucne kartice , ali kad skinem orginalni program za trazenje drivera kaze da su svi driveri instalirani...s tim kada ukljucim slusalice sve normalno radi muzika se cuje na slusalice , a kad iskljucim da slusam preko glavnih zvucnika na laptopu ne cuje se...da li je problem u softveru ili su crkli zvucnici...molim sve one koji su imali slican problem da mi jave sta da radim :) unaprijed hvala :) 

Hmm... ja sam imao taj problem na laptopu i sad ga imam al me ne zanima toliko jer sam kupio pc pa laptop slabo koristim ,, isto tako ne rade zvucnici a kad ukljucim sluske rade normalno,s time da sam ja siguran da kod mene nije do softwarea nego je do zvucnika samih jer su prvo poceli krciti pa onda prekidat ,pa su utihnuli i tako sad ne rade nikako ,,tu i tamo puste neki glas ali to je to ,, i jednostavno ako mi zatreba nekad zvuk imam one obicne zvucnike prikopcam ih i tako.. probavao sam ga otvorit da vidim zasto prekida ,mozda je neki spoj ili se nesto odlijepilo il ko ce znat ali nisam uspio otvorit moram cijeli poklopac skidat a sve spojeno za s kablovima i trakama za gornji dio tako da nisam zelio dirat dalje jer nisam strucnjak ,, a ne da mi se nosit na servis.. 

tebi bih preporucio da jednostavno odneses na servis ili ako imas nekog susjeda koji se malo bolje razumije u to ,,ako laptop koristis non stop i onda ces  znat u cem je problem .. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fujitsu Siemens pa 3515 Problem

oky drug hvala ti :D

7 godina
neaktivan
offline
Fujitsu Siemens pa 3515 Problem

pozzzz gospodo imam jedan laptop fujitsu siemens v5535 kad ga ukljucim krene da se pali kad dodje ona da pise welcome onda mi se ugasi a kad udjem u safe mode pali se bez problema ako neko zna ja bih zamolio za pomoc a inace u svim windowsima hvala unapred

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice