Problemi sa gta4,windows movie makerom...

poruka: 10
|
čitano: 2.530
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
ekipaaa pomagajte

pozdrav ekipa...prvo da van se zahvalin za sve sta pomazete ljudima oko raznih problema...napokon san se uspija nakon miljon pokusaja registrirat na ovaj forum pa da vas odma pitan...
kompjuter me do ima par miseci slusa sve je valjalo na njemu..jedanput san proba snimit neki dvd sta san prvi put pokusa nakon sta san ga napravija u windows movie makeru i komp se gasi iz cista mira...instalira sam gta4 i nadoda mu prvi patch kako nebi bilo onog stekanja kod skretanja desno i livo...kad tamo gta takoder ka i przenje dvd-a gasi se nakon nekih 10,15,20 minuta kako kad...samo se ugasi i to je to...nakon toga mi se komp pocea stalno gasit i vise ga uopce nisan moga upalit...
odnija san u prijatelja koji ka se razumi u to i prominija mu je napajanje(na 300W neznan koliko je prije bia)...sad sve valja komp se ne gasi ali i dalje nemogu igrat gta4 i snimit onaj dvd,znan da je bilo slicnih problema u postu al sve san procita niko nije da otprilike sta tocniju dijagnozu....stvarno neznan u cemu je problem mozda je i to napajanje preslabo pa bi vas stvarno molija za pomoc....hvala ;))

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: ekipaaa pomagajte

Koja ti je konfiguracija?

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: ekipaaa pomagajte

windows 7 32-bit
amd athlon 64 X2 5200+
2 gige rama
SyncMaster @ 1920x1080
256mb GeForce 8600gts
..ostalo je valjda nebitno....a skinija san kutiju i na napajanju pise 300w eto valjda tako san skonta...

15 godina
neaktivan
offline
RE: ekipaaa pomagajte
Ovako... :) polako samo...

skini EVEREST home edition...

runaj system stability test... :) jedno sat vremena... jel se slucajno ugasio? koje su temperature (u statistics nadjes)...

ajde pa cemo odatle...
In Control
13 godina
neaktivan
offline
RE: ekipaaa pomagajte

ee evo malo sam saa sebon san otkrija nesto...znaci procesor se pregrijava sto posto...kad idem przit dvd podigne mu temp preko 120 stupnjeva i gasi se....a kad igram gta pogledan svako malo kolika je temp i kad je visoka pustin malo da stane stavim pauzu...pa tako ponovo....sad valjda samo nezz kako poboljsat to hladenje procesora ://

15 godina
neaktivan
offline
RE: ekipaaa pomagajte
ovako.. kupi termalnu pastu...

lijepo ocisti procesor i hladnjak alkoholom i vaticom... pastu stavi (na forumu imas tut) na procesor... malo kao zrno rize... i recimo uzmi kreditnu karticu i lijepo je razmazi po procesoru...

Potom stavi hladnjak... pa pokreni :)
In Control
15 godina
offline
RE: ekipaaa pomagajte

hmm ajd ti to opet pogledaj to malo priclocno sam siguran da ti bios gasi pc cim temp prijede 100C i taj cpu nesmije imat niti priblizno tolku temperaturu daj pogledaj jel tebi coler radi jel ovo je fakat previse moguce da je i cpu neispravan

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
15 godina
neaktivan
offline
RE: ekipaaa pomagajte
R4zOR229 kaže...

hmm ajd ti to opet pogledaj to malo priclocno sam siguran da ti bios gasi pc cim temp prijede 100C i taj cpu nesmije imat niti priblizno tolku temperaturu daj pogledaj jel tebi coler radi jel ovo je fakat previse moguce da je i cpu neispravan

  ako ode termalna pasta bude takvo... vec sam vidjao iste probleme...

 

vjerojatno je pomicao hladnjak a nije novu pastu stavljao...

In Control
13 godina
neaktivan
offline
RE: ekipaaa pomagajte

aha tocno...pomica san hladnjak a nisan stavlja nikakvu pastu....sta to znaci sad?kako stavit tu pastu?

15 godina
neaktivan
offline
RE: ekipaaa pomagajte
volsi10 kaže...

aha tocno...pomica san hladnjak a nisan stavlja nikakvu pastu....sta to znaci sad?kako stavit tu pastu?

 http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/zamjena-termalne-paste-how-to/61007.aspx

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice