Kako kreirati vlastitu web stranicu?

poruka: 8
|
čitano: 10.632
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako kreirati vlastitu web stranicu?

pocetnik sam..moze li mi ko objasniti postupak kako kreirati web stranicu,mislim sa kojima programima se to radi koji je web hosting najpovoljniji i ima li za pocetak koji free web hosting..pozzzz svima i hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Kako kreirati vlastitu web stranicu?
troyan_horse_exe kaže...

pocetnik sam..moze li mi ko objasniti postupak kako kreirati web stranicu,mislim sa kojima programima se to radi koji je web hosting najpovoljniji i ima li za pocetak koji free web hosting..pozzzz svima i hvala unaprijed

Da si samo malo pregledao grupu razvoj web stranica, pronašao bi odgovor na tko kako napraviti stranicu, koji besplatni hosting uzeti, koje programe možeš koristiti za izradu stranice i mnoge druge odgovore vezano za početnike kako napraviti web stranicu.

Čemu forumi kad imamo google... :D
15 godina
neaktivan
offline
Kako kreirati vlastitu web stranicu?

evo ti neke domaće i strane stranice sa tutorijalima gdje možesš naučiti kako kreirati web stranice:

preporučujem da prvo naučiš HTML  onda nauči CSS, PHP i MySQL

 

domaće stranice:

 

Tutorijali.net 

Tutorijali na CroIT Portalu

PDF knjiga o HTML-u

 

ostale:

W3Schools

HTML Code

EchoEcho

Net.TutsPlus Razni tutorijali ( nije za početnika)

HTML Goodies

 

 

E: Evo još nešto probaj ovo googlati

 

nadam se da pomoći

k1.c0
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2009 13:55 (k1c0).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kreirati vlastitu web stranicu?

Da zaista zesli nauciti raditi web vec bi i sam trazio a ne ceko tu da ti neko daje linkove koje si sam mogao naci.

16 godina
neaktivan
offline
Kako kreirati vlastitu web stranicu?

Ma dajte, pa ovaj podforum je prepun tema za početnike u web dizajnu/developmentu. Šta sada treba opet sve iz početka pisati??

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako kreirati vlastitu web stranicu?
coder_ kaže...

Ma dajte, pa ovaj podforum je prepun tema za početnike u web dizajnu/developmentu. Šta sada treba opet sve iz početka pisati??

Hehe, istina!

za autora:
Sta/Kakav web ti hoćeš, za sta ti treba?


Ili bi samozelio nauciti, mislim da ti je najbolje za stranicu joomla jer je vrlo lagana i za forum SMF ili phpbb, za to trebas neki hosting sa php4+ (valjda, a ionako su svi 5), i sto mysql database, ako zelis i forum moras imat bar na hostingu 2 MYSQL baze.
Ali mores stavit u istu bazu i forum i stranicu samo stavis neki prefix, a php verzija ti nije ni bitna jer svi skoro imaju najnovije.

Ako hoces mogu ti napisat poslje i koji hosting, i nek netko stavi linkove do tema gdje je se raspravljalo od ovom, sad nemam ja vremena!

I don't care...
13 godina
neaktivan
offline
Kako kreirati vlastitu web stranicu?

jednostavno skini microsoft expresiion web 4 i radi stranicu kao sto radis powerpoint prezentacijU {#} 

Tanc
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako kreirati vlastitu web stranicu?
1231pirate kaže...

jednostavno skini microsoft expresiion web 4 i radi stranicu kao sto radis powerpoint prezentacijU {#} 

hahah obrati malo na datum teme, vidim pocetnik si pa da ti malo pomognem :)

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice