Avira

poruka: 21
|
čitano: 2.430
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Avira

prije par dana sam skužio da mi računalo malo usporio ponekad mi se znao i sam resetirat ili samo zablokirat do tad sam imao AVG 8.0 FreeEdition antivirusni program i ništa mi nije izbacivalo da imam virus i ja tak danas idem si stavit Aviru jer sam čuo da je program odličan i čim sam ga instalirao ono meni izbaci da imam neki virus i što god da pritisnuo od ponuđenog ono meni stalno izbacivao da opet imam jedan te isti virus. Što da radim može li se kak virus obrisat? molim pomagajte...

x-fire: jebigaa
15 godina
offline
RE: Avira

Koji ti javlja virus,kako se zove?

Asus A8N5X, AMD Athlon 3000+2GHz ,1GB DDR,nVidia GeForce 6600 256MB DDR,WDC 160GB
15 godina
offline
Avira

ev sad sam napravio scan na kompu i našo mi ovo evo screenshot:

x-fire: jebigaa
15 godina
offline
RE: Avira

Uđi u Task Manager i pokušaj ubiti taj proces.

Asus A8N5X, AMD Athlon 3000+2GHz ,1GB DDR,nVidia GeForce 6600 256MB DDR,WDC 160GB
15 godina
offline
RE: Avira

kak da to napravim kak da uniđem u task menager

x-fire: jebigaa
16 godina
offline
Avira

Ostavi sad taj proces nek stoji tj Ignore zatvori Aviru pa skini Malwarebites i napravi Quick Scan pa obrisi kaj pronađe taj program je samo skener ali odlican pa to sad napravi tako inace sve sto pronađe Avira ako se nudi samo oznacis i kliknes Move To Quarantine!!!Cool

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

 

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 20:31 (rambox).
15 godina
neaktivan
offline
Avira

Ctrl-alt-del pritisni i onda uđi u task manager i terminate taj proces! I onda opet sken sa aviron i delete to kad avira nađe ,mozes jos skinit i malawarebytes anti malaware i skeniraj sa njin. Ako avira opet tu poruku izbaci onda provaj to terminate process pa opet.

 

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
15 godina
offline
RE: Avira

Ili Start>Run i upiši msconfig.Tamo se prebaci u Startup i ako tamo piše taj proces isključi ga.

Asus A8N5X, AMD Athlon 3000+2GHz ,1GB DDR,nVidia GeForce 6600 256MB DDR,WDC 160GB
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avira

Taj proces pripada "My Web Search" Bar-u za IE ili Firefox i trebao bi se nalazit u C:\Program Files , nikako u C:\windows\system32 , koji je tvoj slučaj -ne znam. Uglavnom neki od AV softwera ga smatraju potencijalno neželjenom aplikacijo pa i Avira kojoj je False Positive jedna od jačih strana. Odluka je na tebi hočeš li to zadržat. Proces se pokreće sa Windozama.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

16 godina
offline
Avira

system preskeniraj PC sa Malwaebites to napravi on ce maknut i ostalu gamad koju eventualno imas a taj program na kompu nece smetat Aviri uopce!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
offline
RE: Avira
rambox kaže...

Ostavi sad taj proces nek stoji tj Ignore zatvori Aviru pa skini Malwarebites i napravi Quick Scan pa obrisi kaj pronađe taj program je samo skener ali odlican pa to sad napravi tako inace sve sto pronađe Avira ako se nudi samo oznacis i kliknes Move To Quarantine!!!Cool

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

 

 ev ja instalirao taj program ali kad mi počne skenirat skenira jedno 3 min i stane kod ovw mape "C:\WINDOW\system32\hnetmon.dll" i onda zablokira. šta da radim??
x-fire: jebigaa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira
system kaže...
rambox kaže...

Ostavi sad taj proces nek stoji tj Ignore zatvori Aviru pa skini Malwarebites i napravi Quick Scan pa obrisi kaj pronađe taj program je samo skener ali odlican pa to sad napravi tako inace sve sto pronađe Avira ako se nudi samo oznacis i kliknes Move To Quarantine!!!Cool

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

 

 ev ja instalirao taj program ali kad mi počne skenirat skenira jedno 3 min i stane kod ovw mape "C:\WINDOW\system32\hnetmon.dll" i onda zablokira. šta da radim??
 Čekaj da odradi do kraja taj scan pa će se odmrznuti, tako je i kod mene.
Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 21:27 (Razer_Copperhead).
15 godina
offline
RE: Avira
Razer_Copperhead kaže...
system kaže...
rambox kaže...

Ostavi sad taj proces nek stoji tj Ignore zatvori Aviru pa skini Malwarebites i napravi Quick Scan pa obrisi kaj pronađe taj program je samo skener ali odlican pa to sad napravi tako inace sve sto pronađe Avira ako se nudi samo oznacis i kliknes Move To Quarantine!!!Cool

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

 

 ev ja instalirao taj program ali kad mi počne skenirat skenira jedno 3 min i stane kod ovw mape "C:\WINDOW\system32\hnetmon.dll" i onda zablokira. šta da radim??
 Čekaj da odradi do kraja taj scan pa će se odmrznuti, tako je i kod mene.
 probat ču ali nisam siguran da če mi odblokirat takve sam srećePlač...
x-fire: jebigaa
16 godina
offline
Avira

Ako ti se ne odblokira jedno vrijeme onda prekini skeniranje zatvori Malwarebites pa skini ovaj program pa skeniraj s njim i popravi greske koje nađe, pa onda ponovo skeniraj sa Malwarebites!!!Cool

http://www.glarysoft.com/rr.html

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 21:32 (rambox).
15 godina
offline
RE: Avira
Asus A8N5X, AMD Athlon 3000+2GHz ,1GB DDR,nVidia GeForce 6600 256MB DDR,WDC 160GB
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2009 12:51 (Izzy).
15 godina
offline
RE: Avira
rambox kaže...

Ako ti se ne odblokira jedno vrijeme onda prekini skeniranje zatvori Malwarebites pa skini ovaj program pa skeniraj s njim i popravi greske koje nađe, pa onda ponovo skeniraj sa Malwarebites!!!Cool

http://www.glarysoft.com/rr.html

 instalirao sam taj program našao mi je par grešaka ali to je riješio ali meni i dalje blokira i nemam što drugo neg opet nanovo resetirat komp kad mi zapne već 9 put danas. imate li kakve druge ideje??
x-fire: jebigaa
15 godina
neaktivan
offline
Avira

Instaliraj superantispyware napravi update i zatim pokreni Full Scan i on će naći svu gamad po kompu. Osmijeh

Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 22:19 (Razer_Copperhead).
16 godina
offline
Avira

Obavi to sa Superantyspyware da ali skini Free verziju pa s njom napravi Full Scan C particije valjda on nece zapet sa skeniranjem!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
neaktivan
offline
Avira

Avira zna biti malo paranoična. Npr. exe datoteku igre Glace smatra virusom i uredno istu briše. Nakon tri puta takve budalaštine kupio sam Kasperskog.

16 godina
offline
Avira

Ak si skinuo igricu sa torrenta onda se nemoj cudit tome pazljivije biraj igrice za to ti nije kriva Avira sigurno ja je koristim vec dvije godine i nema problema!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
offline
RE: Avira

nisam skidao nikakve igrice ja to ni neznam jedino sam skidao neku seriju i par filmova. skenirao sam i sa onim drugi programom koji ste mi preporučili ali opet mi zapne i zablokira pa sam moro resetirat komp

x-fire: jebigaa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice