Nemogu uninstalirati Avast ! ! !

poruka: 6
|
čitano: 7.279
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nemogu uninstalirati Avast ! ! !

Nakon instalacije avasta i restarta comp. javila mi se greška  " This application has feiled to start because ashUInt.dll was not found. Re_installing the application may fix this problem. " Pokušao sam izbrisat prog. ali nereagira na ništa !!! Ako ima neko sa istim iskustvom i zanima me kako maknuti program sa komp-a !!! Hvala

MSI VR610 CPU: AMD Athlon64x2 TK55 1,8 GHz HDD: Sata 160 GB Memory: DDRII 2GB Communication: 802.11 b/g/BT
15 godina
protjeran
offline
Nemogu uninstalirati Avast ! ! !

Reinstaliraj program, pa probaj unistal. Ili odi u safe mode pa ga deinstaliraj.

Procesor: Intel Dual Core E5200 2,5Ghz 2MB L2 Cache Matična Ploča: BIOSTAR G31-M7 TE RAM: 2GB Kingmax DDR2 800Mhz Grafička Kartica: Club3D Radeon HD4550 512DDR3 Hard Disk: Hitachi 320GB 7200 o/min 8MB Monitor: Samsung 923NW 19' Widescreen
15 godina
offline
RE: Nemogu uninstalirati Avast ! ! !
Dvrande3 kaže...

Nakon instalacije avasta i restarta comp. javila mi se greška  " This application has feiled to start because ashUInt.dll was not found. Re_installing the application may fix this problem. " Pokušao sam izbrisat prog. ali nereagira na ništa !!! Ako ima neko sa istim iskustvom i zanima me kako maknuti program sa komp-a !!! Hvala

 Ako ovo od @kavasakija ne pomogne onda uzmi CCleaner i obriši Avast iz Registrya i onda ga ručno izbriši
Ako ga Windows ne želi izbrisat onda ga izbriši pomoću Tune Up Shredder
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis Intel E6750 2.67 ghz Gigabyte GA-PS3-DS3 Powercolor Radeon HD2600XT 2 Gb Rama 320 GB HDD
15 godina
offline
Nemogu uninstalirati Avast ! ! !

revo uninstaler...jak programcic za te stvari..

15 godina
neaktivan
offline
Nemogu uninstalirati Avast ! ! !

Pomoći CCleaner-a sam izbrisao iz registra program, nije moguce ručno izbrisati pa sam download-a tune-up koji ste mi predložili, međutim njega nemogu instalirat jer je vjerovatno setup zeznut ! Jel onaj program zajedno u paketu sa TuneUp-om 2008 ili 09. ?

MSI VR610 CPU: AMD Athlon64x2 TK55 1,8 GHz HDD: Sata 160 GB Memory: DDRII 2GB Communication: 802.11 b/g/BT
16 godina
offline
Nemogu uninstalirati Avast ! ! !

Tebi treba ovo da maknes taj nesretni smotani Avast tu ti pise fino kako s njime radit pa to napravi tj deinstaliraj Avast i izaberi neki drugi antivirus poslije jer taj ne valja!!!Cool

http://www.avast.com/eng/avast-uninstall-utility.html

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice