Problem s Corelom i NODom

poruka: 6
|
čitano: 1.830
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sta je ovo ?

Juce sam pokusao pokrenuti Corel. Nakon pokretanja aktivirao se NOD32 i pokazao poruku : Address has ben bloked , URL address "jl.chura.pl/rc/ , IP address 218.93.205.30 ; 80. Nakon toga Corel se blokira i ne moze se cak ni prekinuti osim restartanjem racunara. Jos i GOM player se isto tako blokira. Neki drugi programi rade. Napominjem da je Corel do tog trenutka radio bez problema. Zna li neko o cemu se radi?

 

Pozdrav svima

15 godina
offline
Sta je ovo ?

Mislim da ti je problem u Nod-u. Blokira programe da rade normalno, uđi u postavke firewalla i dopusti corelu i gom playeru da rade normalno. ne koristim nod pa ti ne mogu točno objasnit kako se to radi

Ništa ne ostavljaj nedvrš
16 godina
neaktivan
offline
Sta je ovo ?

to ti je virus.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta je ovo ?
sasa kaže...

to ti je virus.

Bravo..a da mi za......bug tim i cijelu redakciju i ljude na ovom forumu koji pomazu pa da tebe samo slusamo?!? 
djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta je ovo ?
index-v kaže...

Juce sam pokusao pokrenuti Corel. Nakon pokretanja aktivirao se NOD32 i pokazao poruku : Address has ben bloked , URL address "jl.chura.pl/rc/ , IP address 218.93.205.30 ; 80. Nakon toga Corel se blokira i ne moze se cak ni prekinuti osim restartanjem racunara. Jos i GOM player se isto tako blokira. Neki drugi programi rade. Napominjem da je Corel do tog trenutka radio bez problema. Zna li neko o cemu se radi?

 

Pozdrav svima

 Dali si radio patch tom NOD-u ili je kupljena licenca?
I zar NOD32 ima firewall? Vjerojatno misliš na ESET Smart Security!

No da je bilo koji od njih ako si ga patchnuo vjerovatno si ga "razvalio" da tako kažem. Možda je čak i navukao koji virus.
U svakom slučaju bilo da je patchiran ili licenciran deinstalraj ga! Skini RegSeeker i počisti registry!
Stavi SuperAntiSpyware i skeniraj s njim.
Kasnije možeš vratiti "NOD". a ako ti se svidi nemoraš uklanjati ni ovaj program što sam naveo prije jer mislim da neće biti konflikata.
Nijedno pravilo bez iznimke!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta je ovo ?
nick kaže...
sasa kaže...

to ti je virus.

Bravo..a da mi za......bug tim i cijelu redakciju i ljude na ovom forumu koji pomazu pa da tebe samo slusamo?!? 
 otvori google i provjeri jesam li u pravu!
a ako ima virus onda vjerojatno zna da mora komp pregledati sa nekoliko alata (vec je napisano u nekog od gornjih postova)

skinuo je neki crack i u njemu pokupio virus
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice