Underground BlackHatz 2009- zfxx reloaded

poruka: 4
|
čitano: 878
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Underground BlackHatz 2009- zfxx reloaded

Opet je ono vrijeme u godini. Vrijeme da se pohlepni prodavatelji osiguranja računala postide. Vrijeme je da se komercijala iza "hakera" i white-hatsa ustvari prikaže kakva jest. Isti ti ljudi vam prodavaju sigurnost. Ono vrijeme u godini... Koje Googleovi inženjeri, Comodo i Kevin Mitnick vam neće reći. Dame i gospodo "The summer of HAX", the zfx05.

 

P.S.

Ovo nećete naći na BUGovim vijestima!Cool

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
14 godina
neaktivan
offline
Underground BlackHatz 2009- zfxx reloaded

To su oni sto su upali u Kaminskyev i Mitnickov server i sve objavili na ovogodisnjem DefConu? (e da mi je otic na jedan :D)

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2009 16:30 (NLuthor).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Underground BlackHatz 2009- zfxx reloaded
Smooth Operator kaže...

Opet je ono vrijeme u godini. Vrijeme da se pohlepni prodavatelji osiguranja računala postide. Vrijeme je da se komercijala iza "hakera" i white-hatsa ustvari prikaže kakva jest. Isti ti ljudi vam prodavaju sigurnost. Ono vrijeme u godini... Koje Googleovi inženjeri, Comodo i Kevin Mitnick vam neće reći. Dame i gospodo "The summer of HAX", the zfx05.

 

P.S.

Ovo nećete naći na BUGovim vijestima!Cool

Baš te nisam razmel... Daj probaj pojednostaviti misao...

15 godina
neaktivan
offline
Underground BlackHatz 2009- zfxx reloaded

Ovo je security članak o tome kako su upali na Mitnickove, Kaminskog servere. Ako neznaš tko su ti ljudi i čime se bave, malo guglaj.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice