[Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluispravni

poruka: 10
|
čitano: 1.279
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluispravni

Dakle trazio bih procjenu za navedeni mobitel,kupio sam ga od frendice kao dosta izraubanog,nije radio powerbutton.Sredio sam ga kao novog,tj vanjstina je kao nova,power button sam pokusao sredit ali nece da proradi,svi gumbi rade izvrsno pa se tako i na power buttonu osjeti klik ali ne radi.Kamera takoder ne zeli radit mada sam ju spojio kako treba(bar mislim da jesam,ako netko zna popravit kameru i power button ima novi mobitel koji radi odlicno)

kabel sam takoder kupio novi no javlja message da je nekompatibilan pribor za punjenje pa bi trebao neki original pretpostavljam mada ga i ovaj napuni

slike su dolje,koliko bi to moglo vrijediti? sve radi na njemu i najnoviji software je na njemu 6.1.3,ima onak softwareski gumb da nadomjesti power button

znam da na kucistu pise 16gb ali je 32gb zapravo u njemu,dajem i ovaj pribor cijeli koji je dosao kao i staru masku ako to ikom ista znaci

13 godina
offline
[Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluispravni

bump

13 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluispravni

250 kn za mob star preko 3 godine

El presidente http://www.speedtest.net/result/1631331270.png
12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluisprav

Kolega ne vrijedi ti procjenjivat kad kolega ima vec u planu dobit za njega 500 kn...{#}

 

Trebao si stavit kao i svi hrabri 800 kn pa ako prode prode ako ne nista...{#}

 

Neznam cemu zelis procjene kad ti vec imas svoju cijenu i svoju zamisao koju mocnu cifru zelis dobit,zasto pitas kad ionako neces poslusat savjet??? Zasto bzvz trosite necije vrijeme ako netko iskreno zeli procjenit nesto za sto trazite procjenu?? Drugi put nemojte ni pitat procjenu,stavite svoju cijenu kao sto uvijek stavite i ustedit ce te vrijeme i sebi i drugima...Evo oglas sa njuskala,samo neznam tko ce ti normalan dat 500 kn za poluipsravan mobitel ali hrabar potez nema sta...{#}{#}{#}

 

http://www.njuskalo.hr/iphone-3gs-32-gb/iphone-3gs-poluispravan-oglas-8304177

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 1:29 (Tomo53nja).
10 godina
protjeran
offline
[Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluispravni

Ti nisi skuzio broj pregleda tog oglasa? 380?

Znaci tamo je vec dosta dugo i kolega ga ne moze prodati za tu lovu i sad ga zanima koliko to zapravo vrijedi tako da moze cijenu ili korigirati ili spustiti ozbiljnom kupcu.

Ovih 500 kuna je bas to "ako netko naleti".

 

12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluisprav
VedranOo kaže...

Ti nisi skuzio broj pregleda tog oglasa? 380?

Znaci tamo je vec dosta dugo i kolega ga ne moze prodati za tu lovu i sad ga zanima koliko to zapravo vrijedi tako da moze cijenu ili korigirati ili spustiti ozbiljnom kupcu.

Ovih 500 kuna je bas to "ako netko naleti".

 

Ma nisi bitni pregledi toga oglasa uopce,osim toga mogao je u 15 dana bez problema skupit toliko pregleda na takvoj vrsti mobitela koji se stalno pregledavaju i traze...{#}

 

Takoder koliko ja vidim dobio je procjenu 7.6.2013.a dns je 10.6.2013 sto znaci da kolega nema namjeru mijenjat cijenu tako da je uzalud sve...{#}

 

Sto se tice 500 kn ne da "ako netko naleti" nego jednostavno nece prodat za te novce, toliko ce netko a bome i ja tesko dati za ispravan 3gs i da nije ocuvan ajmo reci...{#}

 

 

TL-za zahvalu klikni hvala
10 godina
protjeran
offline
[Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluispravni

Dobro mozda i nije bitno toliko vremensko razdoblje koliko cinjenica da je puno ljudi pogledalo oglas i nitko ne zeli dati toliko novce.

A ova procjena mozda ima i drugu namjenu, stavi procjenu na forum i nadaj se da ce ti se netko javit potiho u inbox pa ces prodati "ispod stola".

 

13 godina
offline
[Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluispravni

koliku cu cijenu staviti i da li cu ga prodati na njuskalu je moj problem a ne tvoj...

12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluisprav
Shaka111 kaže...

koliku cu cijenu staviti i da li cu ga prodati na njuskalu je moj problem a ne tvoj...

Je da,ali drugi put ne trazi procjenu i ne uzimaj dragocjeno vrijeme ljudima koji tvoju robu zele iskreno procjenit...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 23:46 (Tomo53nja).
13 godina
offline
[Procjena] Procjena:Iphone 3gs 32gb poluispravni

ma ok ajde,rekao si svoje,a sad odleprsaj...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice