Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.556
|
čitano: 1.512.339
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
6 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
doktordoc kaže...

Samo da javim svoje dojmove sa mecool m8s pro, 912, 3 GB , 16 GB, 7.1.1

Kodi i iptv rade besprijekorno, u 3 dana nije se ni jednim smrznuo, nije se restartao

Probao sam ga update, ali kaže neka greška, da provjerim sa ota agentom, malo sam čitao na netu, to kao znači da je zadnji update gore

Naručio sa sa gekbuyng it., DHL došao za 3 dana, oko 500 kn

Piše da ima Kodi gore ali nema

 

Kako da provjerim koji RAM je gore ,ddr 3 ili 4

Nema noviji update od rujna 2017.

DDR je 3, nije 4.

Znao sam kako u opcijama skontati koja je memorija ali sad na pamet ne znam jer sam uređaj prodao.

Malo srčaj jubito i web....(tako sam našao način kako provjeriti)

Da, JA ! A+ Rvat Akoholičar
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Anđeo bez falinge kaže...
doktordoc kaže...

Samo da javim svoje dojmove sa mecool m8s pro, 912, 3 GB , 16 GB, 7.1.1

Kodi i iptv rade besprijekorno, u 3 dana nije se ni jednim smrznuo, nije se restartao

Probao sam ga update, ali kaže neka greška, da provjerim sa ota agentom, malo sam čitao na netu, to kao znači da je zadnji update gore

Naručio sa sa gekbuyng it., DHL došao za 3 dana, oko 500 kn

Piše da ima Kodi gore ali nema

 

Kako da provjerim koji RAM je gore ,ddr 3 ili 4

Nema noviji update od rujna 2017.

DDR je 3, nije 4.

Znao sam kako u opcijama skontati koja je memorija ali sad na pamet ne znam jer sam uređaj prodao.

Malo srčaj jubito i web....(tako sam našao način kako provjeriti)

 Ma gledao sam već svuda po yt i web, ali ne mogu naći

Znači nije neki program nego baš u njemu

Jel ima tko neki provjereni joypad a da radi korektno

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 19:10 (doktordoc).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Gledao sam ove modele,molim vas misljenje ili preporuku:

 

 

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-W-Android-7-1-S905W-2GB-16GB-TV-Box-391189.html

 

https://www.geekbuying.com/item/X96-MINI-Android-7-1-2-Amlogic-S905W-4K-TV-BOX-2GB-16GB-391323.html

 

 

Imao sam nekog kineza kojeg sam odavno kupio međutim dosta je slika trzala na kodi(online gledaanje)i iptv na koji su mi ljudi govorili da je kod njih stream ok da nevalja moj box.

 

Internet mi je 200/100  optika tako da nevjerujem da je ddo njega

 

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ja sam starcima uzeo  x96 mini, radi ok, i Kodi i iptv, ja imam mecool m8s pro, malo bolji, a između ta dva ja bi nekako prije mecool, poznatiji brend

9 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ok hvala na odgovoru.Sto mislite o ovom:

 

https://www.geekbuying.com/item/MX10-Android-7-1-2-RK3328-4GB-32GB-TV-Box-388684.html

 

Cini mi se malo bolje karakteristike a nije tolika razlika.Kao sto sam naveo bitno da ne trza jel bum po......

7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Izbjegavaj Rockchip obavezno.

 

 

Kruha i igala...
12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Bok ljudi, koja bi bila vas preporuka do cca 400-500 kn za gledanje TV programa? Nisam se do sada susretao s ovom tehnologijom, ali cini mi se puno manje ulaganje od kupnje TV-a.

Dakle ne interesira me gledanje vec downloadanih sadrzaja, nego TV-a.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Poz. Odlučio sam se uzeti MECOOL M8S PRO Plus box za gledanje kodija i filmova sa diska. Međutim sad sam naletio na ovoj stranica na ovo "Maximum External Hard Drives Capacity: 32GB" i sad me to muči jer sam na box htio priključiti 1tb disk koji bi mi služio osim za gledanje filmova i za skidanje torrenta pa bih molio preporuku nekog boxa u ovom rangu koji nema ovako ograničenje.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
6 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Keano16 kaže...

Bok ljudi, koja bi bila vas preporuka do cca 400-500 kn za gledanje TV programa? Nisam se do sada susretao s ovom tehnologijom, ali cini mi se puno manje ulaganje od kupnje TV-a.

Dakle ne interesira me gledanje vec downloadanih sadrzaja, nego TV-a.

Pošto su danas dosta jeftini kupi s minimum 2 GB ddr3, AMLOGIC CPU (obavezno), bar četverojezgrene a popularni su Mecool, Nexbox itd.

Rockhip CPU je manje brz i kvalitetan a košta isto.

Da, JA ! A+ Rvat Akoholičar
6 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
kovaos kaže...

Poz. Odlučio sam se uzeti MECOOL M8S PRO Plus box za gledanje kodija i filmova sa diska. Međutim sad sam naletio na ovoj stranica na ovo "Maximum External Hard Drives Capacity: 32GB" i sad me to muči jer sam na box htio priključiti 1tb disk koji bi mi služio osim za gledanje filmova i za skidanje torrenta pa bih molio preporuku nekog boxa u ovom rangu koji nema ovako ograničenje.

Kao prvo J**** ih u recenziju.

Imao sam taj uređaj i NEMA DDR 4 već DDR 3

Kako sam ja kopčao 500 GB externi kad on ne može prihvatiti externi disk veći od 32 GB ?

Disk od  1 TB nisam probao pa ne mopgu reći.

Taj Maximum  se vjerojatno odnosi na Sd storage karticu koja može biti max 32 GB.

 

Tako je to kad idioti rade recenziju a nisu imali uređaj u rukama.

Da, JA ! A+ Rvat Akoholičar
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
kovaos kaže...

Poz. Odlučio sam se uzeti MECOOL M8S PRO Plus box za gledanje kodija i filmova sa diska. Međutim sad sam naletio na ovoj stranica na ovo "Maximum External Hard Drives Capacity: 32GB" i sad me to muči jer sam na box htio priključiti 1tb disk koji bi mi služio osim za gledanje filmova i za skidanje torrenta pa bih molio preporuku nekog boxa u ovom rangu koji nema ovako ograničenje.

 Ovo što si linkao na geeku i ovo što si linka na recenziji nisu isti uređaji. Znam da može buniti zbog sličnog, ali to nisu isti modeli, čak ima model koji se zove identično kao ovaj s recenzije i još je slabiji. Trebaš gledat i ime i specifikacije.

Ovaj model sa recenzije je sa S912 procesorom, to je jači model procesora. Sad, dal taj model ima DDR4 ram ili ne - ne znam, ali nije ni bitno, u radu ti to neće niš značit.

Ono što je još manje bitno je to ograničenje za eksterni disk, kao što kolega kaže da je ograničenje za SD karticu, ne za USB disk. Iako čak i SD kartice na uređajima na kojima piše da podržavaju max 16 ili 32 ili 64 gb vrlo često rade i s 128 ili 256 GB modelima.

9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ja ti imam m8s pro , bez plus, w, L, bez ikakvog nastavka, radi super Kodi i iptv

Probao sam uštekati vanjski WD 1 Tb i prepoznaje ga bez beda

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Jel itko uspio upogoniti box da mu skida torrente na vanjski disk? Koliko čitam po netu to je veliki problem. Čak i na androidu 7.1
Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav, kupio sam https://m.geekbuying.com/item/-Germany-Stock--MECOOL-M8S-PRO-L-YouTube-4K-Netflix-HD-Streaming-3GB-32GB-Android-7-1-Amlogic-S912-KODI-17-3-TV-BOX-802-11AC-WIFI-Bluetooth-LAN-HDMI---Black-388184.html?Currency=USD

 

Problem je sto Bluetooth nemoze pronaci ni joystick niti mobitel. Ne mogu niti obrnuto preko mobitela naci box niti postoji opcija da se ukljuci Bluetooth na boxu. Ima tko kakvo iakustvo u cemu je problem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Mozda nije 100%  vezano uz temu al mislim da cu ovjde dobiti bolji odgovor. Ovako zanima me da linje bolje kupiti neki box ili android tv.

Imam doma minix h8 plus al ne njega ne mogu instalirat najnoviju verziju kodija pa minje to mali problem. Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
krtola kaže...

Pozdrav, kupio sam https://m.geekbuying.com/item/-Germany-Stock--MECOOL-M8S-PRO-L-YouTube-4K-Netflix-HD-Streaming-3GB-32GB-Android-7-1-Amlogic-S912-KODI-17-3-TV-BOX-802-11AC-WIFI-Bluetooth-LAN-HDMI---Black-388184.html?Currency=USD

 

Problem je sto Bluetooth nemoze pronaci ni joystick niti mobitel. Ne mogu niti obrnuto preko mobitela naci box niti postoji opcija da se ukljuci Bluetooth na boxu. Ima tko kakvo iakustvo u cemu je problem?

100% si siguran da uopce ima Bluetooth? Mozda je krivi opis. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pinkyz kaže...

Mozda nije 100%  vezano uz temu al mislim da cu ovjde dobiti bolji odgovor. Ovako zanima me da linje bolje kupiti neki box ili android tv.

Imam doma minix h8 plus al ne njega ne mogu instalirat najnoviju verziju kodija pa minje to mali problem. Hvala.

 http://forums.hardwarezone.com.sg/home-theatre-audiophiles-13/android-tv-box-vs-android-tv-5485633.html

 

Mene je ista stvar zanimala i mislim da je tv box pametnija kupovina. Ovaj link je jedina stvar koju sam uspio naći vezano za tu temu

6 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
krtola kaže...

Pozdrav, kupio sam https://m.geekbuying.com/item/-Germany-Stock--MECOOL-M8S-PRO-L-YouTube-4K-Netflix-HD-Streaming-3GB-32GB-Android-7-1-Amlogic-S912-KODI-17-3-TV-BOX-802-11AC-WIFI-Bluetooth-LAN-HDMI---Black-388184.html?Currency=USD

 

Problem je sto Bluetooth nemoze pronaci ni joystick niti mobitel. Ne mogu niti obrnuto preko mobitela naci box niti postoji opcija da se ukljuci Bluetooth na boxu. Ima tko kakvo iakustvo u cemu je problem?

Nema Bluetooth.

Da, JA ! A+ Rvat Akoholičar
7 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Evo da i ja ostavim jedan komentar na ovu temu.

 

Prelistao sam hrpu vaših preporuka, usporedio specifikacije i recenzije, a na kraju sam se odlučio za Xiaomi Mi Box. Ima nešto u tome što je čisti/stock Android TV, kao i čisti/stock Android OS na Nexusu 6P koji koristim, pa sam samo iz tog razloga odabrao Xiaomi - a i zbog HR jamstva, naravno.

 

Evo sad već nekoliko dana imam uređaj, stavio sam KODI, povezao ga normalno sa TraktTV i RealDebrid servisima te mogu reći da radi kao podmazan. Apsolutno nikakvih trzaja slike na FullHD rezoluciji, osim kad me Tele2 pokućni internet zeza :)

 

I Chromecast je integriran tvornički, tako da sam i tu pokriven.

 

Preporučujem Xiaomi Mi Box svima koji su u nedoumici, definitivno nećete požaliti, a i lijepo je gledati Android TV sučelje na 32'' televizoru koji je koštao 2000 KN umjesto da se kupuje neka bijesno skupa pila od TV-a sa jednakim ili čak slabijim specifikacijama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Blackstorm kaže...

Evo da i ja ostavim jedan komentar na ovu temu.

 

Prelistao sam hrpu vaših preporuka, usporedio specifikacije i recenzije, a na kraju sam se odlučio za Xiaomi Mi Box. Ima nešto u tome što je čisti/stock Android TV, kao i čisti/stock Android OS na Nexusu 6P koji koristim, pa sam samo iz tog razloga odabrao Xiaomi - a i zbog HR jamstva, naravno.

 

Evo sad već nekoliko dana imam uređaj, stavio sam KODI, povezao ga normalno sa TraktTV i RealDebrid servisima te mogu reći da radi kao podmazan. Apsolutno nikakvih trzaja slike na FullHD rezoluciji, osim kad me Tele2 pokućni internet zeza :)

 

I Chromecast je integriran tvornički, tako da sam i tu pokriven.

 

Preporučujem Xiaomi Mi Box svima koji su u nedoumici, definitivno nećete požaliti, a i lijepo je gledati Android TV sučelje na 32'' televizoru koji je koštao 2000 KN umjesto da se kupuje neka bijesno skupa pila od TV-a sa jednakim ili čak slabijim specifikacijama.

 Ne isplati se taj xiaomi mi box, košta skoro duplo više od tanix tx3 mini, a po karakteristikama tanix je bolji.

8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Totalna sam njubara što se tiče android tv box-ova i sa hreddita su me uputili ovdje. 

 

Mogu li dobit kakve smjernice da znam sto trazim? Imam budžet od 700kn i treba mi jedan box sa dobrim wi-fi signalom (vjerujem da imaju nekakve vanjske antenice koje će pokupit signal bolje nego kutija). Android Tv Box mi treba samo za gledanje filmova i serija (kvalitete 720p ili pak 1080p iako nisam siguran jel mogu streamat takvo nesto jer mi je internet 1MB/s). Ne zelim otici u linksa i bit zajeban, stoga ovdje pitam vas. Koji je proizvod dobrog omjera cijene/kvalitete za ove novce s obzirom da zelim samo filmove i serije na 720p?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Blackstorm kaže...

Evo da i ja ostavim jedan komentar na ovu temu.

 

Prelistao sam hrpu vaših preporuka, usporedio specifikacije i recenzije, a na kraju sam se odlučio za Xiaomi Mi Box. Ima nešto u tome što je čisti/stock Android TV, kao i čisti/stock Android OS na Nexusu 6P koji koristim, pa sam samo iz tog razloga odabrao Xiaomi - a i zbog HR jamstva, naravno.

 

Evo sad već nekoliko dana imam uređaj, stavio sam KODI, povezao ga normalno sa TraktTV i RealDebrid servisima te mogu reći da radi kao podmazan. Apsolutno nikakvih trzaja slike na FullHD rezoluciji, osim kad me Tele2 pokućni internet zeza :)

 

I Chromecast je integriran tvornički, tako da sam i tu pokriven.

 

Preporučujem Xiaomi Mi Box svima koji su u nedoumici, definitivno nećete požaliti, a i lijepo je gledati Android TV sučelje na 32'' televizoru koji je koštao 2000 KN umjesto da se kupuje neka bijesno skupa pila od TV-a sa jednakim ili čak slabijim specifikacijama.

 Takav komentar nisi trebao ostaviti jer je bez veze.

Kao prvo zašto si uopće spomenuo televizor kad tv nema veze s boxovima.

Tko će mijenjati tv zbog toga da bi imao Android ?

Tv se kupi jer ti treba a Smart opcije na televizoru su bonus.

Imao sam Mecool pro 3 GB i isto sve materijale proždire a 3 x je jeftiniji nego tvoj.

Upravo sam ga prodao baš zato što sam kupio Smart tv a nisam Tv kupio zbog Androida jer to ne radi nitko. 

Još sam i zaradio 150 kn na njemu.

Ti si nastupio s ovim postom  kao da si pametan a mi glupi pa ti nama čitaš bukvicu.

Ovdje si jedini ti ispao da ne napišem što.

Nisi vrijedan toga.

Da, JA ! A+ Rvat Akoholičar
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Jeli tko probao staviti onaj nexus rom od Magendanz na koji box, kako to šljaka, imam mecool m8s pro

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
kipo kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Čekaj, sad mi je palo na pamet... Ako preprogramiraš default tipke, onda one rade na TV-u, a više ne s boxem/HTPC-em.

Ne znam na što točno misliš - ako si mislio na funkcije miša, onda se ne gube funkcije jer se klikanjem na tipku "TV" prebacuješ iz jednog moda u drugi (gornja LED dioda svijetli crveno/zeleno u ovisnosti u kojem si modu). Ako misliš na defaultne funkcije "TV" moda, onda si vjerojatno u pravu, ali moj box nema daljinski pa mi te funkcije i tako nisu ničemu služile (pa ni ne mogu ništa isprobati). U svakom slučaju imaš opciju vraćanja na defaultne postavke - duže držiš zajedno stisnute tipke "TV" i "DEL".

 Bok!

Eto, stigao mi daljinski prije koji dan, sad sam se malo igrao s njime.

 

IR programiranje mi uopće ne radi!

Kad držim tipku TV uopće ne počne sporo blinkati. 

Kad ju pustim, tek onda počne sporo blinkati. Usmjerim daljinski od TV-a prema nemu, pritisnem tipku, npr za paljenje/gašenje. Na Air mouse-u pritisnem jednu od one četiri tipke i ponovo TV.

Umsjerim Air mouse prema TVu, pritisen tu tipku... i ništa.

Imam i video ako treba. Možeš ti snimiti kak kod tebe to radi?

 

I druga stvar, programiranje ostalih tipki, ovo št si spominjao.

Kad pritisnem tipku TV dioda ne svjetli zeleno. Uvijek je samo crveno.

 

Greška s daljinskim?

Postoji vraćanje na tvorničke postavke?

Radim nešto krivo?

Postoji više verzija?

 

Upravljanje HTPC-em radi savršeno.

Budem napravio review.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
CyberDemonVZ kaže...

 Bok!

Eto, stigao mi daljinski prije koji dan, sad sam se malo igrao s njime.

 

IR programiranje mi uopće ne radi!

Kad držim tipku TV uopće ne počne sporo blinkati. 

Kad ju pustim, tek onda počne sporo blinkati. Usmjerim daljinski od TV-a prema nemu, pritisnem tipku, npr za paljenje/gašenje. Na Air mouse-u pritisnem jednu od one četiri tipke i ponovo TV.

Umsjerim Air mouse prema TVu, pritisen tu tipku... i ništa.

Imam i video ako treba. Možeš ti snimiti kak kod tebe to radi?

 

I druga stvar, programiranje ostalih tipki, ovo št si spominjao.

Kad pritisnem tipku TV dioda ne svjetli zeleno. Uvijek je samo crveno.

 

Greška s daljinskim?

Postoji vraćanje na tvorničke postavke?

Radim nešto krivo?

Postoji više verzija?

 

Upravljanje HTPC-em radi savršeno.

Budem napravio review.

Što se tiče zelenog/crvenog svjetla: ako klikaš na bilo koje tipke (znači, ne na "TV" tipku već na bilo koju drugu), trebala bi ti svijetliti jedna boja (recimo crvena). Nakon toga klikneš na "TV" i nakon toga klikćeš na ostale tipke i boja bi ti tada trebala biti zelena. Opet klikneš na "TV" i klikanje na ostale tipke ponovno pali crvenu boju. Tako je kod mene.

Programiranje:

  1. Na airu držiš tipku "TV" dok ne zatreperi (brzo će zatreperiti, ne sporo),
  2. klikneš na airu na tipku koju želiš isprogramirati (počet će sporo trperiti crveno),
  3. na "normalnom" daljinskom držiš tipku (čim ju stisneš na airu će prestati treperenje i crveno će stalno svijetliti) dok na airu ne zatreperi crveno,
  4. klikneš na airu na "TV".
  5. usmjeriš air prema uređaju, klikneš ga i, u 19 od 20 slučajeva, neće se desiti ništa. :) Ako imaš živaca čekati taj 1 put (ja nisam), možda ga i uspiješ isprogramirati.
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Nije baš vezano za box , ali ako može pomoć

Od istog "dobavljača" imam i CS(već dugo) i iptv( par dana), na istom programu sportklub HD na CS slika puno bolja, na iptv čim se igrač pomakne postane nekako mutan, nazubljen , svaki pokret se zamulja

Isti televizor je u pitanju,ista reza, Panasonic plazma, oba spojena preko hdmi kabela, ista stvar kad ih oboje prebacim na drugi tv

Dali nešto trebam poriktati na boxu ili

Gledam preko siptv

Mecool m8s pro 3/16

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
doktordoc kaže...

Nije baš vezano za box , ali ako može pomoć

Od istog "dobavljača" imam i CS(već dugo) i iptv( par dana), na istom programu sportklub HD na CS slika puno bolja, na iptv čim se igrač pomakne postane nekako mutan, nazubljen , svaki pokret se zamulja

Isti televizor je u pitanju,ista reza, Panasonic plazma, oba spojena preko hdmi kabela, ista stvar kad ih oboje prebacim na drugi tv

Dali nešto trebam poriktati na boxu ili

Gledam preko siptv

Mecool m8s pro 3/16

 

 Ne znam kako je CS tehnološki izveden u detalje, ali onako laički napapmet mi padaju dvije stvari:

1. ako provideru tehnički nije moguće imati isti izvor za CS i IPTV onda su jednostavno drukčiji izvori streama i onaj kojeg koristi za CS je kvalitetniji

2. CS, barem mislim, dobiva sliku preko satelita a samo neš sitno (vjerojatno većinom povratni paketi) idu preko mreže, što znači da IPTV treba daleko brži i daleko stabilniji internet da bi radio, pa možda je stvar u tvom netu

16 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
crash11 kaže...

Uzeo sam tanix tx3 mini za 30 dolara, mislim da za te novce je vrhunski uređaj, možda i najbolji koliko sam tražio. Super izgleda, ima display naprijed.  Podržava sve živo, 4k, h265, mrežni utor i wireless, optički ulaz, podržava passthough, andorid 7.1, 2gb rama, 16gb interne memorije + može se staviti sd kartica. 2 usb ulaza. Još sam uzeo daljenski za android spojio preko usb-a i radi odma ko metak. Ima miš, brojeve za kanale, a sa druge strane tipkovnicu. Uglavnom svi koji su vidjeli rekli su da kupuju :)

 

 

http://www.tanix-box.com/project-view/tanix-tx3-mini-powered-amlogic-s905w-tv-box-android-7/

 

 

Molim pomoć. Znam da je off-topic, ali ovdje je ekipa s tim uređajem pa ako nije problem...

 

Zahvaljujući ovoj i još nekim preporukama, kupio sam Tanix.

Stvar radi odlično. Kodi i Genesis, streamanje sa lokalnog servera, itd..

 

Jedino ne mogu skužiti kako castati YouTube na njega?!

Guglao sam sve živo i sad, štajaznam, možda sam malo priglup, ali nikako naći suvislu informaciju.

Na više manje sve što uguglam, dobijem rezultate koji govore o Chromecast uređaju i kako njega instalirati.

Za sam Android TV ništa..

 

Ako tko ima kakav savjet, blagodarim...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 18:37 (MahnitiTapir).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Malo pojasni šta misliš pod castati
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice