Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3A

poruka: 13
|
čitano: 5.487
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3A

 

 

U noći sa 28. na 29. listopada 2010.godine planirano je lansiranje rekete Ariane 5. Zadatak te rekete je isporučiti dva telekomunikaciona satelita - Eutelsat W3B i BSAT-3b. Izravan prijenos biti će moguće pratiti na internetu i putem satelita.

 

Start će uslijediti u vremenu od 23:51 h do 01.01 h po srednjeeuropskom vremenu u noći sa 28. na 29. 10. 2010.godine.

BSAT-3b će biti kontrolisan od strane japanskog satelitskog operatera Broadcasting Satellite System Corporation (B-SAT). Drugi satelit Eutelsat W3B izgradila je francuska tvrtka Thales Alenia Space i to na bazi vlastite platforme Spacebus 4000, a njegova masa pri polijetanju iznosit će čak 5.400 kg. Riječ je o ključnom satelitu za orbitalnu poziciju 16° istočno koji će zamijeniti zastarjele ili tehnički neispravne satelite Eutelsat Sesat 1, Eutelsat W2M i Eurobird 16A koji zajedničkim snagama održavaju tu poziciju na životu. Oni će nakon dolaska novog satelita W3B biti raspoređeni na druge Eutelsatove orbitalne pozicije.

Izravan prijenos lansiranja rakete sa satelitima možete pratiti na feed-u na poziciji 13 stupnjeva istočno:

- Hot Bird 6 (13°E), freq. 11,604 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3

Nemrem vjerovat,pa ovi samo gube satelite koji je ovo po redu satelit za poziciju 16°E Smijeh

 

Eutelsat Communications je objavio gubitak satelita W3B uslijed anomalije koja je nastupila na satelitovom pogonskom podsistemu nakon što je

lansiran na  Ariane 5 raketi.

W3B je bio predviđen na poziciji 16° Istočno da zamjeni Eutelsat-ove EUROBIRD™ 16, W2M i SESAT 1 satelite. Zbog gubitka W3B, ova 3 satelita će

ostati u službi na  16° Istočno do dolaska W3C, čije lansiranje je predviđeno za sredinu 2011. Eutelsat će takođe odmah pokrenuti novi program,nazvan

W3D, čije je lansiranje planirano za prvi kvartal 2013.

Michel de Rosen, iz Eutelsat Communications, je izjavio: “Gubitak W3B je razočarenje za Eutelsat i za naše korisnike. Dijelimo ga sa našim

partnerima, posebno sa Thales Alenia Space i sa osiguravajućim društvima. Naša pažnja je sada usmjerena na postavljanje W3C satelita na 16° Istočno

sredinom 2011. i na pokretanju novog programa da bi kompenzirali ovaj gubitak.”

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 20:53 (sinizgb).
15 godina
neaktivan
offline
Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3A

kad prepisuješ nečiju vijest navedi izvor jer se netko oznoijo za tu vjest.

 

Izvor vijesti je: Resiveri Net Portal

 

Brisanjem linka iz vjesti neznači da si je ti napisao

 

Nisi se potrudio ti za nju

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2010 2:39 (Fidel).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3
Fidel kaže...

kad prepisuješ nečiju vijest navedi izvor jer se netko oznoijo za tu vjest.

 

Izvor vijesti je: Resiveri Net Portal

 

Brisanjem linka iz vjesti neznači da si je ti napisao

 

Nisi se potrudio ti za nju

Onda glasnogovorniče ti prenosi ubuduče vijesti ja odustajem od bilo kakvih vijesti...okej pa se ti malo uznoji...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2010 7:40 (sinizgb).
15 godina
neaktivan
offline
Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3A

Nisam ja ničiji glasnogovornik niti slično.

 

Samo mi idu na živce ljudi koji se kite tuđim perjem.

 

Znam osobno autora tog članka i taj portal pratim svakodnevno i takođe znam da je u ovom poslijednjem članku bio potpis u sred teksta koji si maknuo da bi se pomislilo da je tvoje djelo.

 

To je bijedno prijatelju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3

Pa zato tebe predlažem za glasnogovornika ovih tema vezanih uz satelitske vijesti  ionako u ova 24 mjeseca koliko si tu ak si stavio 10-tak tema i 10-tak postova,tako da ti je ovo sada bila glavna vijest dana  u ovom postu...

Tebi ide na živce šta se ne reklamira dotični portal a ne druge stvari...hoćeš da ti ja izvadim iz bug foruma neke druge stvari drugih članova izvučene iz drugih portala/foruma bez potpisa linka... al neču jer neću cinkati tko je šta dopisao ili nije...

Prijatelju meni idu na živce one osobe na ovom forumu koje su tu pun kufer vremena i niš posebno ne pišu u forumu  ili im je glavna tema oglasnik ili samo kritiziraju druge kako šta gdje...

15 godina
neaktivan
offline
Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3A

No Comment

 

Dobar si nisi loš

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3
Fidel kaže...

No Comment

 

Dobar si nisi loš

Samo da dodam kad smo kod dotičnog foruma bio sam moderator na resiverima.net i odustao sam zbog neznam kako bih to nazvao...psovanjem ili bolje nekulturom pojedinaca...nemoj me tjerat da ovdje napišem tog pojedinca...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3

ne razumijem kakve veze ima taj forum ili pojedinac sa tim da si ti plagijator?

 

Tvoji odnosi sa nekim me nezanimaju, samo komentiram šta ti radiš.

13 godina
protjeran
offline
RE: Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3
Fidel kaže...

ne razumijem kakve veze ima taj forum ili pojedinac sa tim da si ti plagijator?

 

Tvoji odnosi sa nekim me nezanimaju, samo komentiram šta ti radiš.

nije taj pojedinac običan član...napisao sam ti u pm i odakle je pojedinac samo me vučeš za nos da kažem ime nick-a dotičnog člana sa resivera net  koji je kako sam rekao bio prostak na resiverima net u shutbox-u  bez povoda...ako čemo tako

Ali kao šta si mi napisao na pm da sve znaš od kuda dolaze informacije/vijesti  ne kužim kako odjedanput u pm-u odgovaraš "ne razumijem..." kao neznaš sve a neznaš nakraju niš...čudno...

 

 

I napisao si mi u pm da priznam da sam zasro i da nisam normalan...gle ako te to zadovolji ljudi posječujete svaki dan http://site.resiveri.net/

 

15 godina
neaktivan
offline
Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3A

Svaka je vijest tamo koliko ja znam tamo potpisana odakle dolazi a neću dalje  rasprave jer je ovo daleko offtopic

 

Laka ti noć gotova mi smjena Namigiva

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3
Fidel kaže...

Svaka je vijest tamo koliko ja znam tamo potpisana odakle dolazi a neću dalje  rasprave jer je ovo daleko offtopic

 

Laka ti noć gotova mi smjena Namigiva

Odgovorio sam ti u pm svoje zadnje da nebude javno... ako ja nisam fer nisi ni ti vrijeđanjem u privat porukama i da pričaš da mislim da je pojedinac budala,to nisam rekao nigdje ni u pm...samo sam napisao da nije bilo korektno od "znaš koga" bolje ga znaš od mene i to punih 20 godina kako si naveo...

 

I čemu ova reklama u tvojem zadnjem postu http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija/otkljucavanje-satelitskih-programa-kodovi/10053.aspx?page=2 a lijepo si mi napisao na pm nešto šta se ne poudara sa ovom dotičnom temom iz linka i resiveri forumom,sjeti se nešto ilegala itd... i još nešto spominjao si mi na pm kak se autor resiveri portala namučio da dođe do ovih informacija u vezi "uživo lansiranja eutelsat satelita" a sve to ima preko izvora:parabola.cz

 

 

malo se pravimo al nema veze...

 

u vezi kopiranja:

 

http://www.parabola.cz/clanky/4117/eutelsat-w3b-vynesla-raketa-ariane/

 

poudara se sa:

 

http://site.resiveri.net/index.php?option=com_content&view=article&id=688:lansiranje-eutelsata-w3a-u-izravnom-prijenosu&catid=34:satelitske-vijesti&Itemid=27 

 

ili

 

http://www.parabola.cz/clanky/4118/eutelsat-prisel-o-satelit-eutelsat-w3b/

 

poudara se sa:

 

http://site.resiveri.net/index.php?option=com_content&view=article&id=722:eutelsat-w3b-izgubljen&catid=34:satelitske-vijesti&Itemid=27

 

tko je tu koga kopirao????

 

________________________________________________________________________

 

I još nešto : http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija/probijen-nagravision3-digi-tv-upc-direct/73893.aspx

 

I sada pogledaj malo koliko je satelitskih i ostalih poratal  objavilo identičnu  vijest:

http://www.google.hr/#hl=hr&source=hp&biw=1904&bih=1001&q=Hakeri+probili+Nagru+3+na+Digi+Tv+i+UPC+Direct%3F+&btnG=Google+pretra%C5%BEivanje&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=fad7df75c698229c

 

to je samo jedan primjer

 

 

Ali ti si zapeo baš za bug online forum odosno mene da se  kopira,a dali ja kopiram možda treču portal stranicu/forum koja je kopirala resiveri portal????

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2010 8:12 (sinizgb).
15 godina
neaktivan
offline
Live prijenos lansiranja satelita Eutelsata W3A

Nebih ulazio dalje u tvoje nebuloze.

 

 

 

Nadalje, napadoh ja mog prijatelja sa Resiveri Net Portala što me mulja za vijesti nakon što sam pročitao tvoj posti i on mi kaže slijedeće....

 

"Prijatelju, sve vijesti na našem portalu koje su na dnu potpisane našim imenom su naše i ničije drugo.

Pogledaj trenutak objave kod nas i drugdje za kvar na eutelsatu pa će ti biti sve jasno.

Mi iz Eutelsata kao i sa ostalih mjesta dobijamo relevantne vijesti i izjave za štampu na mail čim se izbace i sukladno tome ih prevedemo i obradimo.

drug 3 čovjeka su pratila feed lansiranja na 13E i telfoni su pregorili kod nas kad se skontalo da je satelit ostao bez pogona.

Naša vijest je objavljena odma, samo je editirana kasnije,kad smo dobili mail

 

Mario,primjetiti ćeš da je sve to jedna te ista vijest na svim linkovima koju sam ja osobno preveo i obradio,koristeći mail koji mi je Eutelsat poslao i koju sam potvrdio telefonskim kontaktom sa njima.

 

Ako se neko kaže da je autor te vijesti nek mi se javi kad god hoće, da ga utužim ili nek on mene tuži.

 

JA: neznam on tamo spominje parabole i satkuriere neke da su i oni objavili, pa vidio si link?

 

Mario,Resiveri Net surađuje sa Satkurier.pl i Parabola.cs već duže vremena i ta suradnja se sada produbljuje na sponzoriranje sajma Knjige,Televizije, i digitalne Tehnologije uskoro u Krakowu.

Takođe satkurier.pl pokreće televizijski kanal, u kojem žele da im budemo partneri,iako smo neprofitabilan sajt.

Oba sajta dobijaju sve naše vijesti kao i mi njihove. oba sajta dobijaju mailove ko i mi.

Ovo po forumima, pregledaj, ma moj tekst, negdje promjenjen negdje nije.

 

To je bila udarna vijest i svi su je objavili, mi jesmo prvi i to što je taj lik tamo na BUG-u objavio ako je to ovo što si mi poslao link,je copy-paste mog prevoda i editiranja i to ti garantiram. Znam šta sam napisao.Čak je izbacio link u sred teksta.Pa vidio si kad sam izbacio vjest.

 

Meni je njega iskreno žao, neću ti reć zašto. On je bio čak i moderator na forumu i dj na radiju. Možda sam ja njega povrijedio ali nisam imao namjeru. Znam da je samo nestao, ne obrativši mi se, do neki dan kad si me pitao za njega kad mi je poslao mail, i prije toga nešto na msn ali sam ga ignorirao...nudio mi neku naknadu za neznam šta sad,mislim da hoće svoj radio.

 

Mario frendu, prođi se sukoba sa takvim personama, znaš da su sve vijesti kod nas potpisane, pa čak i sa tog BUG-a s kojim ćemo isto nastojati ostvariti suradnju. Mada nije naš fah, ali nevolim da nas neko pljuva.Jbg ovi moji nekad uzmu okolo ali vidio si da ispod svakog članka stoji izvor. Prođi ga se i miran si.

 

Ja : mogu li objaviti ovo na bug-u?

Neno: ma možeš drug nije problem al ne treba ti to.

Ja : ............nebitno"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neznam šta stoji iza tvoje psihoze čovječe ali mislim da mi je on dao malo više temelja da mu vjerujem.Pa pogledaj na ovim linkovima što si dao kad je gdje objavljeno!!!?! Kad na www.resiveri.net kad okolo? VIDI SAT ALOOOOOOOOOOOOOOOO

 

Ispričavam se moderatorima na ovim nebulozama.

 

PS:ovome....neću pročitat ni jednu od ovih bulikan privatnih poruka što si mi poslao.SVe je obrisano

 

EDIT: tek sad sam vidio da je moj sugovornik protjeran.Čudi me

 

Još jednom isprike aministraciji

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2010 5:33 (Fidel).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice