Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.381
|
čitano: 14.184.449
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Smart tv je svaki tv koji se može spojiti na net.....

 

Ne kužim ovu usporedbu Panasonic plazme 600Hz i full hd lcd s usb-om što si htio reći?

 

Kad kupujete skuplji tv vi ne možete birati hoćete li smart tv,3d...sve je tu htjeli vi to ili ne ali nije taj tv skuplji zbog toga vi plaćate processor,matricu,kontrast(prikaz vjerne crne boje)Herce, jer ovo na jeftinijim tv-ima što piše 100hz možete mačku objesit o rep čak novi modeli philipsa isonya a 200hz zavaravaju kupce,naime herci su motionflow oni daju glatke pokrete brzih akcijskih scena bez titranja slike....

 

Svaki entry level model je full hd 100hz govorim o većim ekranima al to nema veze sa skuplim tv-ima kad je kvaliteta prikaza loooošija!!!!

znači ako pričamo o iti malo kvalitetnoj tv-iji 40 inča platit ćete 5-6 tisuća kuna...

 

ako kome nije jasno i treba savjet pm-ajte

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Može preporuka za što jeftiniji LCD od 32 inća. Za stariju je osobu. Znaći gledala bi naš tv program. Od ostalih stvari jedino da može usb kakve filmove(divix barem), ali može i bez toga. Marka također nije bitna niti rezolucija. Samo cijena{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Što mislite od novim modelima LCD LED TV koji imaju ugrađen DVB-T2 i DVB-S2 da li od toga trenutno ima koristi na području hrvatske te kakva je razlika između ovih ugrađenih i samostalnih satelitskih recievera

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

LG 32 LS3450 nađe se za 1999 kn hd ready,usb čita sve(titlovi,dts) uloženo dobiveno najbolja kupnja po meni...Može se naći i jeftinije 100- 200 kuna al to su marke Grundig,Vivax,Elit....što ti ne bih preporučio nikako 

16 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Pozdrav kolege molioh bih za vase mislenje za ovaj tv zelim ga uzeti danas : http://tehnomarket.com.mk/products/09127762/philips-42pfl5008k
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Jako dobar tv,nisam siguran jedino kako rade ovih novih 300Hz,usb ti ne čita dts sound...vidim da je cijena na netu nekih 7000 kn, što je još uvijekj puno, s tim da su u seriju 5 ugradili ambilight i malo dotjerali dizajn za 2013 godinu...sve u svemu dobar tv

 

Za koju cijenu ga dobijaš?

12 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

tražim neki tv, fullhd rezolucija, 40-42" ekran.

da ima ugrađen dvbt, bez 3d i netreba biti smarttv.

što jeftinije, al ne više od 3500 kn.

planiram ga koristiti za gledanje filmova i tv programa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

pa ovde kod nas u mk dogje mi oko 680 eura tako da ako imas bolji predlog za ove pare molimte preporuci nesto!

12 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Za taj novac ne trebaš dalje tražit....kod nas je skuplji 1500-2000kn

12 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

dal mi neko može reći svoje mišljenje o ovom tvu: http://lcd.hr/led/samsung-led-tv-ue39f5300/

 

dal se isplati, dal ima nekaj boljeg za te novce...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Pozdrav ljudi,

 Moze preporika smart tva u cijenovnom rangu od 5000-5500 kuna

Treba imati wifi ugraden a 3d nije nuzno da ima.

 

HVALA

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Koja velicina ti treba

14 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Može preporuka TV 40-42" do max 5500 kn,po mogučnosti da ima smart TV i 3D ,samsung,LG nove serije ili neki drugi proizvođač

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Vrlo jednostavno pitanje, već sam nekoliko trgovina obišao i nikako da nađem. Pa sad, da ne bih potrošio pun rezervoar goriva na pretragu, recite mi, postoji li igdje u nas rvata ponuda TV-a, da je 82cm dijagonala ali da je i fullHD, a da nije preko 2000,00kn. Po mogućnosti da ima i USB konektor. Vidio sam da ima dosta LCD-ova bez USB-a.

Da se razumijemo, ne bi bio problem da je 2500 koliko i jesu ovi koje sam našao. Ali imam onaj studentski amex koji ima limit 2000kn i na rate i na charge. Tako da...

Imajte obzira, trenutno imam Panasonic guzonju iz 92. , i radi na rusku metodu žvajzni ga svom silom po strance da proradi. Iskreno, dosta mi je lupanja, a i šta mi vrijede filmovi od 1080p kad mi tv nema ni petine od te grafike...

 

Ovaj quadro mi se čini ok...šta mislite?

My code is not working - Don't know why! My code is working - Don't know why!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2013 1:49 (pbandov).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Ja ti mogu samo reci za tv. Bjezi od quadro i vivax tv a. Novi iz kutije nevalja i to ne jedan desilo se greska vec vis komada razliciti serija. LG bi se neki mogo pronac.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
I da neznam sto si zapeo na FULL HD ... 1. Koja je udaljenost s koje ces ga gledat. Ja imam 42" panasonic 720P plazmu s 2.7 m se slika cista jasna. Full HD super prilagodi ne primjeti se to. Pogotovo na jeftinom lcd u nebi slika bila bajna na full hd.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Viruj mi full hd ti je nepotreban i neces primjetit razlike, moja preporuka ti je uzmi samsung 32f4000, novi model, preka usb-a cita sve zivo jedino cijena mu je oko 2200-2300 tako da posto ti je vec takav limit na kartici provuci 2000 a ovaj ostatak u kesu...neces pozalit ipak tv ne uzimas svaki dan

13 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
mali savjet molim
treba mi 32'' tv, led ofc, da bude fullhd, ima usb bla bla bla, kako to već ide, i pazi sad - da bude lijep. ili malo drugačiji od standarda (vulgaris crni rub i postolje). ženskooko će ga gledati pa ono...
budžet je do oko 3000kn
ako ima netko preporuku za lijepi tv, bio bi zahvlan :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

MOLIM ekipu za preporuku dobrog TV-a do 3500 HRK maksimalno s tim da može i znatno manje.

 

Nije osobno za mene nego za nezahtjevnog gledatelja kojem nije pretjerano bitna dijagonala.

 

No, ja idem logikom da se TV ne kupuje svaki dan te da bi svatko više uživao u dodatnih 20cm dijagonale.

 

Jedina mi je dilema full HD ili HD ready. 1368 x 720 mi se nekako čini 'malo'.

 

Također, preporuka dućana odnosno web shopa?

 

Svijet Medija mi se čini ok, kod njih sam kupio jedan Sony LCD.

 

Trenutni TV koji mi je zapeo za oko.

 

 

Puno hvala unaprijed.

Something witty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Smretko kaže...

Viruj mi full hd ti je nepotreban i neces primjetit razlike, moja preporuka ti je uzmi samsung 32f4000, novi model, preka usb-a cita sve zivo jedino cijena mu je oko 2200-2300 tako da posto ti je vec takav limit na kartici provuci 2000 a ovaj ostatak u kesu...neces pozalit ipak tv ne uzimas svaki dan

hehe dobra ideja ali mogu jedino na rate, ne znam da li je moguće 2000 na rate a razliku platiti odmah? Usput, ima li neki drugi TV koji je do 2000 a da je onda HD ready ali da je ono što tražim kako sam i naveo? Mislim, kao što i je, kupuje se TV, dakle, ne želim požaliti {#}

My code is not working - Don't know why! My code is working - Don't know why!
14 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Pozdrav, može preporuka/mišljenje koju od ove dvije plazme uzet:

Panasonic TX-P42 GT30 E ili

Panasonic TX-P42 UT50 E

Treba mi za gledat tv :) i spojit sa kompom za igre/filmove, ali NE ZANIMA me 3D ... ne mislim ga koristit (nikad, ikad - tako da mi je nebitna kvaliteta 3d-a)

Hvala puno {#}

eo i anketa da bude lakše možda:

 

10 GT30E
1 UT50E
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 0:08 (domba_Os).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
forzzuk kaže...

MOLIM ekipu za preporuku dobrog TV-a do 3500 HRK maksimalno s tim da može i znatno manje.

 

Nije osobno za mene nego za nezahtjevnog gledatelja kojem nije pretjerano bitna dijagonala.

 

No, ja idem logikom da se TV ne kupuje svaki dan te da bi svatko više uživao u dodatnih 20cm dijagonale.

 

Jedina mi je dilema full HD ili HD ready. 1368 x 720 mi se nekako čini 'malo'.

 

Također, preporuka dućana odnosno web shopa?

 

Svijet Medija mi se čini ok, kod njih sam kupio jedan Sony LCD.

 

Trenutni TV koji mi je zapeo za oko.

 

 

Puno hvala unaprijed.

Uzmi si ovaj model http://www.ekupi.hr/SAMSUNG-LED-TV-32ES5500-FullHD-SMART-100Hz-Slim-234196.aspx najbolji što se tiće uloženo dobiveno za 32" TV.

 

Grundig izbjegavaj zbog lošeg SD procesiranja i interpolacije.

 

Sad vidim da tražiš 40" dijagonalu onda klik, klik

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2013 12:52 (roby27).
13 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Koja je televizija bolja od ove 2 navedene:

 

1)http://www.protis.hr/products/details/televizor-samsung-42f5500-lcd-led/69968

 

2)http://www.protis.hr/products/details/televizor-lg-42la620s-smart-tv-lcd-led-3d/70074

 

Ako ima jos koja bolja u tom cijenovnom rangu slobodno preporucite

 

Hvala

 

4 SAMSUNG 42F550
2 lg-42la620s
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 13:40 (The Lyrical Miracle 24).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

ajde si malo pogledaj ovaj model

http://www.protis.hr/products/details/televizor-lg-42lw5500-3d-lcd-led-plus/45461

stari model ali jako dobra mašina

ja bi gledao i Philipsa sa  pozadinskim ambilightom,cool stvar sad mi je žao šta to i sam nisam uzeo

dnl
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 21:46 (roki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Taj LG je u svoje vrime bija dobra televizija al je star 2 godine i pregazilo ga je vrime i tesko da ce ga igdi nabavit,a ako i nabavi je iz nekog zaostalog skladista.

A philips ambilight osvjetljenje je nelosa stvarcica i stvarno ugodno ocima al nije to nesto must have i sta kad se pokvare svitla,nosit na servis i to je to,a i nece ga dobit u nijednom philips tv-u do 5 iljada kuna.

13 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
http://www.emmezeta.hr/multimedija/televizori/lcd-i-plazma-tv/33045/toshiba-32l6353dg-full-hd-led-mpeg4/
ima netko iskustva sa istim? ili općenito mišljenja o toshibi kao proizvođaču tv-a? hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

http://www.toshiba.eu/television/led/l6/32l6363dg/

 

Što misite o ovom televizoru da li je dobar za budućnost, tj da služi minimalno 15 godina.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Na papiru izgleda izvrsno nakrcan svim i svačim, no mali je to ekran da služi toliki niz godina a i cijena ako je preko 3500 je neisplativo za tu veličinu. No opet ponavljam ima jako dobre specifikacije na papiru.

 

Imaš forum na ovom sajtu pa ce ti stručnjak za televizore više pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2013 15:41 (roby27).
11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
The Lyrical Miracle 24 kaže...

Koja je televizija bolja od ove 2 navedene:

 

1)http://www.protis.hr/products/details/televizor-samsung-42f5500-lcd-led/69968

 

2)http://www.protis.hr/products/details/televizor-lg-42la620s-smart-tv-lcd-led-3d/70074

 

Ako ima jos koja bolja u tom cijenovnom rangu slobodno preporucite

 

Hvala

 

Ovaj model je bolji od oba ako te zanima rekordan kontrast na tržištu sa Sharpovim panelom i brzina odziva, a ako media player i Smart tv onda LG ili Samsung oba su u vrhu po tom pitanju. A ako i 3D tražiš onda LG zbog pasivne tehnologije.

 

Edit: imaš i u Pevecu ludu rasprodaju model Samsung 40es6100 uz taj Philips best buy u tom rangu. Oba dva imaju punu 1080 pokretnu rezoluciju po svim testovima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2013 15:53 (roby27).
15 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Pozdrav baka i deda si kupuju novi televizor između 3000-3500kn molio bih neku preporuku. Veličina ekrana bi bila oko 32"

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice