Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.376
|
čitano: 14.178.919
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
doktordoc kaže...

Evo malo dojmova o 8577 nakon 10-ak dana druženja

Sd slika sasvim zadovoljavajuća

Hd isto dobra

Fhd jako dobra

4k - prvi put sam sinoć pogledao film u 4k, to je brutala, mislim ovo mi uopće prvi put da gledam 4k film i stvarno je...o izgleda, čak mi je i malo neobično pošto izgleda tako, nakon filma prebacim na RTL i onda razočaranje, tek onda vidim kako su naši programi loši, ali stvarno loši

Android na tv, ok, nije pretjerano brz, zapne, ali jako malo i rijetko tako da to mi ni ne smeta

 Složio bih se sa kolegom. Danas instalirao Kodi, malo sam prtljao po tome i slucajno odem na glavni meni i skoro sam zavrsio na hitnoj kad sam vidio sto mi se dogodilo sa slikom. Ipak, skuzio sam da je to od same teme Sonya kada se prebacim na postavke slike. Prilikom gledanja filmova toga uopce nema, cak niti onih najmanjih “back light bleed”. 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ovaj Sony 55XE8505 imam malo čudno postolje za postavljanje, nekako mi djeluje labavo za telku od 20-tak kila.
Ako se ipak odlučim za postavljanje na zid na koju visinu ga postaviti tj. ima li kakav "standard" visina za to.
Isto bi molio preporuku za kvalitetni zidni nosač (poželjno da se tv može rotirati malo lijevo-desno i gore-dolje), a trebao bi i neku ideju za sakrivanje kablova od utičnica do tva.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2018 22:58 (tintin).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jel netko od vas vidio da SD sad za kupnju SONY tv daje i pleyku :-D Malo smo se preduhitrili. Doduše cijena je 1200kn skuplja.

Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim! Kad dim izađe uređaj više ne radi!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 3.660kn (2.930kn sada) više za dosta lošiji tv sa 2.250kn PS4 500GB Slim E chassis Black (kraće jamstvo) i 250kn FIFA18

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 1:54 (Leon4rdo).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Seki001 kaže...

A šta kažete na ovaj i ovu Nano Cell tehnologiju na LG TV ovaj mi je model zapeo za oko LED TV LG 49SJ810V.

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49sj810v.aspx 

cijena mu je oko 6K to je skoro duplo manje nego od onog sasmung QLED šta sam vam prije rekao da mi je zapeo za oko ali jel valja ovaj šta  LED TV LG 49SJ810V ? I kakva je razlika između te Nano Cell tehnologije i Quantum Dott? Šta je bolje i isplativije? Mislim znam da je cijenovno ovaj LG isplativiji ali mislim ta tehnologija ekrana i razlike između njih dva me zanima...

 Kolega endoki ti je lijepo objasnio što je QLED a ti opet po svom 

Kupi taj Lg i nemoj bacati novce ako si ih godinu dana sakupljao za taj hoax QLED.

Ako ti se kupuje vrh kupi OLED i miran si.

sLim95 kaže...

55UJ701V ili 55XE8096 ? Namjena standardno sd, koji film preko usba, sport bi se vecinom gledao. 
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/31a41cb65

Gledaj koji ti se okvir panela više sviđa.

Zezam se, ista klasa, biraj po instiktu....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jel ima netko kontakt mail od Elipsa?

Ne da mi se registrirat i prijavljivat samo zato da im posaljem upit...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Seki001 kaže...

A šta kažete na ovaj i ovu Nano Cell tehnologiju na LG TV ovaj mi je model zapeo za oko LED TV LG 49SJ810V.

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49sj810v.aspx 

cijena mu je oko 6K to je skoro duplo manje nego od onog sasmung QLED šta sam vam prije rekao da mi je zapeo za oko ali jel valja ovaj šta  LED TV LG 49SJ810V ? I kakva je razlika između te Nano Cell tehnologije i Quantum Dott? Šta je bolje i isplativije? Mislim znam da je cijenovno ovaj LG isplativiji ali mislim ta tehnologija ekrana i razlike između njih dva me zanima...

Savjetujem ti da pogledaš još LG 49SK8500https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49sk8500.aspx

koji  je jeftiniji in bolji od Q6FN. Ima Nano Cell FALD displej, najnoviji alpha 7 procesor, mnogo bolja HDR podrška -HDR10, HLG, Dolby Vision, Technicolor Advanced HDR, koji SD upskalira v HDR.....

 

Technicolor system acts like a “container” that is format-agnostic. It can accept HDR10, Dolby Vision, HLG, and SDR as an input, normalize the content (including SDR-to-HDR upconversion if necessary), and deliver it to any HDR or SDR device in a single stream, ensuring a consistent experience in both cases. To illustrate SDR-to-HDR upconversion, we saw the same clip displayed on two LG OLEDTVs. One was showing an SDR version upconverted to HDR, and the other was native HDR. I could see virtually no visible difference between them—very impressive!

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
endoki kaže...
Seki001 kaže...

A šta kažete na ovaj i ovu Nano Cell tehnologiju na LG TV ovaj mi je model zapeo za oko LED TV LG 49SJ810V.

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49sj810v.aspx 

cijena mu je oko 6K to je skoro duplo manje nego od onog sasmung QLED šta sam vam prije rekao da mi je zapeo za oko ali jel valja ovaj šta  LED TV LG 49SJ810V ? I kakva je razlika između te Nano Cell tehnologije i Quantum Dott? Šta je bolje i isplativije? Mislim znam da je cijenovno ovaj LG isplativiji ali mislim ta tehnologija ekrana i razlike između njih dva me zanima...

Savjetujem ti da pogledaš još LG 49SK8500: https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49sk8500.aspx

koji  je jeftiniji in bolji od Q6FN. Ima Nano Cell FALD displej, najnoviji alpha 7 procesor, mnogo bolja HDR podrška -HDR10, HLG, Dolby Vision, Technicolor Advanced HDR, koji SD upskalira v HDR.....

 

Technicolor system acts like a “container” that is format-agnostic. It can accept HDR10, Dolby Vision, HLG, and SDR as an input, normalize the content (including SDR-to-HDR upconversion if necessary), and deliver it to any HDR or SDR device in a single stream, ensuring a consistent experience in both cases. To illustrate SDR-to-HDR upconversion, we saw the same clip displayed on two LG OLEDTVs. One was showing an SDR version upconverted to HDR, and the other was native HDR. I could see virtually no visible difference between them—very impressive!

 Moraš biti lud, da za takve pare uzimaš taj televizor:)) Za 1.000 ili 2.000 kuna više, več dobijaš na tržišču OLED veličine 55".. I još če pasti cjena OLED modelima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 10:13 (garfield1).
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
endoki kaže...
Seki001 kaže...

A šta kažete na ovaj i ovu Nano Cell tehnologiju na LG TV ovaj mi je model zapeo za oko LED TV LG 49SJ810V.

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49sj810v.aspx 

cijena mu je oko 6K to je skoro duplo manje nego od onog sasmung QLED šta sam vam prije rekao da mi je zapeo za oko ali jel valja ovaj šta  LED TV LG 49SJ810V ? I kakva je razlika između te Nano Cell tehnologije i Quantum Dott? Šta je bolje i isplativije? Mislim znam da je cijenovno ovaj LG isplativiji ali mislim ta tehnologija ekrana i razlike između njih dva me zanima...

Savjetujem ti da pogledaš još LG 49SK8500: https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49sk8500.aspx

koji  je jeftiniji in bolji od Q6FN. Ima Nano Cell FALD displej, najnoviji alpha 7 procesor, mnogo bolja HDR podrška -HDR10, HLG, Dolby Vision, Technicolor Advanced HDR, koji SD upskalira v HDR.....

 

Technicolor system acts like a “container” that is format-agnostic. It can accept HDR10, Dolby Vision, HLG, and SDR as an input, normalize the content (including SDR-to-HDR upconversion if necessary), and deliver it to any HDR or SDR device in a single stream, ensuring a consistent experience in both cases. To illustrate SDR-to-HDR upconversion, we saw the same clip displayed on two LG OLEDTVs. One was showing an SDR version upconverted to HDR, and the other was native HDR. I could see virtually no visible difference between them—very impressive!

 Moraš biti lud, da za takve pare uzimaš taj televizor:)) Za 1.000 ili 2.000 kuna više, več dobijaš na tržišču OLED veličine 55".. I još če pasti cjena OLED modelima.

 Da, ali on traži diagonalu 49", a tu nemaš OLEDa, ali ako može uzet veču diagonalu onda svakako OLED.

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Taj TV je tek došao u trgovine. Koliko god ja mislim da LG daje dosta za uloženo, ovaj put se ne bih složio s tom preporukom. 1.200 € za 49" je previše.

Kada za 8.800 kn imaš XE9005 u 55" koji je odličan TV dati 400 kn više za manji televizor sa lošijim specifikacijama što se tiče kvalitete slike po meni nema smisla.

 

@garfield

Sretan povratak. Nadam se da si dobio otkaz u Philipsu da se ne moraš više blamirati tu na forumu 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 10:43 (Leon4rdo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...

Taj TV je tek došao u trgovine. Koliko god ja mislim da LG daje dosta za uloženo, ovaj put se ne bih složio s tom preporukom. 1.200 € za 49" je previše.

Kada za 8.800 kn imaš XE9005 u 55" koji je odličan TV dati 400 kn više za manji televizor sa lošijim specifikacijama što se tiče kvalitete slike po meni nema smisla.

 

@garfield

Sretan povratak. Nadam se da si dobio otkaz u Philipsu da se ne moraš više blamirati tu na forumu 

 O ne... Očemo još preporučat Philips televizore..

7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Seki001, ako baš mora biti 49" najbolji ti je sony kd49xe9005, općenito je bolji ili par s konkurencijom u svakom aspektu, jedini manjak mu je ograničeni kut gledanja, gledaj da ga ne platiš više od 8.000kn, ali ja bih prvo izbacio namještaj iz kuće koji mi ne dozvoljava da kupim veći tv.

 
3 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ma nije problem namještaj nego mi je sad ovaj FHD Samsung na Vogelsovu zidnom nosaču a u uputstvima piše samo da podupire TV do 50" neznam bili izdržao taj OLED od 55" inča? A i u jednosobnu sam stanu TV mi je u sobi od 17m2 i sad smatram da bi mi TV oko 50" bio idealna nadogradnja nakon ovog Samsunga kojeg imam od 40".

Znači imam ja prostora i da puknem na zid i tv od 65" ali neznam hoće li ovaj Vogels nosač to moć podnjet ako bi se odlučio za 55" jel to velika razlika u duljini,širini i kilaži od 49" kojeg bi ovaj moj nosač  ko od šale podnio.

 

p.s čuo sam već preporuke za tog Sony TV kd49xe9005 svi kažu da je odličan i on mi sad ulazi u uži videokrug mogućeg izbora.Moram još dobro izvagat ne se zaletit.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 12:29 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Treba biti oprezan sa LG SK8500, ako ćete ga promatrati u trgovini činit će Vam se super, jer je dobar izvođač u  osvijetljenoj okolini, ali u tamnoj sobi nećete moći prijeći preko backlight bleeda, a s uključenim FALD-om izraženog ghostinga i bluminga oko svijetlih objekata, gubitaka detalja u mračnim scenama, kontrast 1300:1 je naprosto koma. Ne vrijedi toliko novaca i mislim da nije ni top 4 izbor u klasi.

 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Seki001 kaže...

Ma nije problem namještaj nego mi je sad ovaj FHD Samsung na Vogelsovu zidnom nosaču a u uputstvima piše samo da podupire TV do 50" neznam bili izdržao taj OLED od 55" inča? A i u jednosobnu sam stanu TV mi je u sobi od 17m2 i sad smatram da bi mi TV oko 50" bio idealna nadogradnja nakon ovog Samsunga kojeg imam od 40".

Znači imam ja prostora i da puknem na zid i tv od 65" ali neznam hoće li ovaj Vogels nosač to moć podnjet ako bi se odlučio za 55" jel to velika razlika u duljini,širini i kilaži od 49" kojeg bi ovaj moj nosač  ko od šale podnio.

 

p.s čuo sam već preporuke za tog Sony TV kd49xe9005 svi kažu da je odličan i on mi sad ulazi u uži videokrug mogućeg izbora.Moram još dobro izvagat ne se zaletit.

 Koji model nosača imaš? Obično svi ovi nosači izdrže težu  najmanje 30kg, a teža LG 55B7  je cca 17Kg, 65" cca 23Kg.

6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tintin kaže...
Ovaj Sony 55XE8505 imam malo čudno postolje za postavljanje, nekako mi djeluje labavo za telku od 20-tak kila.
Ako se ipak odlučim za postavljanje na zid na koju visinu ga postaviti tj. ima li kakav "standard" visina za to.
Isto bi molio preporuku za kvalitetni zidni nosač (poželjno da se tv može rotirati malo lijevo-desno i gore-dolje), a trebao bi i neku ideju za sakrivanje kablova od utičnica do tva.

 Ja sa ovaj kupio u Mall.hr . Odličan je malo mi je nered jer stavljam novi telefonski kabel.

.

stršljen
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
stršljen kaže...
tintin kaže...
Ovaj Sony 55XE8505 imam malo čudno postolje za postavljanje, nekako mi djeluje labavo za telku od 20-tak kila.
Ako se ipak odlučim za postavljanje na zid na koju visinu ga postaviti tj. ima li kakav "standard" visina za to.
Isto bi molio preporuku za kvalitetni zidni nosač (poželjno da se tv može rotirati malo lijevo-desno i gore-dolje), a trebao bi i neku ideju za sakrivanje kablova od utičnica do tva.

 Ja sa ovaj kupio u Mall.hr . Odličan je malo mi je nered jer stavljam novi telefonski kabel.

.

 

stršljen
8 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo ovaj model imam evo slika VOGELS EWF6345. Prijatelj kad mi ga je postavljao učvrstio ga je u armirano betonski zid sa 8 dugih debelih šarafa čak kasnije on sa 85kg objesio se na njeg da isproba jel sve ok 

Jel ima tko da potvrdi bil moglo na ovu mrcinu stat bez probleme 55" OLED ili neki drugi bolji  TV?

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 13:49 (Seki001).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Seki001 kaže...

Ili da ipak upecam neki OLED ili QLED meni se to ipak čini danas najbolji izbor šta se TV tehnologije tiče.

 https://www.harveynorman.hr/odjeli/jamstvo-promocija/lg-tv-5-godina-garancije/OLED-TV-LG-OLED55B7V-152477.html

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
sLim95 kaže...

55UJ701V ili 55XE8096 ? Namjena standardno sd, koji film preko usba, sport bi se vecinom gledao. 
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/31a41cb65

 55XE8096

5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koja je razlika izmedju

SONY KD49XE8077

i

SONY KD49XE8005?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Seki001 kaže...

Evo ovaj model imam evo slika VOGELS EWF6345. Prijatelj kad mi ga je postavljao učvrstio ga je u armirano betonski zid sa 8 dugih debelih šarafa čak kasnije on sa 85kg objesio se na njeg da isproba jel sve ok 

Jel ima tko da potvrdi bil moglo na ovu mrcinu stat bez probleme 55" OLED ili neki drugi bolji  TV?

 pa ako je izdržao "mrcinu" od 85 kila da se nije savio ili popustio, onda može izdržat bilo koji televizor

8 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ma to se on kratko objesio na njeg samo da proba jel ga dobro ukucao u zid e sad ovi svi veliki preko 50" (55") su dosta teški i trebaju stalno visit pa onda ja taj stalak sa TV stalno pomičem gori,doli,naprijed,nazad, ljevo desno ipak su tu neke sile prisutne treba tu svu težinu izdržat a da nešto nekrcne.Ali ipak brijem da ću na kraju otić na dijagonalu od 49" i ovaj sony kd49xe9005 to će meni bit svemirski brod naspram ovog FHD Samsunga iz 2014g od 40" još serija 6 a ovo premium Sony seria 9 to je nešta kao kod samsunga serija 9.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 14:43 (Seki001).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
maxy0 kaže...

sry na off topicu, no zanima me kakav nosač za tv kupiti, tv mi je sony KD55XE7005, i htio bi da mi tv nije skroz priljepljen uza zid nego da bude izvucen nekih 20-30ak cm od zida

 Danas sam kupovao novi stalak za tv i zamisli, sjetim se tvog pitanja s ove teme mada nisi mene pitao...... 

Ima svakakvih i tih nekih zglobnih koji odvoje tv ako hoćeš do 40 cm od zida, zaokrenu ga, ma svašta nešto.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tintin kaže...
Ovaj Sony 55XE8505 imam malo čudno postolje za postavljanje, nekako mi djeluje labavo za telku od 20-tak kila.
Ako se ipak odlučim za postavljanje na zid na koju visinu ga postaviti tj. ima li kakav "standard" visina za to.
Isto bi molio preporuku za kvalitetni zidni nosač (poželjno da se tv može rotirati malo lijevo-desno i gore-dolje), a trebao bi i neku ideju za sakrivanje kablova od utičnica do tva.

 Kupi plastičnu kanalici,za sakriti kablove.

stršljen
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tajo1960 kaže...

 

https://www.bug.hr/tehnologije/quantum-dot-led-lcd-qled-televizori-kvantne-tockice-za-vrhunsku-boju-4321

 

Vjerojatno se i M. Baksa, eto, usudio doći ovdje "srat" (mislim čak u Bug časopis), kako sam i ja bio prozvan i obilježen, mada je on ovdje doma, samo eto, usudio se čovjek... možda ni ne sluti što ga čeka od bujice riječi, ako ga se dočepa gore navedeni... 

 Susjed, nemoj tako.

Baksa je inteligentni sveznalica ali se ni on ne razumije baš jako u televizore jer je prepisao većinu podataka s weba ne obavivši analizu toga što je pročitao.

Nije Mario baš "doma" s televizorima.

 

Napisao sam i ja odgovor citirajući kolegu endoki da ne ispadne da sve zasluge za pametni post pripišem sebi... 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/quantum-dot-led-lcd-qled-televizori-kvantne-to/259063.aspx?page=0&jumpto=5679313&sort=asc&view=flat

 

Zna Baksa biti i ironičan, a za to čak dobije i lajkove... 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/quantum-dot-led-lcd-qled-televizori-kvantne-to/259063.aspx?page=0&jumpto=5679238&sort=asc&view=flat

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 15:25 (Anđeo bez falinge).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima,

 

znam da malo upadam u raspravu kao padobranac ali trebala bi mi pomoć oko odabira/kupnje novog televizora za svakodnevnu uporabu. Naime planirao sam kupiti televizor koji bi zamijenio trenutni Quadro LED-24AN40 24''.

 

Televizor bi nastavio sličnu funkciju kao i trenutni koji koristim. Dnevno korištenje cca 7-12 sati dnevno bez gašenja ovisno o danu. Antena nije prisutna jer se gleda TV gleda preko MaxTV-a. Ponekad se koristi za gledanje filmova/serija preko USB-a. Planirao sam i spajanje konzola u budućnosti (Nintendo Switch ili PS) pa bi i to uzeo u obzir.

Više bi me zanimala kvaliteta nego veličina dijagnale (što mi ne igra veliku ulogu pošto soba u koju bi išao TV nije prevelika). Zato vjerujem da mi nije potreban TV iznad 45''-50'' nego radije manji a kvalitetniji uređaj. Cijena do ili oko 5000kn (ili je to premalo za to što tražim?)

Nešto što sam pronašao dok sam istraživao je LED TV 43" PHILIPS 43PUS6262 pa je sad moje pitanje za Vas: Što mislite o odabranom modelu te imate li neke bolje/drugačije prijedloge od ovoga koji bi bili još bolji izbor?

Također, dolazi li u obzir kao kod monitora refresh rate u Hz? Tipa 144Hz > 60Hz ili to kod televizora nije prisutno? (nadam se da neću nikoga uvrijediti s pitanjem jer se stvarno ne razumijem u TV tehnologiju)

Unaprijed Vam hvala svima! 

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Seki001 kaže...

Ma to se on kratko objesio na njeg samo da proba jel ga dobro ukucao u zid e sad ovi svi veliki preko 50" (55") su dosta teški i trebaju stalno visit pa onda ja taj stalak sa TV stalno pomičem gori,doli,naprijed,nazad, ljevo desno ipak su tu neke sile prisutne treba tu svu težinu izdržat a da nešto nekrcne.Ali ipak brijem da ću na kraju otić na dijagonalu od 49" i ovaj sony kd49xe9005 to će meni bit svemirski brod naspram ovog FHD Samsunga iz 2014g od 40" još serija 6 a ovo premium Sony seria 9 to je nešta kao kod samsunga serija 9.

samo moras pogledati dali ti nosac podrzava odredeni vesa standard kao i tv onda ide bez problema. Ja imam obicno koji se nemoze izvlaciti sa 4 fischer tiple velicine 8 drzi mene bez da mrdne a imam preko 100kg. Ako sjedis vise od 3m od tv a uzmi 55" svakako 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
GreenDevil kaže...

 


Unaprijed Vam hvala svima! 

 Nemoj se ljutiti, ali zamolio bih te da sjedneš i pročitaš bar 20 stranica postova prije ovoga i imaš već puno puta objašnjeno za taj iznos, tu veličinu ekrana i tak to...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice