Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.381
|
čitano: 14.183.295
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
saintmarcus9 kaže...
Ljudi pizde na Philips(zbog Garfielda) a preporučaju made in china budget modele od LGa i Samsunga...ko da ih je Harman Becker sam izrađivao u Karlsbadu.

Da nije smiješno bilo bi žalosno.


 žalosno je što sam sebi pišeš ili si to napisao da i mi pročitamo ?

Mercedes se može proizvoditi u tunguziji no DaimlerAG garantira za vrhunski kvalitet dijelova.

Samsung, LG, Panasonic, Sony televizori se mogu proizvoditi po Slovačkoj, Češkoj, no vlasnici su japan i J.koreja koji  imaju tradiciju kvalitete i možeš biti siguran da će ugraditi kvalitetnu elektroniku.

mogu Philips i vivax koristiti Lg ili sony panele ali će kvalitet slike biti lošiji zbog jeftine elektronike. Bolja elektronika boosta panele.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 11:01 (Anđeo bez falinge).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zee_15 kaže...

Pozz ekipa trebam pomoc za kupnju tva/dakle ne znam to no koju veličinu posto od kuca do sadašnjeg tva ima cca 2ipo metra. Tako da bi volio pomoc oko veličine, te Cijenovni do cca 3500 ako moze u sancta domenici

Volio bih da tv ima

HDMI ulaz (min 4)
LAN ili WiFi kartica
LCD panel
DLNA podrška
USB port

-Ne patim od vrhunske kvalitete slike posto sve gledam putem Max tva
- DLNA mi je dosta važan jer prek toga gledam sa kompa sadržaje, uključujući i navedene crtiće pa stoga i sljedeći uvjet...
- Obavezna neka vrsta mrežne povezanosti. Može i žica, samo da ima LAN.
- Netflix/hbo app bi bio forica, da ne moram switchati na komp za to


Hvala na idejama!

DLNA ti danas podržava iole solidniji tv, pa tako i ovi koje preporučam. 

 

49" samsung na sniženju, UHD dimming, malo preko tvoga budžeta ("samo" 3 za razliku od Lg koji imačetiri HDMI) ali se isplati. Ima i 5 god. garancije. Odličan tv https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue49nu7172-uhd.aspx

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-43uj701v.aspx

 

Prošlogodišnji odličan LG model sa magic remote.

Odlična slika i niže rezolucije preko Max tv-a

 

ili nešto malo skuplji isto sa 4 HDMI https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-43uj7507.aspx

 

Potpuno isti model kao LGUJ701 ali veličine 49" bez magic remote daljinskog https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49uj670v.aspx

Dakle, svi navedeni televizori su iz Santa Domenica po tvojoj želji.

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 11:45 (Anđeo bez falinge).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Napomena samo je samsung dostupan.
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dobro, piše da nije dostupan za web narudžbu a možda jest u trgovini. Treba to dobro provjeriti u trgovini. Nije njima problem povući neki model sa centralnog skladišta, iako ga nemaju po trgovinama. Ni prvi ni zadnji. Naročito ove teveje s 2 god garancije.

Može mu to biti orijentir za druge trgovine a Samsung jedini ima i 5 god garancije.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 11:52 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

8096 Bravia dobila Oreo update, iznenađen sam.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ma SD je dosta precizna sta se toga tiče, ako nije dostupan znači da ga nema nigdje.
Inace trazim neki tv velicine 49-50, budzet do 5300 max.
Uzeja bi ovaj gore samsung da ima bluetooth bez razmišljanja.
Kakav je tcl u49c7006, nema ga nigdi za pogledati.
Je li čemu Philips 7503 i 7803?
Namjena dnevni,gledanje sa trosjeda, udaljenost 3.9, slabije osvijetljen, bnet 90%, malo youtube eventualno netlix, ako ima android onda kodi.
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
marinnn kaže...
Ma SD je dosta precizna sta se toga tiče, ako nije dostupan znači da ga nema nigdje.
Inace trazim neki tv velicine 49-50, budzet do 5300 max.
Uzeja bi ovaj gore samsung da ima bluetooth bez razmišljanja.
Kakav je tcl u49c7006, nema ga nigdi za pogledati.
Je li čemu Philips 7503 i 7803?
Namjena dnevni,gledanje sa trosjeda, udaljenost 3.9, slabije osvijetljen, bnet 90%, malo youtube eventualno netlix, ako ima android onda kodi.

 Što se tiče TCL Evropskih modela su solidni, ali konkurencija nudi više.  Ja bi ti svakakako preporučio model 7503 ili model 7303:)

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
marinnn kaže...
Ma SD je dosta precizna sta se toga tiče, ako nije dostupan znači da ga nema nigdje.
Inace trazim neki tv velicine 49-50, budzet do 5300 max.
Uzeja bi ovaj gore samsung da ima bluetooth bez razmišljanja.
Kakav je tcl u49c7006, nema ga nigdi za pogledati.
Je li čemu Philips 7503 i 7803?
Namjena dnevni,gledanje sa trosjeda, udaljenost 3.9, slabije osvijetljen, bnet 90%, malo youtube eventualno netlix, ako ima android onda kodi.

 tebi bi trebao minimum 55" no pošto si u cjenovnom rangu 49/50 nemaš izbora.

Philips na ovoj temi rijetko tko kupuje a i TCL iako po drugim forumima ljudi ga kupuju kao i hisense a mišljenja su podijeljena.

mi ovdje trošimo najviše LG, Samsung i sony. 

 

Inače, trenutno izbor nije u toj kategoriji bajan pa je bolje pričekati još mjesec, dva i pratiti stanje. Nešto će izletiti.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
saintmarcus9 kaže...
Ljudi pizde na Philips(zbog Garfielda) a preporučaju made in china budget modele od LGa i Samsunga...ko da ih je Harman Becker sam izrađivao u Karlsbadu.

Da nije smiješno bilo bi žalosno.


 žalosno je što sam sebi pišeš ili si to napisao da i mi pročitamo ?

Mercedes se može proizvoditi u tunguziji no DaimlerAG garantira za vrhunski kvalitet dijelova.

Samsung, LG, Panasonic, Sony televizori se mogu proizvoditi po Slovačkoj, Češkoj, no vlasnici su japan i J.koreja koji  imaju tradiciju kvalitete i možeš biti siguran da će ugraditi kvalitetnu elektroniku.

mogu Philips i vivax koristiti Lg ili sony panele ali će kvalitet slike biti lošiji zbog jeftine elektronike. Bolja elektronika boosta panele.

 

Garantira kako? Sa isprikom kupcima u slučaju u US kada su prodali hrpu C klasa loše sklopljenih u Alabami?

 

Taj value segment je ionako isti kurac i od slike i od kvalitete kod svih. Zato se i zove value segment. 

 

I nemoj se ljutit,al daj probaj savladati gramatiku. Nije da sam ja oličenje pismenosti ali kako da shvatim ozbiljno seljaka koji OŠ savladao nije? Garfiel bar ima ispriku da je Slovenac pa mu se pola prašta. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 12:52 (saintmarcus9).
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
marinnn kaže...
Ma SD je dosta precizna sta se toga tiče, ako nije dostupan znači da ga nema nigdje.
Inace trazim neki tv velicine 49-50, budzet do 5300 max.
Uzeja bi ovaj gore samsung da ima bluetooth bez razmišljanja.
Kakav je tcl u49c7006, nema ga nigdi za pogledati.
Je li čemu Philips 7503 i 7803?
Namjena dnevni,gledanje sa trosjeda, udaljenost 3.9, slabije osvijetljen, bnet 90%, malo youtube eventualno netlix, ako ima android onda kodi.

 tebi bi trebao minimum 55" no pošto si u cjenovnom rangu 49/50 nemaš izbora.

Philips na ovoj temi rijetko tko kupuje a i TCL iako po drugim forumima ljudi ga kupuju kao i hisense a mišljenja su podijeljena.

mi ovdje trošimo najviše LG, Samsung i sony. 

 

Inače, trenutno izbor nije u toj kategoriji bajan pa je bolje pričekati još mjesec, dva i pratiti stanje. Nešto će izletiti.

 Pa znam barem 30 ljudi koji su na tom forumu kupili koji Philips televizor. A kolliko je i takvih što neznam..

5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

U Harvey Normanu je 10% popust na TCL i 5 god. garancije. U55C7006 5300 kn, U49C7006 4049 kn.

 

https://www.harveynorman.hr/odjeli/novosti-tjedna/Ultra-HD-LED-TV-TCL-U55C7006-Android-156901.html

 

Napomena da 55" ima samsungov VA panel.

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nega, sto je s ovim LG-om? U zadnje vrime, samo oni i dell prvi vrhu Rtings liste monitora....s obzirom da dell ne radi telke, sklon sam kupnji nekog LG tv-a, ali bih vjerojatno morao prezivljavat na kruhu i vodi iducih 3 miseca da je uzmem.

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Napokon za sve koji su čekali baš taj i 5g gar:)

 

S obzirom da je Sony 49XF9005 još uvijek puno skuplji (8500-9000kn) onda je 49SK8500 za sve kojima je 49" maximalna dijagonala prvi izbor.

 

55" je 8400, što je ipak viša cijena od one nedavne (7500) ali sigurno će u sljedećih mjesec-dva ta cijena biti bliže 7tkn s 5 god. gar. 

 

Očekuje se i pad za XF9005 naravno, vani je 55XF9005 već neko vrijeme nabavljiv za 999€ pa ćemo vidjeti dali će i kod nas doći na cijenu koja je realna.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

Napokon za sve koji su čekali baš taj i 5g gar:)

 

S obzirom da je Sony 49XF9005 još uvijek puno skuplji (8500-9000kn) onda je 49SK8500 za sve kojima je 49" maximalna dijagonala prvi izbor.

 

55" je 8400, što je ipak viša cijena od one nedavne (7500) ali sigurno će u sljedećih mjesec-dva ta cijena biti bliže 7tkn s 5 god. gar. 

 

Očekuje se i pad za XF9005 naravno, vani je 55XF9005 već neko vrijeme nabavljiv za 999€ pa ćemo vidjeti dali će i kod nas doći na cijenu koja je realna.

 

uh, nedljo, nema druge neg da bubrig prodan...

 

uostalom ko ga hebe, samo sto nije otkazao...

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
saintmarcus9 kaže...
I nemoj se ljutit,al daj probaj savladati gramatiku. Nije da sam ja oličenje pismenosti ali kako da shvatim ozbiljno seljaka koji OŠ savladao nije? Garfiel bar ima ispriku da je Slovenac pa mu se pola prašta. 

 cccc ti si nekakav opak internet razbijač. naslušao sam se takvih. prvo isprika, onda seljak koji nije završio OŠ ?! 

ako napišem jednom malim slovom japan, poslije velikom Panasonic to nisu gramatičke pogriješke već internetski stil pisanja. 

mlad si, shvatit ćeš.

tebe najviše zaboli što netko ima mišljenje koje razumno pobija tvoje...

 

ego, ego

garfield1 kaže...

 Pa znam barem 30 ljudi koji su na tom forumu kupili koji Philips televizor. A kolliko je i takvih što neznam..

  emti, danas se baš nasmijah. 

ovu boldanu  "logičnu" rečenicu ne bi zajedno složili Ksenofan, Parmenid i Zenon 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 13:45 (Anđeo bez falinge).
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ja čin san ovo "nano" pročita, odma san se sitija kako san ukra sinu mamine frendice transformera i igra se snjin, dok ga mate' nije vrat'la nazad...

 

ocu rec, odma neki inner child pomislija, toys r us...

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
saintmarcus9 kaže...
I nemoj se ljutit,al daj probaj savladati gramatiku. Nije da sam ja oličenje pismenosti ali kako da shvatim ozbiljno seljaka koji OŠ savladao nije? Garfiel bar ima ispriku da je Slovenac pa mu se pola prašta. 

 cccc ti si nekakav opak internet razbijač. naslušao sam se takvih. prvo isprika, onda seljak koji nije završio OŠ ?! 

ako napišem jednom malim slovom japan, poslije velikom Panasonic to nisu gramatičke pogriješke već internetski stil pisanja. 

mlad si, shvatit ćeš.

tebe najviše zaboli što netko ima mišljenje koje razumno pobija tvoje...

 

ego, ego

 

Internetski stil pisanja podrazumijeva malo slovo nakon točke? Nikakv internet razbijač a boga mi ne vidim šta si pobio. Tvrdio si nešto o Mercedesu pa sam te lijepo pitao šta su kupci C klase u USA dobili kao garanciju kvalitete osim isprike,kada se auto proizveden u Alabami počeo raspadati na 15k milja?

 

Siješ neke narative koji stvarno nemaju veze sa vezom. 

 

Ali to nije bitno,bitan je neki hejt prema Philipsu zbog Garfielda. Milion puta ispričana priča,rade ih Kinezi. OK,znamo da ih rade Kinezi. Rade i Samsung i LG i Panasonic i Sony i Apple i SVE. Jedine garancija da će nešto raditi bolje i duže je ona garancija koju prodavač daje u koperaciji sa proizvođačem na računu. Nikakav renome proivođaća,nikakvi Mercedesi,nikakve kerefeke. 

 

Fame o nekakvih lošjim slikama zbog kineskih elektrolita na napajanju ostavi za lonce i poklopce. 

 

U rangu 3k kuna i nekakvih 43'(što "raja" najčešće i traži) ionako dobijaš isti "čušpajz" kod svih. Nikakve fancy procesore slike,nikakve HQ elektrolite i slične kerefeke. A vi napadate Garfielda ko da je toster preporučio umjesto televizije. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 14:25 (saintmarcus9).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
karlito13 kaže...

Kad bi kod nas bila ova cijena recimo za BF...

 Moguce je to bez VAT-a jer nije naveden. Ako je tako onda je cijena bila oko 1300e. Svejedno je to bio dobar popust. Ako je to bila sa VATom cijena, onda sam stvarno zabrinut za nas Rvate...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
saintmarcus9 kaže...
Ljudi pizde na Philips(zbog Garfielda) a preporučaju made in china budget modele od LGa i Samsunga...ko da ih je Harman Becker sam izrađivao u Karlsbadu.

Da nije smiješno bilo bi žalosno.

Osobno imam taj neki Philips iz 2015. vjerovatno je Kina....šuti i radi.

 


Ovdje si došao da trolaš.!

 

Za razliku od tebe,lik preporuči Philips ili nešto treće..

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
marinnn kaže...
Inace trazim neki tv velicine 49-50, budzet do 5300 max.
Uzeja bi ovaj gore samsung da ima bluetooth bez razmišljanja.

 Samsung UE55NU7402 ima bluetooth i dođe sa 10% popustom na newsletter 5.220 kn. Plus ima nešto bolju sliku od NU7172 i dostupan je preko weba.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
zee_15 kaže...

Pozz ekipa trebam pomoc za kupnju tva/dakle ne znam to no koju veličinu posto od kuca do sadašnjeg tva ima cca 2ipo metra. Tako da bi volio pomoc oko veličine, te Cijenovni do cca 3500 ako moze u sancta domenici

Volio bih da tv ima

HDMI ulaz (min 4)
LAN ili WiFi kartica
LCD panel
DLNA podrška
USB port

-Ne patim od vrhunske kvalitete slike posto sve gledam putem Max tva
- DLNA mi je dosta važan jer prek toga gledam sa kompa sadržaje, uključujući i navedene crtiće pa stoga i sljedeći uvjet...
- Obavezna neka vrsta mrežne povezanosti. Može i žica, samo da ima LAN.
- Netflix/hbo app bi bio forica, da ne moram switchati na komp za to


Hvala na idejama!

DLNA ti danas podržava iole solidniji tv, pa tako i ovi koje preporučam. 

 

49" samsung na sniženju, UHD dimming, malo preko tvoga budžeta ("samo" 3 za razliku od Lg koji imačetiri HDMI) ali se isplati. Ima i 5 god. garancije. Odličan tv https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue49nu7172-uhd.aspx

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-43uj701v.aspx

 

Prošlogodišnji odličan LG model sa magic remote.

Odlična slika i niže rezolucije preko Max tv-a

 

ili nešto malo skuplji isto sa 4 HDMI https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-43uj7507.aspx

 

Potpuno isti model kao LGUJ701 ali veličine 49" bez magic remote daljinskog https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49uj670v.aspx

Dakle, svi navedeni televizori su iz Santa Domenica po tvojoj želji.

 

 

 Ja bih još nadodao da zavisi da li mu je bitan "smart" dio TV-a, što Magic remote i webOS vrlo solidno odrađuju, kao da si na PC-u sa mišem, plus upravljanje glasom, Bluetooth, WiDi, Miracast, reprodukcija divxa... I opcije spajanja svakojakih uređaja i kontrola istih su na strani LG/Samsunga. To nekima dosta znači, a nekima apsolutno ništa. Ja osobno volim dobar i mogućnostima pun softver.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 16:47 (Mad Ant).
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
saintmarcus9 kaže...

Ali to nije bitno,bitan je neki hejt prema Philipsu zbog Garfielda. Milion puta ispričana priča,rade ih Kinezi. OK,znamo da ih rade Kinezi. Rade i Samsung i LG i Panasonic i Sony i Apple i SVE. Jedine garancija da će nešto raditi bolje i duže je ona garancija koju prodavač daje u koperaciji sa proizvođačem na računu. Nikakav renome proivođaća,nikakvi Mercedesi,nikakve kerefeke. 

 

Fame o nekakvih lošjim slikama zbog kineskih elektrolita na napajanju ostavi za lonce i poklopce. 

 

U rangu 3k kuna i nekakvih 43'(što "raja" najčešće i traži) ionako dobijaš isti "čušpajz" kod svih. Nikakve fancy procesore slike,nikakve HQ elektrolite i slične kerefeke. A vi napadate Garfielda ko da je toster preporučio umjesto televizije. 

da, stoput ispričana priča i ne nije ista stvar

 

takve su se priče provlačile ovdje i ranije, pa smo srećom imali kolege koji se malo više kuže u elektroniku i nije ima bilo teško dati usporedbe - link

kao što možeš vidjeti, na usporednim televizorima (i onima jeftine kategorije) razlika u kvaliteti komponenti je jasno vidljiva, da, ponegdje i famozni panasonic ili sony u jeftinije modele stavi jeftinije komponente, no uglavnom se radi o drugoj klasi komponenti, dok na bitnim mjestima i dalje idu provoklasne elektroničke komponente poput japanskih rubycon kondenzatora  

 

hermei kondenzatori, kakve koristi pilips, nisu nažalost niti drugo, niti trećerazredne komponente, nego klasa junk

da li će panasonic ili sony radi toga sigurno raditi bolje i duže, naravno da to nije 100% sigurno, no na velikim brojevima šrot kvaliteta će se sigurno pokazati 

 

tebi ako je to nebitno i misliš da je sve to šuć-muć, pa ljude koji kupuju seasonic napajanja od 500+ kuna umjesto ms platinum za 150 kuna smatraš budalama, slobodno ti bilo - no nemoj drugima soliti pamet i glumiti još jednog garfielda

 

na koncu, ako je cijena podjednaka, kvaliteta slike također, zar nije pametnije ići na sigurniju i provjerenu marku, nego ove kineske žmuklere koji maksimalno štede na komponentama i koriste philips brend da bi to podvalili naivcima

slažem se da philips nije bauk, uz neku dobru cijenu i povremene akcije 5-godišnjeg jamstva, može biti isplativa kupnja u rangu turskog vestela, grundiga, vivaxa i slično, ali nikako ne može biti u rangu top brendova poput sony, panija ili lg-a (u istoj klasi pojedinog televizora naravno)

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zzzele kaže...
karlito13 kaže...

Kad bi kod nas bila ova cijena recimo za BF...

 Moguce je to bez VAT-a jer nije naveden. Ako je tako onda je cijena bila oko 1300e. Svejedno je to bio dobar popust. Ako je to bila sa VATom cijena, onda sam stvarno zabrinut za nas Rvate...

Cijena je s VAT-om, a s obzirom da je to aktualni novi B8 OLED onda možemo biti zabrinuti i ljubomorni na tu extra povoljnu cijenu.. Kad li će kod nas biti 55B8 8000kn, hmm:)

 

Malo guglanja pokazuje da je ovo 55B8 OLED u najnovijoj verziji s nazivom B87LC i razlika u odnosu na B8PLA/LLA je stalak koji je kao kod SK8500/9500.

 

Ovisno o tržištu riječ je o ovom modelu

 

https://www.displayspecifications.com/en/model/c79c1410

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, može preporuka tv-a cca 40" do nekih 3-3,5k kn? Dosta su mi i 2 hdmia :) Bitni ji mi je dobar panel 

 

Koja je razlika između UE43NU7092 i UE40NU7192 osim u dijagonali? Jesu to različite generacije ili?

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 20:32 (peroko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja bi ti preporucio taj veoma dobar model. https://www.nabava.net/televizori/philips-43pus6703-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-67325891
A sto se tiče samsung su oba modela jednaka..
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
peroko kaže...

Pozdrav, može preporuka tv-a cca 40" do nekih 3-3,5k kn? Dosta su mi i 2 hdmia :) Bitni ji mi je dobar panel 

 

Koja je razlika između UE43NU7092 i UE40NU7192 osim u dijagonali? Jesu to različite generacije ili?

 Nema bitne razlike.

Ovdje ti je usporedba https://www.displayspecifications.com/en/comparison/047271ee4

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li netko osobna iskustva s Panasonic TX-49EX600E? Nalazim samo ovaj  review, pa me zanima da li je zbilja tako loš. Znam da netko unatrag par stranica spominjao ovaj model kao best buy, problem je što ga nemam priliku nigdje vidjeti uživo.

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Wagner kaže...

Ima li netko osobna iskustva s Panasonic TX-49EX600E? Nalazim samo ovaj  review, pa me zanima da li je zbilja tako loš. Znam da netko unatrag par stranica spominjao ovaj model kao best buy, problem je što ga nemam priliku nigdje vidjeti uživo.

 Taj tv je kupio kolega s teme pa ga je vratio i uzeo nešto veći LG. Nekakav problem s nedovoljnom svjetlinom, općenito loša slika.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 23:26 (Anđeo bez falinge).
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vidim da ekipa koja je uzela q6 spominje neko pucketanje prvih pola sata rada tv,kako na 65 tako j na 55...

Kazu da je do plastike...bas mi ne bi bilo ugodno to slusat ...

0:33, 2:26, 4:20

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
Wagner kaže...

Ima li netko osobna iskustva s Panasonic TX-49EX600E? Nalazim samo ovaj  review, pa me zanima da li je zbilja tako loš. Znam da netko unatrag par stranica spominjao ovaj model kao best buy, problem je što ga nemam priliku nigdje vidjeti uživo.

 Taj tv je kupio kolega s teme pa ga je vratio i uzeo nešto veći LG. Nekakav problem s nedovoljnom svjetlinom, općenito loša slika.

 Čudno mi to malo za Panasonic, obično sam dosad imao sasvim dobro mišljenje o njima. Nigdje naći podatak o cd/m2 za ovaj model.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice