Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.381
|
čitano: 14.185.500
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Idemo probat jos jedanput, 55 incha, bit ce definitvno jedan od ovih modela:

- Samsung Q6FN je 7500kn,

- Samsung NU8002 je 6800kn,

- LG SK8500 je 7200kn,

- Hisense 55U7A je 5000 kn.

 

Da li je ovaj Hisense (2+3 g. garancije) bestbuy?

TV mi za family (iskon.tv, hbo i sl.), nema gaminga.

Ima li tko ovaj model i kakva su iskustva ili usporedba s ovim drugim modelima?

 

Hvala i pozdrav

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

da danas kupujem TV za tih 5t kn. ...svakako bih uzeo u obzira taj model Hisense ali bih ako je ikako moguće otišao do trgovine i isprobao s USb sticka razne materijale na njemu.

kod nas se rijetko kupuje pa ne znam ima li itko s ove teme taj model.

 

ako bih bio zadovoljan svime što tražim od tv-a svakako da, jer 5 godina je lijepa garancija a za resto novaca se može kupiti solidan soundbar za potpuni tv ugođaj.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Imaš par postova niže sa slikama, uzo sam 55" NU8002 samo zato jer je 5978kn i slika je odlična što se tiče 1080p, 1440p, 2160p. Postavke se daju namjestit kak god oćeš, najviše mi se sviđa postavka za hladnu, standardnu, toplu 1 i toplu 2, slično/isto ko blue light filter na mobitelu, zvučnici su odlični 40w 2.1, HDR kad uključiš je too much i bez njega je slika super, dizajn je vrhunski. Mislio sam uzet Q6 model, ali pošto je preskup, a realno kolko sam vidio u dućanu oba, što se tiče 4k sadržaja, ja ne vidim nikakvu razliku. Sony su isto odlični i LG, ali nisam htio jer mi je ljepši dizajn Samsunga i volim malo nerealne boje isto kak su na ekranima od galaxy mobitela te zbog app smart things sam odlučio za Samsung.

Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

16.-19.11. crni vikend u elipsu. Do 50% sniženja, a sve ostalo 10% sniženje... ako daju 5 god garancije ja tamo uzimam XF9005

EDIT: ovo je akcija od prošle godine. Za ovu godinu nije definiran datum ni visina popusta...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 12:49 (Mr_Peanut).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mr_Peanut kaže...

16.-19.11. crni vikend u elipsu. Do 50% sniženja, a sve ostalo 10% sniženje... ako daju 5 god garancije ja tamo uzimam XF9005

Link?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Super, i ja bi onda tamo uzeo, nadam se da će biti barem 20% na Sony sa 5 god. garancije

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 12:36 (oceans12).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deckard kaže...
Seki001 kaže...
oceans12 kaže...
Može li se netko javiti ko je kupio Sony XF9005, toliko su svi inozemni portali popljuvali Android (tipa clunky, terrible...) da se pitam da li je to stvarno toliko loše prije nego se odlučim na kupnju, hvala

I mene bi to zanimalo pa ako ima koja dobra dušica koja bi podjelila sa nama iskustvo korištenja tog Android sustava na Sony TV-vizorima dali je to baš tako zajebano koristit i jel istina da se tv zna zblesirat ko i neki mobiteli na androidu pa onda moraš i tv resetirat ko mobitel hhh 

Šogor i još jedan kolega imaju 55" XE9005. Šogor veli da isto ne kuži zašto se pljuje po Androidu kad to radi sasvim dobro i nudi pregršt mogućnosti s obzirom da je to Android. Njemu je to baš ok veli. Ovaj kolega je imao problema s nekim smrazvanjima Youtube aplikacije i rekao je samo da je sporo mijenjanje kanala, inače slika super. Po netu ljudi pišu o povremenim smrzavanjima, pa ištekaj, pa uštekaj...

 Uzeo sam prije malo manje od tjedan dana xf900 i zadovoljan sam sa tv-om. Slika je odlična. Android je malo trom što se tiće postavki i prebacivanja kanala iako kod izbora aplikacija ide skroz dobro. 

 

Može biti brži, ali da li bi mijenjao za tv sa lošijom slikom, a bržim OS-om. Ne bih... s obzirom na internet iskustva, očekivao sam i tromiji. Sad ću ga tri godine imat pa ću ga prodat kad ostane 2g garancije. A onda možda nabavit neki micro led ili oled. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...
Mr_Peanut kaže...

16.-19.11. crni vikend u elipsu. Do 50% sniženja, a sve ostalo 10% sniženje... ako daju 5 god garancije ja tamo uzimam XF9005

Link?

 Op... my bad... to je za prošlu godinu. Uglavnom na mailu sam vidio da će i ove godine biti ali ne znam datum još... to je za prošlu godinu bilo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 12:47 (Mr_Peanut).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Svakako se slazemo, za tu razliku cijene 2-3000kn mogu kupiti nekakav soundbar. Znam da sam malo skrenuo s teme ali tu razliku u cijeni bih potrosio u neki solidan allround audio sustav (hi-fi), dakle nesto sa solidnim zvukom, fm/cd i bilo bi poželjno sve to spojit na tv. Nesto kao: yamaha mini hi-fi system 40w rms ipod supported piano black (349$ amazon, ima i kod nas na nabava.net)

 

Ne privlace me nekakve minilinije grotesknog izgleda, volio bih da to lijepo izgleda, veličina mi je bitna, a kvaliteta zvuka ispred snage svakako.
Da li kupit nekoliko komponenata pa slozit ili kupit "all in one" kao na link-u. Ne treba mi nista savrseno, ali volio bih za 2-3000 kn dobit pristojan zvuk?
Sto se tv-a tice bit ce onda ili taj Hisense ili NU8002...
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vezano uz crni tjedan u elipsu, evo dio mog maila:

"Prijavili ste se na besplatni elektronički marketinški bilster (newsletter) nazvan "Elipso crni vikend" i dodani ste na marketing listu "Elipso crni vieknd"" - to je za ovu god

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DiRT kaže...

Imaš par postova niže sa slikama, uzo sam 55" NU8002 samo zato jer je 5978kn i slika je odlična što se tiče 1080p, 1440p, 2160p. Postavke se daju namjestit kak god oćeš, najviše mi se sviđa postavka za hladnu, standardnu, toplu 1 i toplu 2, slično/isto ko blue light filter na mobitelu, zvučnici su odlični 40w 2.1, HDR kad uključiš je too much i bez njega je slika super, dizajn je vrhunski. Mislio sam uzet Q6 model, ali pošto je preskup, a realno kolko sam vidio u dućanu oba, što se tiče 4k sadržaja, ja ne vidim nikakvu razliku. Sony su isto odlični i LG, ali nisam htio jer mi je ljepši dizajn Samsunga i volim malo nerealne boje isto kak su na ekranima od galaxy mobitela te zbog app smart things sam odlučio za Samsung.

 

Hvala! Najbolje da odem do Elipsa pa cu usporedit. Mislim da su oba tv-a super (Hisense i NU8002) za tu cijenu, sad treba cekat popuste za BF, mozda bude i bolja cijena. Razliku koju sam planirao potrosit potrosit na neki mini hifi koji mogu spojit s tv-om, to jos moram istrazit...

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

to sam se i ja prijavio, a vidim da se ni ti ne možeš dočekat, samo da nam Sony ne snize samo 10% s obzirom da se radi o njihovom najboljem LCD za 2018.

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@martyzd

Možeš pogledat i u elipso i u emezeti gdje je veći izbor tva pa nađi kasnije u nekom drugom dućanu pouzdanom di je jeftinije za kupit i tam uzmi, ak elipso da neke popuste uskoro i tam će bit ok kupnja.

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Za 3000 kn kupis receiver i dva zvucnika.

Nekakvu yamahu i piknes dva ok zvucnika i imas kvalitetniji zvuk nego nekakav soundbar.

Ja sam sebi prije par godina poceo slagat 5.1 ii na kraju slozio zamaha rxv 379 5.1 receiver i kupio 2 komada qacoustics 3020.

Na njuskalu nasao centralni qacoustics 2000ci i ove godine dokupio jos 2 komada 3020.

mogu rec samo da sam prezadovoljan.

Pogledaj u nove boje zvuka za neku takvu kombinaciju a mislim da qacooustics imas i na njuskalu dosta povoljno.

Nadam se da sam barem malo pomogao.

Kad padne malo cijena za xf900 poslikam sve pa stavim slike.

5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

samsunzi NU8002, Q6 kao i svi ostali iz 2018. ne podržavaju DTS zvuk a niti Dolby Vision pa kome je to važno onda je LG/Sony bolja opcija.

 

U Harvey Normanu sada 5 godina garancije na LG televizore pa bi to moglo olakšati odabir:)

 

https://www.harveynorman.hr/odjeli/audio-video-foto/tv/Proizvodac-marka:LG

 

Čim budu imali 55SK8500 vidjet ćemo s kojoj cijenom će to biti, pogotovo što se više bliži Black Friday. Od ostalih cijena ističe se 55B8 za 10799 što nije najniža do sada ali s 5 godina garancije je to je atraktivnije nego prije:)

 

https://www.harveynorman.hr/odjeli/audio-video-foto/tv/OLED-TV-LG-OLED55B8PLA-Smart-163423.html

 

 

Hmm, nisam baš uvjeren da će elipso uopće uvrstiti XF9005 u neke ozbiljnije BF popuste no vidjet ćemo. Netko u RH će morati ponuditi taj damn 55XF9005 ispod 8K s 5 g garancije kad tad

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dr.House kaže...

Hebem ti dilemu ... zapela su mi ova dva donja, cijenom su blizu ali ne i veličinom ekrana i što sad uzet a nekako me sad više ovaj 55XF90005 vuče nego veći ekran a ne bih htio kasnije požalit, uvijek isto.

 

Sony KD 55XF9005 (2018)
Sony KD 65XE8505 (2017)

65" je privlačniji ali ipak je XF9005 znatno bolji tv kao što vele dečki. Vrlo brzo će se vidjeti hoće li sadašnja cijena za 55XF9005 (8500 s popustima) biti i dalje najniža ili, što se svi nadamo, padne i niže.

 

Budimo realni, 65XF9005 ni uz neke extra BF popuste vjerojatno neće ispod 11-12K pa ako je to previše novaca onda je kvalitetniji 55" jedina opcija. Ja ne bih isključio niti OLED 55B8 iz opcija, izgledno je da bi možda negdje mogao biti dobavljiv za cca 9tkn u sljedećih par tjedana pa bi uz 5g garancije to bio dobar ulov:)

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ma 10% će Elipso dat sigurno, ali to nije dosta, samo da na kraju ne odustanem pa kupim Q6 jer sam trenutno bez TV-a

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 13:24 (oceans12).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DiRT kaže...

Stara plazma i Zmazung NU8002. :)

TV ima sve ajmo reć. Jedino nisam baš siguran za puštanje 4k videa na yt prek wifija, krene i stane pa krene i stane, prek mrežnog bi bilo super, a i ne znam dal je dosta brzina za 4k, speedtest na tvu kaže 15-20Mbps down (prek kabela na kompu je 116Mbps) i 15Mbps up.

 ako se ne varam, 4Kvideo na youtube tv-u ide u cca 25Mbps, tako da ti je brzina preko žice više nego dovoljna.

A za malu brzinu preko wifi-a vjerojatno je router kriv. Kod mene nije štekao bežično 4K, ali za svaki slučaj , tv sam kasnije spojio žicom.

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Meni je to malo čudno jer je tv od rutera na manje od 4m, očekivao sam veću brzinu wifija, a i nema zida koji bi blokirao signal jer je u istoj sobi. Vidjet ću još kak će bit, al dobro realno 4k ne koristim puno, a spajanje na komp nema veze s tim, neg sam direkt yt na tvu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pegaz2507 kaže...

Za 3000 kn kupis receiver i dva zvucnika.

Nekakvu yamahu i piknes dva ok zvucnika i imas kvalitetniji zvuk nego nekakav soundbar.

Ja sam sebi prije par godina poceo slagat 5.1 ii na kraju slozio zamaha rxv 379 5.1 receiver i kupio 2 komada qacoustics 3020.

Na njuskalu nasao centralni qacoustics 2000ci i ove godine dokupio jos 2 komada 3020.

mogu rec samo da sam prezadovoljan.

Pogledaj u nove boje zvuka za neku takvu kombinaciju a mislim da qacooustics imas i na njuskalu dosta povoljno.

Nadam se da sam barem malo pomogao.

Kad padne malo cijena za xf900 poslikam sve pa stavim slike.

 

Jel taj receiever samo za home cinema jer meni treba nesto 3u1, da mogu slusat fm/cd I spojit tv (ne treba mi surround)? Ako je pitanje glupavo, sorry, al nije mi domena... 🙄

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pegaz2507 kaže...

Za 3000 kn kupis receiver i dva zvucnika.

Nekakvu yamahu i piknes dva ok zvucnika i imas kvalitetniji zvuk nego nekakav soundbar.

Ja sam sebi prije par godina poceo slagat 5.1 ii na kraju slozio zamaha rxv 379 5.1 receiver i kupio 2 komada qacoustics 3020.

Na njuskalu nasao centralni qacoustics 2000ci i ove godine dokupio jos 2 komada 3020.

mogu rec samo da sam prezadovoljan.

Pogledaj u nove boje zvuka za neku takvu kombinaciju a mislim da qacooustics imas i na njuskalu dosta povoljno.

Nadam se da sam barem malo pomogao.

Kad padne malo cijena za xf900 poslikam sve pa stavim slike.

 sve je ok za hi fi i njegovu prednost pred bilo kojim soundbarom.

problem nastane kad receiver ili liniju nemaš gdje staviti.

hrpa ljudi pa i ja imaju komode i nemaju gdje staviti receiver i zvučnike ili nekakvo pojačalo u blizinu televizora.

 

soundbar je praktičan, a zbog toga je i konstruiran na takav način.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DiRT kaže...

Meni je to malo čudno jer je tv od rutera na manje od 4m, očekivao sam veću brzinu wifija, a i nema zida koji bi blokirao signal jer je u istoj sobi. Vidjet ću još kak će bit, al dobro realno 4k ne koristim puno, a spajanje na komp nema veze s tim, neg sam direkt yt na tvu.

Meni je na LG C8 wifi link bezveze, šteka čak streaming s hard diska na routeru za malo zahtjevnije materijale u velikom bitrateu. Inače router vrhunski odrađuje sve drugo po stanu i oko njega. Puknuo mrežni kabel s tog istog routera preko dva gigabitna switcha i avion, sve ko podmazano.

Deckard
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

hrpa ljudi pa i ja imaju komode i nemaju gdje staviti receiver i zvučnike ili nekakvo pojačalo u blizinu televizora.

soundbar je praktičan, a zbog toga je i konstruiran na takav način.

Istina, samo to nije to bez prostornog razmještaja ozvučenja. Pa evo prilike da se probaš riješiti komode s razlogom . Komode su out već 30 godina .

Deckard
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

brzinski sam bacio oko, ali u toj brzini ako sam dobro skuzio, svi tv LG, nebitno gdje kupljeni mogu ostvariti 5g garancije 

 

U sklopu promocije „5 godina sigurnosti“ jamstveni period je produžen na ukupno 5 godina za sve LG OLED TV-e te ULTRA HD LED TV-e iz 2018. godine kupljene u periodu od 1. studenoga 2018. do 15. siječnja 2019. i registrirane do 15. veljače 2019.

 

5 godina zajamčene zabave uz vaš novi LG OLED ili ULTRA HD TV!

 

https://www.lg.com/hr/tv-5godina-sigurnosti-2018-zima

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
martyzd kaže...
Pegaz2507 kaže...

Za 3000 kn kupis receiver i dva zvucnika.

Nekakvu yamahu i piknes dva ok zvucnika i imas kvalitetniji zvuk nego nekakav soundbar.

Ja sam sebi prije par godina poceo slagat 5.1 ii na kraju slozio zamaha rxv 379 5.1 receiver i kupio 2 komada qacoustics 3020.

Na njuskalu nasao centralni qacoustics 2000ci i ove godine dokupio jos 2 komada 3020.

mogu rec samo da sam prezadovoljan.

Pogledaj u nove boje zvuka za neku takvu kombinaciju a mislim da qacooustics imas i na njuskalu dosta povoljno.

Nadam se da sam barem malo pomogao.

Kad padne malo cijena za xf900 poslikam sve pa stavim slike.

 

Jel taj receiever samo za home cinema jer meni treba nesto 3u1, da mogu slusat fm/cd I spojit tv (ne treba mi surround)? Ako je pitanje glupavo, sorry, al nije mi domena... 🙄

 

 

fm imas na reciveru, cd player moras spojiti dodatno.

 

imas tih entry AV recivera od oko 1800kn + neki par bookshelf zvucnika za 1700kn i za 3500 imas pristojnu entry hifi kombinaciju, kasnije nadogradjujes sa subom, boljim front zvucnicima itd...

I believe Wi can Fi...
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
To je 5.1 av receiver.
Ima fm, usb te blootooth.
Cd player uvijek mozes zasebno kupit pa ga povezat na receiver.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Operativni sustav sa ugrađenim KODI-jem!

Hvala ti !

 

iako neki PHilipsi imaju android nugat, baš ovaj PHILIPS  PFS 5803 koji mene zanima  ima Saphi OS , da li po tebi  taj Saphi ima  već ugrađen kodi ili ne?

Rezoniram isti proizvođač itd...možda je Saphi nešto kao android nugat (  pa da ima  kodi) ali ima još nešto pa ga zato nazvaše  drugačije- Spahi '

 

Zna li netko od znalaca ima li taj saphi oper.sustav  isto ugrađen kodi ili ne?

 

Da li kada surfaš po webu na tvom LG-u  , ti je surfanje  pregledno i jednostavno kao kada surfaš preko google tražilice  , na GCromu ili MC Windowsima na računalu, ili kao da surfaš  na  smsrtphonu?

Možda sve to nepotrebno pitam ?

Ima li tvoj LG posebnu ikonicu za Googl pretraživač? Nisam nikada surfao na Linuxu isl, nego samo na ranije navedenim browserima , pa neznam na šta to sve liči na drugim operat.sustavima?

 

Hvala svima koji mi to malo pojasne :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Operativni sustav sa ugrađenim KODI-jem!
Mad Ant kaže...
hrkihrle kaže...

Zaboravio sam pitati i ovo...mislim (OBVEZNO) uzeti smart tv koji već ima ugrađen KODI ( imam stariji LCD  tv , pa sam dodatno kupio android tv box koji sam koristio za gledanje  raznih filmova , velika baza filmova od 1930 do danas , te sam na pheniksu, zenu ,piju gledao sport,  utakmice uživo isl...ali mi sada teško učitava filmove sa kodija, a sportske utakmice skoro nikako )

 

Da li ugrađen KODI imaju samo televizori sa ANDROID operativnim sustavom , ili imaju i drugi (SAPHI od Philipsa, ili Linux od SONY pametnih televizora)

 

Rekoh da mi je  za sada prvi izbor PHILIPS 43PFS 5803 koji ima za oper.sustav Saphi...gledam nešto i Sonije, neki omaju android, neli  linux za os

 

 

 Evo kako LG WebOS izgleda u radu by Darko:

 

 

Ali Kodi samo na Androidu, developeri neće raditi druge verzije koliko je poznato.

 

Hvala ti !

 

iako neki PHilipsi imaju android nugat, baš ovaj PHILIPS  PFS 5803 koji mene zanima  ima Saphi OS , da li po tebi  taj Saphi ima  već ugrađen kodi ili ne?

Rezoniram isti proizvođač itd...možda je Saphi nešto kao android nugat (  pa da ima  kodi) ali ima još nešto pa ga zato nazvaše  drugačije- Spahi '

 

Zna li netko od znalaca ima li taj saphi oper.sustav  isto ugrađen kodi ili ne?

 

Da li kada surfaš po webu na tvom LG-u  , ti je surfanje  pregledno i jednostavno kao kada surfaš preko google tražilice  , na GCromu ili MC Windowsima na računalu, ili kao da surfaš  na  smsrtphonu?

Možda sve to nepotrebno pitam ?

Ima li tvoj LG posebnu ikonicu za Googl pretraživač? Nisam nikada surfao na Linuxu isl, nego samo na ranije navedenim browserima , pa neznam na šta to sve liči na drugim operat.sustavima?

 

Hvala svima koji mi to malo pojasne :)

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 kaže...

brzinski sam bacio oko, ali u toj brzini ako sam dobro skuzio, svi tv LG, nebitno gdje kupljeni mogu ostvariti 5g garancije 

 

U sklopu promocije „5 godina sigurnosti“ jamstveni period je produžen na ukupno 5 godina za sve LG OLED TV-e te ULTRA HD LED TV-e iz 2018. godine kupljene u periodu od 1. studenoga 2018. do 15. siječnja 2019. i registrirane do 15. veljače 2019.

 

5 godina zajamčene zabave uz vaš novi LG OLED ili ULTRA HD TV!

 

https://www.lg.com/hr/tv-5godina-sigurnosti-2018-zima

Evo i službeno u SD, sad je 55SK8500 s 5 godina garancije i cijenom od 7200 (s popustima)

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-55sk8500.aspx

 

 

14 godina
offline
Re: Operativni sustav sa ugrađenim KODI-jem!
hrkihrle kaže...

Hvala ti !

 

iako neki PHilipsi imaju android nugat, baš ovaj PHILIPS  PFS 5803 koji mene zanima  ima Saphi OS , da li po tebi  taj Saphi ima  već ugrađen kodi ili ne?

Rezoniram isti proizvođač itd...možda je Saphi nešto kao android nugat (  pa da ima  kodi) ali ima još nešto pa ga zato nazvaše  drugačije- Spahi '

 

Zna li netko od znalaca ima li taj saphi oper.sustav  isto ugrađen kodi ili ne?

 

 Nisam znalac ali kratko google pretraživanje mi je reklo da je Saphi OS baziran na Linuxu, dakle nije Android (nema Kodi).

 

Neki od appova koje ima su Netflix, Amazon Video, Rakuten, YouTube, Freeview Play

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 14:17 (dmanz).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice