Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.367
|
čitano: 14.169.764
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mark88 kaže...

Pozdrav svima,registriro sam sam da bi dobio par savjeta o kupnji tv-a sto dulje trazim to idem na sve skuplje  i skuplje a ni sam neznam sta mi je najpametnije uglavnom evo par linkova sto mi se svidja pa Vas molim da predlozite ili nesto pametnije a jeftinije ili sto mi je najbolje od ovog sta mi se svidja.

 

https://www.makspro.hr/qled-tv-samsung-gq55q6fn.html

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-UE55NU8002TXXH/

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-UE55RU7172UXXH/

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE55Q8DNATXXH/

 

Samsung mi se nekako najvise svidja sto se tice boja i dizajna

 

Eto hvala svima na savjetima i preporukama

 55NU8002 + doplata od 100kn za 3 god osiguranja

15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jel ima bolje od ovog za tu lovu?

 

Samsung QE55Q60RATXXH 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
toxic kaže...

Jel ima bolje od ovog za tu lovu?

 

Samsung QE55Q60RATXXH 

 

 

 Ima, stariji Q6

 

- - - - - - -

 

BTW bas bacio oko na Sancta Domenicu, izgleda da su im se polupali loncici, cijene su zbrda-zdola:

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv.html?p=4&product_list_limit=48&product_list_order=price_low_to_high

 

 

15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Moze preporuka nekoliko modela do max 9 tisuca kuna

HDR i povezivost prioritet a i kut gledanja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 17:25 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav, došlo vrijeme da se mijenja stari LG 42LA690S. Još uvijek uredno radi, ali me smeta nekoliko stvari kod njega. Primarno probijanje pozadinskog osvijetljenja u tamnijim scenama i sporost sustava...od onih sam koji ne vole čekati da se otvori EPG ili bilo što drugo.

Nekakva ideja za sada je nešto od 49-50", 4K, dobra slika, responzivnost OSa.

Imam Nvidia Shield TV (aktualni model) koji mi je primarni za Kodi, YouTube, Netflix... pa sada dvojba: ostaviti to kao primarni device za ove stvari ili ići na Android TV kao all-in-one. Jesu li ti Android TVi čemu što se tiče brzine...?

Bacio sam oko na https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-49SK8100PLA.AEE/ ali taj je svugdje valjda rasprodan... prošlogodišnji model po ok cijeni (koju otprilike i ciljam:4000-5000). Navika mi je LG, ali ne mora nužno biti...

Ne bih kojekakve TCLove, Tesle, Hisense... Za Android onda ostaju Philips i Sony?

Nekakvo dulje jamstvo je prednost. Možda Philips 7304 serija?

Hvala.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
iawgoM kaže...
Pozdrav, došlo vrijeme da se mijenja stari LG 42LA690S. Još uvijek uredno radi, ali me smeta nekoliko stvari kod njega. Primarno probijanje pozadinskog osvijetljenja u tamnijim scenama i sporost sustava...od onih sam koji ne vole čekati da se otvori EPG ili bilo što drugo.

Nekakva ideja za sada je nešto od 49-50", 4K, dobra slika, responzivnost OSa.

Imam Nvidia Shield TV (aktualni model) koji mi je primarni za Kodi, YouTube, Netflix... pa sada dvojba: ostaviti to kao primarni device za ove stvari ili ići na Android TV kao all-in-one. Jesu li ti Android TVi čemu što se tiče brzine...?

Bacio sam oko na https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-49SK8100PLA.AEE/ ali taj je svugdje valjda rasprodan... prošlogodišnji model po ok cijeni (koju otprilike i ciljam:4000-5000). Navika mi je LG, ali ne mora nužno biti...

Ne bih kojekakve TCLove, Tesle, Hisense... Za Android onda ostaju Philips i Sony?

Nekakvo dulje jamstvo je prednost. Možda Philips 7304 serija?

Hvala.

 Android TVi nisu nazalost olicenje brzine, tvoj Shield je bolja zvijerka.

 

49SK8100 nije 120Hz, gledaj 49SK8500 120Hz sa FALD-om:

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49sk8500.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Za bolju sliku u mracnoj prostoriji pomaze jedino OLED i VA panel, ali kod LG-a VA imas jedino nize od SK8100/8500 poput 50UK6950/6470 koji su 50Hz. Kod drugih mozda Samsung NU/RU8000 ali onda druge stvari nisu na top  (nisu sve velicine 120Hz) , a bolje kosta dosta vise, poput Samsung Q8/80R ili Sony XF9005 koji bi bio najbolji izbor za 120Hz sa VA panelom.

 

Na kraju treba spomenuti da se ipak treba poigrati sa postavkama jer TVi znaju doci cudno namjesteni out-of-the-box, npr. eco mod kod LG-a.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 21:43 (Mad Ant).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Problem je što je i taj nedostupan. Zamijenila ih SM serija koja je valjda 2019 model..i košta ipak više...
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
toxic kaže...

Moze preporuka nekoliko modela do max 9 tisuca kuna

HDR i povezivost prioritet a i kut gledanja.

 Ako vec ne OLEDB8 (jer se bojis burn-ina recimo) onda SK8500/SK9500 (nisi napisao koju velicinu). Oba imaju sve moguce điđe i veliki kut gledanja, OLED je naravno vrh.

 

Npr. 55SK9500 (ako ga jos ima za naruciti)

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-55sk9500.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 21:56 (Mad Ant).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
iawgoM kaže...
Problem je što je i taj nedostupan. Zamijenila ih SM serija koja je valjda 2019 model..i košta ipak više...

 Jesi im poslao upit? Mozda je samo stvar cekanja da naruce.. SM-ovi su svi trenutno skuplji, mozda bude koja akcija...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Baci oko na druge dućane. Ja sam uzeo kod omraženih "mađara", svjestan da ima ljudi s lošim iskustvima, al su bili oko 1500kn jeftiniji no drugdje.
Tread softly because you tread on my dreams.
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
toxic kaže...

Moze preporuka nekoliko modela do max 9 tisuca kuna

HDR i povezivost prioritet a i kut gledanja.

 Ako vec ne OLEDB8 (jer se bojis burn-ina recimo) onda SK8500/SK9500 (nisi napisao koju velicinu). Oba imaju sve moguce điđe i veliki kut gledanja, OLED je naravno vrh.

 

Npr. 55SK9500 (ako ga jos ima za naruciti)

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-55sk9500.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

 55" vise od toga ne.

 

a cijena do 9 ali sve ispod toga super...

 

fora je da ce mi tv biti upaljen non stop. vecinu vremena ce klinci gledat crtane filmove na nekom programu ili youtubeu u pravili ponekad na trenutnom soniju mi nick junior gori 6 sati u komadu pa cak kad se i ne gleda tv on gori :)

i da strah me burninova samo tako..

 

trenutni sony me razocarao dobrodano.

local diming kad se titlovi uplate posvijetljuje cijelu sliku, to je iritantno do bola... kad pukne net ne mogu se spojit na wifi vec moram restartat uredaj... dosta puta sami android steka.. ponekad zastka i kod ucitavanja harda preko usba..

hdmi 4k @60hza se cudno ponasa kada spajam pc i tak da ne nabrajam... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa pusti djecu na zrak malo

 

Ja na tvom mjestu ne bih davao puno love za tv toji će tako biti korišten, al to sam ja. VA paneli kod telki nemaju baš toliko grozan viewing angle, ovisi i o modelu, a pogotovo ako je u pitanju casual gledanje crtića od strane djece. Ne vjerujem da će ti klinci prigovarati za smanjen kontrast kad gledaju telku sa strane :D. 

Tread softly because you tread on my dreams.
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ElektričnaOvca kaže...

Pa pusti djecu na zrak malo

 

Ja na tvom mjestu ne bih davao puno love za tv toji će tako biti korišten, al to sam ja. VA paneli kod telki nemaju baš toliko grozan viewing angle, ovisi i o modelu, a pogotovo ako je u pitanju casual gledanje crtića od strane djece. Ne vjerujem da će ti klinci prigovarati za smanjen kontrast kad gledaju telku sa strane :D. 

 ma ovaj tv kojeg imam ostaje i planiram ga upotrijebit za tak nesto.

 

fora je u tome da ja kad ocu nest gledat da me ne hebu ove pizdarije + hocu dozivit film drugacije...

 

gledam QE55Q7FN samsungov model iz 2018 i cini mi se skroz dobar. q9 mi je malo preskup ipak

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 22:51 (toxic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
toxic kaže...

 

gledam QE55Q7FN samsungov model iz 2018 i cini mi se skroz dobar. q9 mi je malo preskup ipak

 Ma danas je problem to što je tv ponuda toliko segmentirana da je uvijek u pitanju nekakav kompromis, čak i kod oleda, a i qleda. Ja sam nedavno birao novi tv pa sam se pomalo razočarao. Odi na avforums pa vidi šta ljudi kažu za q7, ako ti već ovdje netko ne kaže osobno iskustvo. Reviewi su dobri, jedino što trebaš otići u dućan i vidjeti kut gledanja, recenzije kažu da nije baš širok, al najbolje uživo pogledati (tako sam ja mislio da VA izgledaju očajno pod bilo kojim kutem dok nisam pogledao u dućanu).

Tread softly because you tread on my dreams.
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ElektričnaOvca kaže...
toxic kaže...

 

gledam QE55Q7FN samsungov model iz 2018 i cini mi se skroz dobar. q9 mi je malo preskup ipak

 Ma danas je problem to što je tv ponuda toliko segmentirana da je uvijek u pitanju nekakav kompromis, čak i kod oleda, a i qleda. Ja sam nedavno birao novi tv pa sam se pomalo razočarao. Odi na avforums pa vidi šta ljudi kažu za q7, ako ti već ovdje netko ne kaže osobno iskustvo. Reviewi su dobri, jedino što trebaš otići u dućan i vidjeti kut gledanja, recenzije kažu da nije baš širok, al najbolje uživo pogledati (tako sam ja mislio da VA izgledaju očajno pod bilo kojim kutem dok nisam pogledao u dućanu).

 imam monitor s VA panelom i to jedan od boljih. Znam kakvi su VA paneli.. No sve vise naginjem IPS-u.

Gledam si bas raspored u novom prostoru i biti ce dosta situacija gdje cu gledat ukoso... tako da mislim da VA ode u zaborav.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
toxic kaže...
No sve vise naginjem IPS-u.

Gledam si bas raspored u novom prostoru i biti ce dosta situacija gdje cu gledat ukoso... tako da mislim da VA ode u zaborav.

 Heh, ja imam IPS monitor i naručio sam VA telku pa ću vidjet :D. Q7 ti je VA panel, pogledaj možda nešto od LG-a, ekipa ovdje ih dosta često preporučuje.

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 23:22 (ElektričnaOvca).
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne mogu se odlučiti uopce.

lga više nema sk9500 mi se jako dopada...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 9:26 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo ja sam se odlucio za https://www.makspro.hr/qled-tv-samsung-gq55q6fn.html ali sad tek vidim da je taj Tv za Njemacko trziste da li ima uopce razlike kakve ili je sve isto?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mark88 kaže...

Evo ja sam se odlucio za https://www.makspro.hr/qled-tv-samsung-gq55q6fn.html ali sad tek vidim da je taj Tv za Njemacko trziste da li ima uopce razlike kakve ili je sve isto?

 

Hvala

 Inace nema neke posebne razlike, koji puta njihovi modeli znaju imati dupli tuner ili neki feature, ali sve ostalo je ionako EU.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ElektričnaOvca kaže..

 Ma danas je problem to što je tv ponuda toliko segmentirana da je uvijek u pitanju nekakav kompromis, čak i kod oleda, a i qleda. Ja sam nedavno birao novi tv pa sam se pomalo razočarao. Odi na avforums pa vidi šta ljudi kažu za q7, ako ti već ovdje netko ne kaže osobno iskustvo. Reviewi su dobri, jedino što trebaš otići u dućan i vidjeti kut gledanja, recenzije kažu da nije baš širok, al najbolje uživo pogledati (tako sam ja mislio da VA izgledaju očajno pod bilo kojim kutem dok nisam pogledao u dućanu).

 Samo jedan omanji problem - u ducanu je kriva/drugacija rasvjeta, tv je u demo modu i pusta demo materijal specificno napravljen za wow efekt (birane scene, boje, napucan HDR itd.) tako da nije ni blizu isto...

 

Dalje imamo problem opet sa posvjetljivanjem slike kada se pojave titlovi, pogotovo u HDRu, a SDR ne izgleda ni priblizno kao demo u ducanu itd. Zato i kazem da to sve rijesava tek OLED i novi Q90R koji je bezobrazno skup. Cim se spustis na Q80R to vise nije isto.

 

Doslovno treba "prokljuviti" koji TV ti pase za tvoju specificnu situaciju, a za njegovu sa non-stop upaljenim nije OLED nazalost, a Q90R je debelo preskup i bacanje novaca. SK8500/9500 bi bili idealni ako ih nađe jos negdje, ali oni opet nisu bas za gledanje u mraku (ako uopce gleda ikada tako). A treba se i poigrati sa opcijama i ne drzati ga nafrljenog ako gledas u mracnoj prostoriji recimo (da smanjis bloom efekt). Zahebano sve zajedno, ali tako je...

9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
iawgoM kaže...
Pozdrav, došlo vrijeme da se mijenja stari LG 42LA690S. Još uvijek uredno radi, ali me smeta nekoliko stvari kod njega. Primarno probijanje pozadinskog osvijetljenja u tamnijim scenama i sporost sustava...od onih sam koji ne vole čekati da se otvori EPG ili bilo što drugo.

Nekakva ideja za sada je nešto od 49-50", 4K, dobra slika, responzivnost OSa.

Imam Nvidia Shield TV (aktualni model) koji mi je primarni za Kodi, YouTube, Netflix... pa sada dvojba: ostaviti to kao primarni device za ove stvari ili ići na Android TV kao all-in-one. Jesu li ti Android TVi čemu što se tiče brzine...?

Bacio sam oko na https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-49SK8100PLA.AEE/ ali taj je svugdje valjda rasprodan... prošlogodišnji model po ok cijeni (koju otprilike i ciljam:4000-5000). Navika mi je LG, ali ne mora nužno biti...

Ne bih kojekakve TCLove, Tesle, Hisense... Za Android onda ostaju Philips i Sony?

Nekakvo dulje jamstvo je prednost. Možda Philips 7304 serija?

Hvala.

Ja sam se isto nadao da cu eliminirati android box sa novim smart TV-om - ali nisam uspio. Za Android TV pisu da je spor i skoro neupotrebljiv, no kako sam gledao samo OLED i LG nadao sam se da sa WebOS-om sam riješio problem jer kazu da je vrlo responzivan i stabilan i brz - što i jest.

No time nisam riješio problem - jer na njega ne mozes sideloadati 3rd party aplikacije koje nisu u njihovom LG content storeu, a LG content Store nema puno aplikacija koje su u redovnom Google play store-u (ilustracije radi, prosurfao sam CIJELI LG content store za 10-ak minuta i pregledao sve aplikacije koje ima, zato jer je broj aplikacija vrlo mali ;)). Npr.  - u LG content store-u nema KODI-ja, a vidim da ga primarno korisitis. ZNači, box ti ostaje, bez obzira na smart TV, osim ako ti ne trebaju Kodi i bilo kakve 3rd party aplikacije koje nisu u playstore-u...ja toga nisam bio svjestan citajuci tu forum, sve dok nisam uzeo TV, pa mozda jos kome ovaj moj post pomogne...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 11:12 (Dan1234567890).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dan1234567890 kaže...

Ja sam se isto nadao da cu eliminirati android box sa novim smart TV-om - ali nisam uspio. Za Android TV pisu da je spor i skoro neupotrebljiv, no kako sam gledao samo OLED i LG nadao sam se da sa WebOS-om sam riješio problem jer kazu da je vrlo responzivan i stabilan i brz - što i jest.

No time nisam riješio problem - jer na njega ne mozes sideloadati 3rd party aplikacije koje nisu u njihovom LG content storeu, a LG content Store nema puno aplikacija koje su u redovnom Google play store-u (ilustracije radi, prosurfao sam CIJELI LG content store za 10-ak minuta i pregledao sve aplikacije koje ima, zato jer je broj aplikacija vrlo mali ;)). Npr.  - u LG content store-u nema KODI-ja, a vidim da ga primarno korisitis. ZNači, box ti ostaje, bez obzira na smart TV, osim ako ti ne trebaju Kodi i bilo kakve 3rd party aplikacije koje nisu u playstore-u...ja toga nisam bio svjestan citajuci tu forum, sve dok nisam uzeo TV, pa mozda jos kome ovaj moj post pomogne...

 Tako je, pogotovo sto su developeri Kodija rekli da ih ne zanima nista osim Androida, te je Kodi otisao kvragu u zadnje vrijeme ionako.

 

TVi i dalje nisu PC pa ni flagship mobitel. Ni sve Android aplikacije ne mozes klasicno instalirati na njih vec moras rootati/sideloadati i onda pitaj boga kako ce raditi na HWu tvog TVa.

15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jel postoji koji dobar IPS 120HZ s dobrim HDR-om?

 

55 ili 65"

 

do 10 somova... dost mi je svega.

 

ubio sam se dva dana sto da radim skoro narucio staru seriju samsunga qleda ali ima uzasan view angle pa sam odustao...

izgleda da mi ne preostaje nista nego ubost IPS.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
toxic kaže...

Jel postoji koji dobar IPS 120HZ s dobrim HDR-om?

 

55 ili 65"

 

do 10 somova... dost mi je svega.

 

ubio sam se dva dana sto da radim skoro narucio staru seriju samsunga qleda ali ima uzasan view angle pa sam odustao...

izgleda da mi ne preostaje nista nego ubost IPS.

 Jesi poslao upit ovima u SD za SK8500/9500? Jer je blesavo da ih imaju u webshopu ako nisu dobavljivi. Pogotovo posto po zakonu ako je gore ti ga moraju isporuciti, iako je to kada ga uspijes platiti, a kod njih gumb ne radi... Ispod gumba postoji "posaljite upit".

 

Drugo od LGa jedino novi 55SM9010 za 9999kn, mozda pricekat neku akciju:

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-55sm9010.html

 

Mimo toga jedino Sony 8xxx serija je IPS

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 12:31 (Mad Ant).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
toxic kaže...

Jel postoji koji dobar IPS 120HZ s dobrim HDR-om?

 

55 ili 65"

 

do 10 somova... dost mi je svega.

 

ubio sam se dva dana sto da radim skoro narucio staru seriju samsunga qleda ali ima uzasan view angle pa sam odustao...

izgleda da mi ne preostaje nista nego ubost IPS.

 Jesi poslao upit ovima u SD za SK8500/9500? Jer je blesavo da ih imaju u webshopu ako nisu dobavljivi. Pogotovo posto po zakonu ako je gore ti ga moraju isporuciti, iako je to kada ga uspijes platiti, a kod njih gumb ne radi... Ispod gumba postoji "posaljite upit".

 

Drugo od LGa jedino novi 55SM9010 za 9999kn, mozda pricekat neku akciju:

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-55sm9010.html

 

Mimo toga jedino Sony 8xxx serija je IPS

 sony ima jadan veoma glup problem takoder npr.... max sto podrzava je bt 4.1 ne mogu spojit niti jedna bezicne slusalice na njega...

ostaje mi ocito lg..

ili neki dobar VA s dobrim kutem gledanja.

 

SD javio da nece imati vise gore navedene lg modele..

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 13:03 (toxic).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
toxic kaže...

 sony ima jadan veoma glup problem takoder npr.... max sto podrzava je bt 4.1 ne mogu spojit niti jedna bezicne slusalice na njega...

ostaje mi ocito lg..

ili neki dobar VA s dobrim kutem gledanja.

 

SD javio da nece imati vise gore navedene lg modele..

 Ja i dalje preporucam poslati upite okolo jer nista ne kosta i cekati mirno neku akciju, par dana trazenja je nista, neki to rade mjesecima. U ljetu znaju biti akcije, ja sam isto kupio u ovo vrijeme na akciji koja je cak bila bolja od Black fridaya...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 13:15 (Mad Ant).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
toxic kaže...

 sony ima jadan veoma glup problem takoder npr.... max sto podrzava je bt 4.1 ne mogu spojit niti jedna bezicne slusalice na njega...

ostaje mi ocito lg..

ili neki dobar VA s dobrim kutem gledanja.

 

SD javio da nece imati vise gore navedene lg modele..

 Ja i dalje preporucam poslati upite okolo jer nista ne kosta i cekati mirno neku akciju, par dana trazenja je nista, neki to rade mjesecima. U ljetu znaju biti akcije, ja sam isto kupio u ovo vrijeme na akciji koja je cak bila bolja od Black fridaya...

 Zena srezala upravo budget na 7k kuna..

sad se mogu slikat... najbolje da ne diram nista i trpim.

a tak zelim solidan hdr i vise hz-a iako ne znam koliko mi vise hz-a trebam. Al racunam piknut kad dode novi ps5 pa...

 

ostaje mi sm8600 u protisu za 6100 kn

i q60 samsung za 6100 u abrakdabri. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 13:32 (toxic).
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
toxic kaže...

 sony ima jadan veoma glup problem takoder npr.... max sto podrzava je bt 4.1 ne mogu spojit niti jedna bezicne slusalice na njega...

ostaje mi ocito lg..

ili neki dobar VA s dobrim kutem gledanja.

 

SD javio da nece imati vise gore navedene lg modele..

 Odakle ti ova informacija? Ja sam svoje koje podržavaju 5.0 spaja na prastari adapter 2.1 i uredno su radile.

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
om-prat kaže...
toxic kaže...

 sony ima jadan veoma glup problem takoder npr.... max sto podrzava je bt 4.1 ne mogu spojit niti jedna bezicne slusalice na njega...

ostaje mi ocito lg..

ili neki dobar VA s dobrim kutem gledanja.

 

SD javio da nece imati vise gore navedene lg modele..

 Odakle ti ova informacija? Ja sam svoje koje podržavaju 5.0 spaja na prastari adapter 2.1 i uredno su radile.

 Moj 55xe8096 i par modele iz te godine sam gledao, cak mislim i jedan novi..

nejdu sluske :(

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dobro da ti nije nacrtala ekran markerom po zidu

 

Uzmi u obzir da 49Q60 nije 120Hz, a ima i drugih ducana osim Abrakadabre koliko vidim:

 

https://www.nabava.net/search.php?q=Samsung+q60

 

 

Jel' stvarno toliko hitno ili te svrbi prst na okidacu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 13:47 (Mad Ant).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice