Hrvatski Travian beta 4 server

poruka: 9
|
čitano: 5.078
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Travian beta 4 server

Evo pokrenio temu da mi se jave igraci ako koji igraju na nasem novom serveru.Pls napisite i nick da se mozemo naci.

Usput pisite i dojmove glede igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Travian beta 4 server
sporo sporo...znaci jako sporo
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski Travian beta 4 server
Odavno propao taj Travian, bar na .com.hr domeni..

Bio mod na forumu jedno vrijeme, dok sam vidio da se piše 5 postova na dan odustao :D

Nego, daj mi reci samo, koliko igrača je sveukupno, znači s1, s2, s3, s4 i speed? Ako nisu ukinuli nešto u međuvremenu...
It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
14 godina
offline
Re: Hrvatski Travian beta 4 server
The Unforgiven kaže...
Odavno propao taj Travian, bar na .com.hr domeni..

Bio mod na forumu jedno vrijeme, dok sam vidio da se piše 5 postova na dan odustao :D

Nego, daj mi reci samo, koliko igrača je sveukupno, znači s1, s2, s3, s4 i speed? Ako nisu ukinuli nešto u međuvremenu...

Ista situacija i na .ba

http://vukajlija.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2011 20:48 (pirat01).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Travian beta 4 server
The Unforgiven kaže...
Odavno propao taj Travian, bar na .com.hr domeni..

Bio mod na forumu jedno vrijeme, dok sam vidio da se piše 5 postova na dan odustao :D

Nego, daj mi reci samo, koliko igrača je sveukupno, znači s1, s2, s3, s4 i speed? Ako nisu ukinuli nešto u međuvremenu...

 ukupno igraca ima 13 647 (aktivnih 12 565){#}

14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Travian beta 4 server

Vezrija 4 Traviana je grozna, spora, i što je najbitnije takva grafika uopće nije bitna na takvoj vrsti igre

Bitna je jednostavnost i zabavnost

Sutra počinje hr speed server 3x, na staroj verziji 3.6, koja je po meni puno bolja od nove

by Cerina
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Travian beta 4 server
Cerina15 kaže...

Vezrija 4 Traviana je grozna, spora, i što je najbitnije takva grafika uopće nije bitna na takvoj vrsti igre

Bitna je jednostavnost i zabavnost

Sutra počinje hr speed server 3x, na staroj verziji 3.6, koja je po meni puno bolja od nove

Slažem se stobom... Nakon godinu dana ponovno počinjem igrati... trebalo mi je vremena da malo prokontam, previše su igricu uništili. Prije je bila jednostavna i zabavna......... sada je kompliciranija i sporija..
Inače na s4 mi je nick : Karirane papuče
ali više ne igram ozbiljno tu igru, čisto da mogu negdje 20ak minuta na dan potrošiti vremena :P

13 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Travian beta 4 server

trebam jednog duall igrača koji može bit na acc-u jutarnjom smjenom... na travian hr4.. javljajte mi se u PP.....

 

P.S.  poželjno da ima iskustva

=)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Travian beta 4 server

Istina da je kompliciranija no i zabavnija ako planiras ulozit mnogo vremena u igru

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice