Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI

poruka: 63
|
čitano: 13.506
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI".
5 godina
protjeran
offline
Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI

Apple iphone polako ali sigurno tone u zaborav. Od srca im želim mirno upokojenje. Odradili su svoje, a sada palicu neka prepuste onima koji neće komad  kineskog stakla i plastike naplaćivati po cijeni Mercedesa.

 
25 1 hvala 0
13 godina
offline
Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI

Utvaram si da ne postoji NAJLJEPŠI odnosno NAJRUŽNIJI dizajn sa više od dva objektiva kamere ?! 

 

Na kraju krajeva, ako za dvije godine bude standard pet kamera sa stražnje strane, tko će biti relevantan/meritoran suditi o dizajnu, kada već sa više od tri objektiva postoje mobiteli?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 5 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI

Uspjeli su ponovno ...

 

Apple uvodi novu riječ za ružno, izgovara se:  "lijepo".

 
25 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Sam nek oni izbacuju 3 godine zaredom isti dizajn dok huawei i xiaomi poprate svaki trend s manje para.
Briga mene za ove 3 kamere, ekran je i dalje isti kao i na X.

Mislim da tek nagodinu dobivamo novi dizajn s oledima i price tagom od 1250$ za XII I 1500$ za XII MAX.

NO opet ce netko kupiti xi jer ima 2% brži procesor i bolju kameru.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Dead kaže...
Ne može ružnije. Nadam se da ipak neće biti ovakav.

 može. ja sam ružniji ali načelno imaš pravo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Gogy7 kaže...
Sam nek oni izbacuju 3 godine zaredom isti dizajn dok huawei i xiaomi poprate svaki trend s manje para.
Briga mene za ove 3 kamere, ekran je i dalje isti kao i na X.

Mislim da tek nagodinu dobivamo novi dizajn s oledima i price tagom od 1250$ za XII I 1500$ za XII MAX.

NO opet ce netko kupiti xi jer ima 2% brži procesor i bolju kameru.

 Tako je, sreća pa huawei i xiaomi imaju revolucinarni novi dizajn. Stvarno mi se sviđa taj njihov odmak sa tim dizajnom jer dosad nije bilo ničega ni približno sličnog. Mislim zapravo da je upravo taj novi oblik telefona zaslužan za njegovu dobru prodaju.

Iako neznam, taj notch (p30) na prednjoj strani i oblik kamere straga me užasno podsjeća na nešto.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2019 10:40 (naPerk777).
15 godina
offline
Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI

loše i ruznjikavo! Otkad je Steve Jobs otisao Apple nema viziju!

No apple kupujem samo radi IOS-a.

Inače su precjenjeni ali jbg android ne mogu ga smisliti!

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 8 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Ko ima dionice epla, vrijeme je za prodaju :D
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI

Znači preružno, al tak je to kad si zadnji u praćenju trendova a ne želiš napraviti što i konkurencija samo kako bi bio drugačiji 

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
uvijek kod clanaka o iphone-u odmah ispada masa komentara, naravno negativnih... sto reci na sve to? moj zakljucak je:
bio sam proslih mjeseci nekoliko puta u nizozemskoj, njemackoj, italiji... gledam koje mobitele nosi raja od vozaca taksija, ljudi u vlakovima, djaci, studosi, poslovnjaci- od 10 moba, 8-9 su iphone-i
Onda dodjem u HR, SRB, BIH, Makedoniju, i svi pice sljamsunge, copy/paste kinezere
Iphone kod nas u tragovima
Moj zakljucak: raja koja ima love kupi si iphone, ostali seru kvake po forumima tipa bug.hr ili mob.hr da imaju bolje , brze, naprednije za puno manje para... a sad raspalite...
 
11 18 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Revolucionarno!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
kekecrekec kaže...
uvijek kod clanaka o iphone-u odmah ispada masa komentara, naravno negativnih... sto reci na sve to? moj zakljucak je:
bio sam proslih mjeseci nekoliko puta u nizozemskoj, njemackoj, italiji... gledam koje mobitele nosi raja od vozaca taksija, ljudi u vlakovima, djaci, studosi, poslovnjaci- od 10 moba, 8-9 su iphone-i
Onda dodjem u HR, SRB, BIH, Makedoniju, i svi pice sljamsunge, copy/paste kinezere
Iphone kod nas u tragovima
Moj zakljucak: raja koja ima love kupi si iphone, ostali seru kvake po forumima tipa bug.hr ili mob.hr da imaju bolje , brze, naprednije za puno manje para... a sad raspalite...

 Jedimo govna, milioni muha ne mogu biti u zabludi?! :D

12 godina
protjeran
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
kekecrekec kaže...
uvijek kod clanaka o iphone-u odmah ispada masa komentara, naravno negativnih... sto reci na sve to? moj zakljucak je:
bio sam proslih mjeseci nekoliko puta u nizozemskoj, njemackoj, italiji... gledam koje mobitele nosi raja od vozaca taksija, ljudi u vlakovima, djaci, studosi, poslovnjaci- od 10 moba, 8-9 su iphone-i
Onda dodjem u HR, SRB, BIH, Makedoniju, i svi pice sljamsunge, copy/paste kinezere
Iphone kod nas u tragovima
Moj zakljucak: raja koja ima love kupi si iphone, ostali seru kvake po forumima tipa bug.hr ili mob.hr da imaju bolje , brze, naprednije za puno manje para... a sad raspalite...

 Upravo to.

Ekipa pokupuje Xiaomije po 1200 kn sa aliexpressa i misle da su najpametniji na svijetu i da je sve drugo bacanje para, a da će Apple propasti sutra.

Otkada je umro Steve Jobs likovi po forumima serendaju kako je Apple sad gotov, a to je bilo prije 8 godina. :facepalm:

 

Nije sve u funkcionalnosti, može netko kupiti mobitel za 1500-2000 kn i imati vrhunske performanse, ali postoji ipak neka razlika u user experiencu i općenito korisnicima.

Ako ćemo gledati samo funkcionalnost onda bi svi nosili Casio satove od 100 eura, a ljudi svejedno kupuju Breitling za 5000 eura.

Funkcionalan je i Renault Megane ali ljudi svejedno kupe duplo skuplji BMW serije 3.

itd.

 

Ali najsmješnije je to što se korisnici na nekom balkan forumu smatraju reprezentativnim primjerom svjetskog tržišta, pa se ide logikom "mi ovdje na forumu nećemo kupovati pa će apple propasti", lol.

Ovi u Apple ne znaju na karti naći hrvatsku, a njihovi modeli se štancaju toliko da ne mogu namirit tržište iako koštaju kao 2 prosječne HR plaće, pametnom dosta.

6 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
sad znamo što možemo očekivati od android svijeta u 2020 godini

ipak se mora priznati da jedan izgleda uskoro većinski dio android svijeta (Kina) ne moraju trošiti pare za dizajn....umisto njih to radi Apple

ovo pišem sa S7 edge
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI

Evo mala promjena rasporeda kamera a već bi izgledao puno bolje...samo flash sam zaboravio 

Moj PC  
22 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Ne smeta me raspored kamera, ali taj notch? Pa radije bi sa sobom furao Noa mobitel nego takav iPhone
Moj PC  
4 6 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Peruneph kaže...
Pa radije bi sa sobom furao Noa mobitel nego takav iPhone

 Jel ti netko brani? Kupi Nou i ne filozofiraj.

12 godina
offline
Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI

A sta se vise moze i izmislit,vec su danas mobiteli 2 generacije stari sasvim dovoljni za 99% korisnika,ja ima iPhone vec godinama zbog politike firme koja samo koristi iOS uređaje,naravno zatvorenost samog iOS ima svoje negativne stvari ali i svoje benifite.Da cijena im je previsoka za nase standarde,po meni je to najveca mana Appela ali zato i postoji Android alternativa kod XioMi,Lenova,LeEco,Huawei...pa tko voli nek izvoli!

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Kekecrekec@ To što netko vani puši propagandu iz američkih šund filmova i kupuje preskupi kineski šrot samo zbog znaka jabuke nije dokaz da i vrijedi, pogotovo ne te novce. Mnogi ljudi ne razumiju se u mobitele, ali kopiraju ono što vide i što im se nameće. O novcu također puno manje razmišljaju i ne razumiju da taj novac zapravo bacaju. Sreća u nesreći siromašnih zemalja je da se svaka kuna dvaput provjeri pa onda ljudi najčešće kupe najbolje i najviše za novac - a to sigurno nije Apple.
13 godina
odjavljen
offline
Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI

Već je vidljivo zasićenje tržišta hype-om kojeg stvaraju smartphoni. Ljudi više nisu toliko ludi za najnovijim modelom, uz (minimalno) pomicanje granica nekih feature-a, nema baš previše razlika da li imam jedan ili drugi mobitel. Ovo pišem s 2 godine starog uređaja koji ima bezele kao iPhone do 8-ice, dual camera setup i sve što se više manje može nazvati standardom. E, i da, AMOLED ekran. Kad sam ga raspakiravao nisam imao onaj "high" koji sam imao kad sam raspakiravao LG G2, SGS5 i mobitele prije ovog sada.

 

Sada kad su (napokon) iscrpili sve moguće hype feature, interesira me što je slijedeće na redu za isti tretman. Možda Galaxy Fold i slični? Wearable tech? Toliko se "kupamo" u svemu ovome da vidim da i mobiteli postaju nešto slično kompulzivnoj kupnji koja nam daje dobar osjećaj i splasne vrlo brzo.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Kokobil50 kaže...

Apple iphone polako ali sigurno tone u zaborav. Od srca im želim mirno upokojenje. Odradili su svoje, a sada palicu neka prepuste onima koji neće komad  kineskog stakla i plastike naplaćivati po cijeni Mercedesa.

 Razvoj proizvoda je ono što uvijek najviše košta i što najviše utječe na cijenu, a ne materijal ni proizvodnja. Zato su i one priče da se novi iPhone ili Samsung od dijelova mogu složit za 100-200 eura besmislene jer se ne svodi sve samo na kupnju dijelova i slaganje. Osim samog razvoja i softver je jako bitan i on isto košta, opet više od dijelova i proizvodnje. Programeri softvera su najskuplje plaćeni po satu, a poznato je da Apple sam razvija svoj softver dok svi Kinezi uzmu gotovi open source Android i malo mu promijene izgled, a neki ni to. 

5 godina
protjeran
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
@koko:

To što netko u HR puši propagandu iz nasih sund reklama i kupuje preskupi kineski šrot samo zbog znaka huawei, xaomi, nije dokaz da i vrijedi, pogotovo ne te novce.
Mnogi ljudi ne razumiju se u mobitele, ali kopiraju ono što vide i što im se nameće. O novcu također puno manje razmišljaju i ne razumiju da taj novac zapravo bacaju. Sreća u nesreći bogatijih zemalja je da se svaki euro ili dolar dvaput provjeri pa onda ljudi najčešće kupe najbolje i najviše za novac - a to sigurno je Apple.
5 godina
protjeran
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI

po tvojem rjecniku (geyphone...) vidi se da si vrlo relevantan i kvalificiran za komentirati clanke o iphone-u

mislim da bi trebao ponovno u vrtic/skolu i nauciti puno stvari, danas je 04/2019

a ne 04/1819, uzivaj u vrhunskom user expirienceu iz huawei-ja ili sl. copy/paste radionice...

 
3 6 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
dje-CAk kaže...
Kokobil50 kaže...

Apple iphone polako ali sigurno tone u zaborav. Od srca im želim mirno upokojenje. Odradili su svoje, a sada palicu neka prepuste onima koji neće komad  kineskog stakla i plastike naplaćivati po cijeni Mercedesa.

 Razvoj proizvoda je ono što uvijek najviše košta i što najviše utječe na cijenu, a ne materijal ni proizvodnja. Zato su i one priče da se novi iPhone ili Samsung od dijelova mogu složit za 100-200 eura besmislene jer se ne svodi sve samo na kupnju dijelova i slaganje. Osim samog razvoja i softver je jako bitan i on isto košta, opet više od dijelova i proizvodnje. Programeri softvera su najskuplje plaćeni po satu, a poznato je da Apple sam razvija svoj softver dok svi Kinezi uzmu gotovi open source Android i malo mu promijene izgled, a neki ni to. 

 I gdje se vidi rad tih skupih programera?????? Koji je to dio iso-a koji kosta toliko da se razvije???????????

 

Ili se svede na to ako imas para moras imati iphoe jer nedaj bopza da imas para a selo to ne vidi..... Cemu pare inace?

9 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
kekecrekec kaže...

po tvojem rjecniku (geyphone...) vidi se da si vrlo relevantan i kvalificiran za komentirati clanke o iphone-u

mislim da bi trebao ponovno u vrtic/skolu i nauciti puno stvari, danas je 04/2019

a ne 04/1819, uzivaj u vrhunskom user expirienceu iz huawei-ja ili sl. copy/paste radionice...

 pa posto sam ga koristio pola godine relevantniji sam on svih koji nisu probali nista osim ajfona (ili neko smece od moba pa sve strpaju u isti kos) 

 

činjenice bole jebiga, sve sto sam napisao je cista cinjenica koje odredena ekipa ne moze progutati

 

samo ti uzivaj u svom ajfonu i misli da imas sve naj i da si ga ustvari premalo platio, sretnije ces spavati

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2019 20:38 (digitall).
12 godina
protjeran
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Posmatrač kaže...

Ili se svede na to ako imas para moras imati iphoe jer nedaj bopza da imas para a selo to ne vidi..... Cemu pare inace?

 Pa u jednu ruku si u pravu, ako imaš para zašto si ne bi priuštio iPhone? Ti si i zaradio pare pa si slobodan trošiti ih kako želiš.

Netko će potrošiti pare na grafičku, netko na dobar monitor, netko na kurve, a netko na iPhone.

A s druge strane mi nije jasno tko si ti da ikome određuješ kako će trošiti pare i bacaš neke kretenske izjava kako je to radi sela?

Puca te žestoka ljubomara, i tebe i ostale koji se dižete na zadnje noge na svaki članak o iPhonu.

 

Ti si sad pametniji jer ćeš kupiti neki Huawei za duplo manje para ili šta? Jbt takve konstatacije bi trebao neki psihijatar proučit.

Može se raspravljati da li je bolji Samsung ili Huawei, ali iPhone ima svoj OS koji ima samo on i samim time nema konkurencije.

Ako ti se sviđa kupi, ako ne - produži.

9 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
bill_jobs kaže...
Posmatrač kaže...

Ili se svede na to ako imas para moras imati iphoe jer nedaj bopza da imas para a selo to ne vidi..... Cemu pare inace?

 Pa u jednu ruku si u pravu, ako imaš para zašto si ne bi priuštio iPhone? Ti si i zaradio pare pa si slobodan trošiti ih kako želiš.

Netko će potrošiti pare na grafičku, netko na dobar monitor, netko na kurve, a netko na iPhone.

A s druge strane mi nije jasno tko si ti da ikome određuješ kako će trošiti pare i bacaš neke kretenske izjava kako je to radi sela?

Puca te žestoka ljubomara, i tebe i ostale koji se dižete na zadnje noge na svaki članak o iPhonu.

 

Ti si sad pametniji jer ćeš kupiti neki Huawei za duplo manje para ili šta? Jbt takve konstatacije bi trebao neki psihijatar proučit.

Može se raspravljati da li je bolji Samsung ili Huawei, ali iPhone ima svoj OS koji ima samo on i samim time nema konkurencije.

Ako ti se sviđa kupi, ako ne - produži.

 hahah nema konkurencije, pa to si dobro rekao, zbog ios-a ispada iz svakog moguceg izbora (kod mene), bez obzira kosta li 100 ili 10000 kn

cak bi mozda i pregrmio glupi ios, (i tu njihovu retard politiku plati sve moguce i nemoguće a za uzvrat ne dobijes nista sto nema konkurencija) , da dobijem npr. najbolju kameru, ili najbolje nesto sto ga izdvaja od drugih, feature, bilo sta..

 

nitko se ne dize na zadnje noge i boli nekog kurac sta ce netko kupit, nego samo dobijes logicki odgovor na onu glupost; pa najbolji je. 

isto kao da ja kazem da sam najbolji nogometas svih vremena, to je izjava u tom rangu, jer ni jedno ni drugo ne mozes dokazati po nijednom parametru

 

tako da, s jedne strane mi je bas drago da vas deru cijenom ko budale, a vi uzivate u tome, u nekom svom svijetu 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2019 21:07 (digitall).
9 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
Ne kupuju svi odmah kad izađe. Svoj iphone X sam kupio prosle godine za 5000 kn novog. I kad izade XI vjerojatno bih preporučio nekome X ako vec zeli iphone. Razlika izmedu X i Xs je mizerna, mislim da ni XI nece biti puno bolji.
Svatko nek si kupuje sto zeli. Netko troši na cigare, alkohol ili auto. Netko ne. Ne govorimo ovdje o satovima ili mobitelima od zlata s dijamantima pa da govorimo o rasipnosti.
12 godina
protjeran
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
digitall kaže...
zbog ios-a ispada iz svakog moguceg izbora (kod mene), bez obzira kosta li 100 ili 10000 kn

 Koga briga i zašto nas druge obavješavaš da ti ne koristiš iPhone? Zašto si uopće u ovaj temi i dosađuješ kao proljev?

 

digitall kaže...
nitko se ne dize na zadnje noge i boli nekog kurac sta ce netko kupit, nego samo dobijes logicki odgovor na onu glupost; pa najbolji je.

 Ako će netko kupiti iPhoni, tko si ti da mu govoriš da to nije najbolji izbor?

NJEMU je najbolji, samim time nemaš ti šta davati neke "logičke" odgovore što je bolje.

Kad ćeš više shvatiti da ne postoji "bolje"? Svatko kupuje što mu se sviđa, a fala bogu pa je iPhone vrhunski proizvod inače se ne bi ni prodavao toliko svaku seriju.

Dakle, pišaš u vjetar sa svojim logičkim odgovorima jer tržište od par milijardi kupaca diktira što je bolje, ne ti.

 

9 godina
offline
Re: Ovo bi trebao biti konačni izgled iPhonea XI
bill_jobs kaže...

 

digitall kaže...
nitko se ne dize na zadnje noge i boli nekog kurac sta ce netko kupit, nego samo dobijes logicki odgovor na onu glupost; pa najbolji je.

 Ako će netko kupiti iPhoni, tko si ti da mu govoriš da to nije najbolji izbor?

NJEMU je najbolji, samim time nemaš ti šta davati neke "logičke" odgovore što je bolje.

Kad ćeš više shvatiti da ne postoji "bolje"? 

 

e vidis, dotjerao sam te u red, to je to. njemu je najbolji.

 

al te fore i opravdanja su mi najjaci, kupit cu bmw jer ima xdrive i ne postoji druga marka auta koja to ima, i zato je najbolji, gotovo, kraj... to se kod konkurencije moze zvati npr. quattro i moze biti bolje.. ali to nije to, to nije xdrive i to nije bmw, zato je losije...

ok, sad kad smo te djecje fore prosli, mozemo zakljuciti da ajfon nije los kao paket, nikad nisam to nigdje ni rekao, u vrhu je naravno, ali da mozes rec da je najbolji, ne mozes. ustvari mozes, ali nemas argumente.

a ako gledamo ulozeno/dobiveno tu nije ni blizu vrha.. da se razumijemo nije ni onaj kinez od 1500 kn

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice