Indija planira zabraniti bitcoin i pokrenuti svoju

poruka: 8
|
čitano: 6.239
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Indija planira zabraniti bitcoin i pokrenuti svoju".
12 godina
offline
Indija planira zabraniti bitcoin i pokrenuti svoju

Ako prode, moglo bi mu dobro srusiti cijenu, a tada je vrijeme za kupovinu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Indija planira zabraniti bitcoin i pokrenuti svoju

Kako postoji wallstreetbets, tako se pojavila i alternativna verzija satoshistreetbets na kojima dosta popularnosti privlači DOGE coin.

Coin zasigurno ima popularnost i polako dobiva i na prihvaćenosti. Uz GME situaciju, BCH i DOGE su coini koji bi mogli doživjeti značajan uzlet u vrijednosti.

Moj PC  
0 6 hvala 0
10 godina
offline
Indija planira zabraniti bitcoin i pokrenuti svoju

Bitcoin planira zabranit Indiju i pokrenuti svoju državu.

Znači indijci kao i kinezi prelaze opet na Monero.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 17:14 (Noel).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Indija planira zabraniti bitcoin i pokrenuti s
Novinari špekuliraju poprilično šta se zapravo zabranjuje. Bitcoin nije anonimna valuta.

Indija ovim potezom rizikuje da bude na krivoj strani povijesti.
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Indija planira zabraniti bitcoin i pokrenuti svoju

hare lakšmi

hare kripto

lakšmi kripto

hare hare

(ding, ding)

 

čitam ovaj post ispod i mislim si pih!, živjet će do kraja života. meni se to ne može dogoditi. imam i ja dovoljno love do smrti, uz uvjet da umrem najkasnije ovaj petak. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 9:20 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Indija planira zabraniti bitcoin i pokrenuti s
Tincha kaže...

Kako postoji wallstreetbets, tako se pojavila i alternativna verzija satoshistreetbets na kojima dosta popularnosti privlači DOGE coin.

Coin zasigurno ima popularnost i polako dobiva i na prihvaćenosti. Uz GME situaciju, BCH i DOGE su coini koji bi mogli doživjeti značajan uzlet u vrijednosti.

 Jel znas sto je Dogecoin, procitaj "whitelist" i informiraj se. Iskreno nitko normalan nece kupiti DOGE i koristiti ga, jer je beskoristan, po meni ovo sto se dogadja s dogecoinom je JAKO lose za blockchain sveukupno i odrazit ce se negativno kad ljudi pocnu gubiti novce a vec su poceli. Takodjer ozbiljnim igracima pokazat ce se kako je trziste moguce manipulirat bez ikakvog problema.

 

Inace, ja sam u crypto i blockchain od samog pocetka, da sve unovcim sto sad imam mogao bi lijepo zivjeti do kraja zivota, ali to nije bit crypto, bit je sto sam do sada sve kupovao kako bih pomogao razvoju raznih tehnologija i slicno, te po meni za sada jedini coin koji je vrijedan ulaganja je Stellar XLM, tu bih takodjer dodao kao druge Polkadot te ETH.

15 godina
offline
Indija planira zabraniti bitcoin i pokrenuti svoju

Je,zabranil buš Bitcoin..samo ako zabraniš internet.Dream on.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Indija planira zabraniti bitcoin i pokrenuti s
Tincha kaže...

Kako postoji wallstreetbets, tako se pojavila i alternativna verzija satoshistreetbets na kojima dosta popularnosti privlači DOGE coin.

Coin zasigurno ima popularnost i polako dobiva i na prihvaćenosti. Uz GME situaciju, BCH i DOGE su coini koji bi mogli doživjeti značajan uzlet u vrijednosti.

Zaboravi Doge,od toga niš.

Daj mu mjesec dana i nazad bu na 20 sat.

Kupi koliko god možeš na 20 sat i čekaj sljedeči tweet od muska ili nekog drugog.

Neznam ako na svijetu postoji lakši način za zaradit nešto para.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice