Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deinstali

poruka: 9
|
čitano: 3.233
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deinstali".
3 godine
odjavljen
offline
Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deinstali

Neka usput i deinstaliraju i cijele Windowse i problem rjesen.

 
2 16 hvala 0
14 godina
offline
Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deinstali

Konačno su se primili posla po pitanju browsera

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deins
Memphis kaže...

Konačno su se primili posla po pitanju browsera

Pa kako stvari trenutno stoje neka ti slike sve kažu:

  

 

 

8 godina
offline
Re: Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deins
Edge Chromium koristim već dulje vrijeme kao glavni browser. Brz je, troši malo memorije i radi stabilno.
Nemam primjedbi.
Imam i FF, Crome i prastari IE. Svaki od njih zbog nekog drugog razloga. Ali Edge ih je sve prešišao.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deins
Macumba kaže...
Edge Chromium koristim već dulje vrijeme kao glavni browser. Brz je, troši malo memorije i radi stabilno.
Nemam primjedbi.
Imam i FF, Crome i prastari IE. Svaki od njih zbog nekog drugog razloga. Ali Edge ih je sve prešišao.

I ja sam isto dok nisam sve deinstalirao.. još nekoliko mjeseci svaki put kada vidim sliku koju ću sada postaviti srce mi zaigra od dragosti da ne koristim više ono Googlovo smeće:

 
Ne znam kakav imate Edge sada ali ja u Insider programu imam neki novi Edge koji pravi Neaktivne tabove (potamne) ako se ne koriste.

Uređivano: Pazite ovo. Google kaže da se, prema ovoj slici, sakrijemo od dosadnih oglasa! I slogan im don't be evil.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 22:43 (Envy).
13 godina
offline
Re: Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deins
Envy kaže...
Macumba kaže...
Edge Chromium koristim već dulje vrijeme kao glavni browser. Brz je, troši malo memorije i radi stabilno.
Nemam primjedbi.
Imam i FF, Crome i prastari IE. Svaki od njih zbog nekog drugog razloga. Ali Edge ih je sve prešišao.

I ja sam isto dok nisam sve deinstalirao.. još nekoliko mjeseci svaki put kada vidim sliku koju ću sada postaviti srce mi zaigra od dragosti da ne koristim više ono Googlovo smeće:

 
Ne znam kakav imate Edge sada ali ja u Insider programu imam neki novi Edge koji pravi Neaktivne tabove (potamne) ako se ne koriste.

Uređivano: Pazite ovo. Google kaže da se, prema ovoj slici, sakrijemo od dosadnih oglasa! I slogan im don't be evil.

ovo imam već jedno tjedan dana na stabilnoj verziji, vjerojatno onda i drugi

15 godina
offline
Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deinstali

ali iexplorer.exe ostaje!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deins
Ovo je kraj kaže...

ali iexplorer.exe ostaje!

 Samo nek njega ne diraju... neznam nikog kome išta ovisi o starom edgeu ali zato imam hrpu situacija gdje se ganja Internet Explorer... Kao što imaš situacija gdje se izvlače trikovi da se ima funkcionalni flash jer eto imaš neke aplikacije koje su "životno bitne" i tako...

 

15 godina
offline
Re: Stari Edge imat će podršku još mjesec, a deins
Ovo je kraj kaže...

ali iexplorer.exe ostaje!

Mora ostati.. jedna od najvećih megalomanskih korporacija iz Turske može pristupiti svom servisnom odjelu samo kroz Internet Explorer. Neki dan sam liku objašnjavo kao nema IE na Win 10 on tvrdi a ja tvrdim da ima.

Dok mu nisam rekao de stisni tu tipku sa prozorima. On: "Dobro šta sad". Kreni kucati "Int" govorim ja njemu, i pitam ga šta vidiš?
Uhh vidi ima, odgovara.

Fala ti.. u pola 12 navečer.. Mislim se od tvog fala ne mogu kupiti gajbu Beck'sa... Ali valjao je i on meni.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice