Oči širom zatvorene – kampanja upozorava na opasno

poruka: 6
|
čitano: 3.684
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oči širom zatvorene – kampanja upozorava na opasno".
16 godina
offline
Oči širom zatvorene – kampanja upozorava na opasno

Je, baš će Instagram kampanja imati utjecaj na ponašanja de**la na cesti... Pa većina ih ne zna ni koristiti Internet. Promet bez nesreća je moguć samo uz jake kazne i stroge represivne mjere, pozitivne kampanje tu nemaju nikakvog utjecaja... Treba uvesti kazne po imovinskom cenzusu, doživotno oduzimanje dozvole za najteže prekršaje i recidiviste, dugotrajne zatvorske kazne s prisilnim radom...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 8:44 (lllnuclearlll).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Oči širom zatvorene – kampanja upozorava na opasno

"U dogovoru s prometnim stručnjacima i nadležnim institucijama, postavit će dodatnu prometnu signalizaciju koja će upozoravati vozače da prilagode brzinu."

 

Je, brzina je jedini problem na cestama. Samo i iskljucivo to. Nikako nisu krivi "vozaci" koji se voze na 20cm udaljenosti od auta ispred uz obavezno blicanje, oni koji mijenjaju trake bez ikakve signalizacije, koji voze slalom takoder bez signalizacije, a kao dodatni bonus dobra vecina takvih majstora ima novije modele s kraja pretproslog desetljeca sa gumama celeston premium koje su zadnji put promijenjene prije 8+ godina. 

 

Uz takve majstore mozemo imati nesrece i prilikom 40km/h, tako da fokus na brzinu je po meni debilan.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Oči širom zatvorene – kampanja upozorava na op
Grozni_Zabac kaže...

"U dogovoru s prometnim stručnjacima i nadležnim institucijama, postavit će dodatnu prometnu signalizaciju koja će upozoravati vozače da prilagode brzinu."

 

Je, brzina je jedini problem na cestama. Samo i iskljucivo to. Nikako nisu krivi "vozaci" koji se voze na 20cm udaljenosti od auta ispred uz obavezno blicanje, oni koji mijenjaju trake bez ikakve signalizacije, koji voze slalom takoder bez signalizacije, a kao dodatni bonus dobra vecina takvih majstora ima novije modele s kraja pretproslog desetljeca sa gumama celeston premium koje su zadnji put promijenjene prije 8+ godina. 

 

Uz takve majstore mozemo imati nesrece i prilikom 40km/h, tako da fokus na brzinu je po meni debilan.

 Brzina je uzrok 90% fatalnih nesreća... Što je je, ljudi se voze ko manijaci... Ja većinom kršim ograničenje za 10-20km/h... I često mi se dešava da me živčano pretiču tad... Znači 50 ograničenje, ja se vozim skoro 70, i oni me pretiču sa 85-90 km/h... Kaznu od 3000kn ne mislim riskirati, a i bome neću se vozit 90 u naselju, tko voli nek izvoli, ali bude mi žao što nema više policije po cesti da takvima naplaćuje kazne.

14 godina
offline
Oči širom zatvorene – kampanja upozorava na opasno

ali ovdje govorimo o rvackim debilima...

 

voze rabljene bembare, odije i sl.. stare 4-5 godina i NEMAJU spojen mobitel na BT sustav auta, nego švalerski drže mobitel na uhu, dok im cajke zavijaju..

 

tu je naravno kvaka, da im je mob na BTu, u trenutku poziva ostali bi bez poticajnih stihova Sande Afrike i ostalih heroina auto-tune cajki....

 

jedino su gori ostarjeli balvani koji voze s unakrsnom rukom koja drži mob na uhu (ono, desna ruka prek njuške drži mob na lijevom uhu)....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Oči širom zatvorene – kampanja upozorava na opasno

.. ne, vozači su vozači, dobri-loši, loše treba sankcionirati sukladno zakonu.. i to bi trebala raditi prometna policija kao i autoškola itd..

.. a ovo je običan promo, koji umjesto autora ima bug.. tj plaćeni oglas pod brigom za vozače i sl fičere...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Oči širom zatvorene – kampanja upozorava na op
Stric_Jura kaže...

ali ovdje govorimo o rvackim debilima...

voze rabljene bembare, odije i sl.. stare 4-5 godina i NEMAJU spojen mobitel na BT sustav auta, nego švalerski drže mobitel na uhu, dok im cajke zavijaju..

tu je naravno kvaka, da im je mob na BTu, u trenutku poziva ostali bi bez poticajnih stihova Sande Afrike i ostalih heroina auto-tune cajki....

jedino su gori ostarjeli balvani koji voze s unakrsnom rukom koja drži mob na uhu (ono, desna ruka prek njuške drži mob na lijevom uhu)....

 Baš mi je tužno vidjeti nekog kak u novijem automobilu razgovara s mobitelom u ruci, a kamoli tek mlađu osobu. Ono, nije sposoban povezati mob s infotainmentom. Doslovno dva klika. (radije si zamišljam da su nesposobni nego da to nemjerno rade :D )

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice