GM gradi istraživački centar za razvoj baterija do

poruka: 5
|
čitano: 5.364
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GM gradi istraživački centar za razvoj baterija do".
15 godina
offline
GM gradi istraživački centar za razvoj baterija do

hvala za tjednu dozu napisa o nekakvim (bilo kakvim) baterijama a još hvalije što ste (još je teško povjerovati) sve mjere u napisu naveli kao iso (umjesto hamburgera/pivo, stupnjeva sasquatcha ili prstohvata pasančevog izmeta). iem čitati još jednom, dok se ne predomislite. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
GM gradi istraživački centar za razvoj baterija do

Već odavno imamo baterije za "do 1000km". Idu sigurno 200km bez punjenja, a to je "do 1000km" :)

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: GM gradi istraživački centar za razvoj baterij
E ak još jednom kliknem na članak ovog autora sam ću se kaznit
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: GM gradi istraživački centar za razvoj baterij
na nizbrdici može to i puno više od tih 1000km...bitno je da je nizbrdica u svoj toj dužini

ako se desi da bude manje od 1000km,krivi su korisnici što nisu koristili nizbrdicu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
GM gradi istraživački centar za razvoj baterija do

Eto rimcu prilika da se još malo popne u automobilistickom svijetu.  Zamisliti Gm Vw a pritom mala firma iz svijeta autoindustrije smjestena u nas im proizvode  revolucionarnu tehnologiju... Baš bi bilo super :).

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice