God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

poruka: 38
|
čitano: 10.782
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k".
15 godina
offline
God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

I pobjednik console warsa je...........PC

Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
offline
God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

Pobjednik je Steam i lord Gaben 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Ma da? Za kupiti PC s kojim ćeš GOW moći glatko igrati na 4K treba prodati sva četiri bubrega.

15 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
BlueMax kaže...
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Ma da? Za kupiti PC s kojim ćeš GOW moći glatko igrati na 4K treba prodati sva četiri bubrega.

 A nije baš ni da je PS5 jako jeftin, a ni igre.

 

Pa nećeš kupovati PC radi GOW, nego jer je postao kao most između obje konzole. Osim što ima svoje naslove, počeo dobivati naslove sa Xboxa i Play Stationa. Plus igre su obično jeftinije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2021 16:54 (Jack Sparrow).
11 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Ima i na epicu i kupite tamo bolje nego steam jer devsi dobiju vise

Stem uzima 30 odsto a epic 12 posto
 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
BlueMax kaže...
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Ma da? Za kupiti PC s kojim ćeš GOW moći glatko igrati na 4K treba prodati sva četiri bubrega.

 Podržavati će DLSS tak da brijem da će glatko raditi na mojoj rtx 3060ti za 3900 kn u 4K, makar nije mi to presudno, i 1440p je zakon.

9 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
GSP kaže...
Ima i na epicu i kupite tamo bolje nego steam jer devsi dobiju vise

Stem uzima 30 odsto a epic 12 posto

 Jebeš Epic, samo Steam!!!

13 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
GSP kaže...
Ima i na epicu i kupite tamo bolje nego steam jer devsi dobiju vise

Stem uzima 30 odsto a epic 12 posto

 Plejka isto uzima 30% pa nikom ništa.. 

LP
10 godina
offline
God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

Jos samo Gran Turismo i to je to.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
zabbax21 kaže...
GSP kaže...
Ima i na epicu i kupite tamo bolje nego steam jer devsi dobiju vise

Stem uzima 30 odsto a epic 12 posto

 Plejka isto uzima 30% pa nikom ništa.. 

 Steam ne razvija Windowse, graficke API-je, ne radi konzolu/PC... Sony doslovno radi sve od navedenog + ono sto radi Steam. Tako da realno tih Sonyjevih 30% je cist ok.

16 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
emerik kaže...
zabbax21 kaže...
GSP kaže...
Ima i na epicu i kupite tamo bolje nego steam jer devsi dobiju vise

Stem uzima 30 odsto a epic 12 posto

 Plejka isto uzima 30% pa nikom ništa.. 

 Steam ne razvija Windowse, graficke API-je, ne radi konzolu/PC... Sony doslovno radi sve od navedenog + ono sto radi Steam. Tako da realno tih Sonyjevih 30% je cist ok.

Steam Proton, VR, Deck... Realno Epic koristi postotke samo kao PR. Što meni kao end kupcu to znači ako je neka igra 60eur i tamo i na Steamu, a Steam ima neusporedivo više featurea (o povjerenju ljudi da ne govorim).

Al da ne idemo u offtopic, GoW tek nedavno odigrao do kraja jer mi je 30FPS-a na PS4 baš ubijalo gameplay dinamiku i sad dolazi na PC :D Uzet ću svejedno opet ^^

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
12 godina
neaktivan
offline
God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

Dobro bi bilo da izbace neke starije verzije GoW-a na PC. Od ovog serijala sam igrao samo par igara na emulatoru od PSP-a i PS2. Naravno, i na emulatoru to može biti bolje nego na konzoli, jer se može igrati sa većom rezolucijom i više fps-a. A za neke igre ima naći i bolje teksture (to sam pogotovo viđao na Nintendovim emulatorima).

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

GoW 1, GoW 2, GoW Chains of Olympus i GoW Ghost of Sparta su savršeno igrivi preko PS3 emulatora i te igre su mi i danas proketo zabavne.

GoW 3 i GoW Ascension nisu igrive preko emulatora. GoW 3 ima remaster za PS4/PS5 a postoji i na PS Now servisu. 

GoW Ascension mislim da je moguće odigrati samo na PS3.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 9:22 (Machines of Hate).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Lovac kaže...

Steam Proton, VR, Deck... Realno Epic koristi postotke samo kao PR. Što meni kao end kupcu to znači ako je neka igra 60eur i tamo i na Steamu, a Steam ima neusporedivo više featurea (o povjerenju ljudi da ne govorim).

Al da ne idemo u offtopic, GoW tek nedavno odigrao do kraja jer mi je 30FPS-a na PS4 baš ubijalo gameplay dinamiku i sad dolazi na PC :D Uzet ću svejedno opet ^^

 Iskreno me zaboli tko šta razvija i troši pare. Pa to su velike kompanije, nije da daju VR, deck i takve stvari besplatno pa da im moramo financirati. Sve to rade za dodatnu dobit i zaradu, i to već  otprije parama koje su dobili od nas koji kupujemo kod njih.

 

Tako da baš me briga kome ide 30% ili 12%. Bitno je da je meni jeftinije, bolje i da uživam u igri. A ne da mislim dal će Steam zaraditi ili Sony jer su isti drek samo drugo pakovanje.

8 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Stari to ti je navlakusa

uskoro dolazi nastavak kojeg na pc-u nece bit godinama

 

To vam malo daju starih igara da vas navuku da kupite konzolu ak hocete igrat nastavak u skorije vrijeme :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Santana kaže...
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Stari to ti je navlakusa

uskoro dolazi nastavak kojeg na pc-u nece bit godinama

 

To vam malo daju starih igara da vas navuku da kupite konzolu ak hocete igrat nastavak u skorije vrijeme :)

 better late than never haha

12 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Jack Sparrow kaže...

 A nije baš ni da je PS5 jako jeftin, a ni igre.

 

Pa nećeš kupovati PC radi GOW, nego jer je postao kao most između obje konzole. Osim što ima svoje naslove, počeo dobivati naslove sa Xboxa i Play Stationa. Plus igre su obično jeftinije.

 PS5 BR je 499€. GoW je na PS 149kn, na akciji je bio za 100kn, a lako moguće da će uskoro biti i besplatan.

Koliko košta setup koji će jednako glatko vrtiti Gow i koliko će koštati igra kad izađe.

Da ne bi bilo zabune, ja sam uvijek bio i bit ću za to da je PC bolja platforma za igru ali s obzirom na događanja na tržištu teško mi je to argumenirati. GoW je igra stara skoro 4 godine. Svi koji imaju PS već su je davno odigrali i ovaj port je samo mužnja krepane krave a ne nekakav PC win.

15 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
BlueMax kaže...
Jack Sparrow kaže...

 A nije baš ni da je PS5 jako jeftin, a ni igre.

 

Pa nećeš kupovati PC radi GOW, nego jer je postao kao most između obje konzole. Osim što ima svoje naslove, počeo dobivati naslove sa Xboxa i Play Stationa. Plus igre su obično jeftinije.

 PS5 BR je 499€. GoW je na PS 149kn, na akciji je bio za 100kn, a lako moguće da će uskoro biti i besplatan.

Koliko košta setup koji će jednako glatko vrtiti Gow i koliko će koštati igra kad izađe.

Da ne bi bilo zabune, ja sam uvijek bio i bit ću za to da je PC bolja platforma za igru ali s obzirom na događanja na tržištu teško mi je to argumenirati. GoW je igra stara skoro 4 godine. Svi koji imaju PS već su je davno odigrali i ovaj port je samo mužnja krepane krave a ne nekakav PC win.

 Pa što nisi pročitao dobro. Nije pobjednik zato što nešto košta puno ili ne, nego zato jer na kraju je kao most između obje konzole. Pošto počeo dobivati i jedno i drugo, nebitno što kasni 4 godine, ne moraš kupovati dvije konzole da bi igrao njihove igre. Kupiš PC igraš xbox i PS igre.

 

A ako kupiš PS, moraš kupiti dodatno i Xbox da bi igrao njihove igre. Ovako te pare koje bi dao za dvije konzole ulupaš u PC,  i imaš bolju grafiku, i još koristiš PC za druge stvari.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 12:44 (Jack Sparrow).
16 godina
offline
God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

odlična vijest, nakon patnje sa kontrolerom na psu i FOVom na koji nisam navikao :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Jack Sparrow kaže...

 Pa što nisi pročitao dobro. Nije pobjednik zato što nešto košta puno ili ne, nego zato jer na kraju je kao most između obje konzole. Pošto počeo dobivati i jedno i drugo, nebitno što kasni 4 godine, ne moraš kupovati dvije konzole da bi igrao njihove igre. Kupiš PC igraš xbox i PS igre.

 

A ako kupiš PS, moraš kupiti dodatno i Xbox da bi igrao njihove igre. Ovako te pare koje bi dao za dvije konzole ulupaš u PC,  i imaš bolju grafiku, i još koristiš PC za druge stvari.

 Kako je ovo nebitno? Znam ljude koji su kupili PS4 zbog RDR2 i GoW, odigrali, prodali konzolu i ništa ne izgubili. Nekadašnje ekskluzive koje se sad pojavljuju na PC-ju su igre koje više nikome nisu zanimljive. Izlazi novi GoW a ja bi se trebao veseliti starom?

Da ne govorim kako su to igre rađene za konzolu a na PC dolaze njihovi portovi totalno neprilagođeni PC-ju tj. ne iskorištavaju niti jednu prednost PC-ja kao platforme a dodatno potenciraju sve mane. Xbox igre u 99% slučajeva izlaze i za PC pa se opet puno bolje prodaju za Xbox nego za PC. Zašto? Zato jer su to sve igre rađene za "izvali se u fotelju, uzmi kontroler i upali TV". Igranje takvih igara pred računalom je pain in the ass a spajanje računala na TV, tj simuliranja konzole je nešto što se nikome ne da raditi. Otprilike ko kad konzolaši kažu kako na konzolu mogu spojiti miša i tipkovnicu. U teoriji da, u praksi nitko nema tipkovnicu i miša na playstationu. Da ne govorim kako u pravilu te igre na PC-ju štekaju bez obzira kakav hardware imao. Izdane su samo kako bi se pokupile mrvice od onih koji igru još nisu igrali i nikoga nije puno briga kako igra radi.

FPS (rađeni za PC, nažalost takvih je sve manje), strategije, MMO, kompleksnije simulacije... to su igre gdje konzole nisu niti će ikad biti blizu PC-ju.

14 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne

Kak ne iskorištavaju. Redom dobijmo podršku za UW 21:9 ekrane, otključani framerate, bolji RT tj. bolja grafika općeito. Kaj bi još trebalo? Što se ostalog tiče da se izdavačima ne isplati izdavati za PC nebi to ni radili.

I ne vidim nikakv problem u fotelji i PC gamingu, igram više iz fotelje nego za stolom. Igram Xbox igre, PC igre i Sony igre, tu je i emulator za nitendo igre. Stroj koji pokriva sve konzole, igre su na cdkeys vrlo brzo na akciji. Epic stalno dijeli besplatno.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 15:29 (forumaš).
12 godina
offline
God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

Kaj bi trebalo? Možda da ne izlaze s 4 godine zakašnjenja. Da se izdavačima isplate izašle bi kad i za konzole. Ovako je to kupljenje mrvica.

Da bi bio objektivan trebao bi imati i konzolu i gaming PC. Ja oduvijek imam i high end PC i najnoviju konzolu i nemam apsolutno nikakvog razloga priklanjati se nekom taboru. Da moram birati samo jedno uzeo bi PC zato jer nikad ni jedan FPS ili strategija na konzoli neće biti ni približno dobra. Ali veseliti se dolasku 4 godine stare igre na PC i nazivati to nekakvom pobjedom je neozbiljno, čak i patetično.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne

Ja znam da je tebi tesko shvatit al ima ljudi kojima apsolutno nista ne znaci kad je igra izasla, ne igram nesto kad tek izade u 99% slucajeva. Dapace sad sam odigro neke igre stare i po 10-15 god koju su mi ostale da nisam odigral, po tebi to valjda nema smila ak ne odigras za koji mjesec od kad je igra izasla onda netreba ni igrat valjda. Hvalu bogu backlog je igara je tolki da ni ne stignes odigrat pol toga osim ak je to jedino kaj radis u zivotu. Kakva je razlika ak ja sad igram nesto izaslo prije 3-4god za 3-4god igram nesto kaj ja danas izaslo? Sta to tocno propustam?

15 godina
offline
God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

Nisam ja posebno oduševljen ovom igrom. Probao na PS4 i mlatio i maltio ovim čekićima i nije to ni do koljena prave škole prijerice FPS-a kao što je HL2 i prateće epizode.

Mlatio i mlatio čekićem i doadilo mi. Često je spomenu kao ikonu exluzive PS4/5 ali u suštini mlatiš praznu slamu.

Ali u svakom slučaju veselim se PC izdanju.

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
BlueMax kaže...

Kaj bi trebalo? Možda da ne izlaze s 4 godine zakašnjenja. Da se izdavačima isplate izašle bi kad i za konzole. Ovako je to kupljenje mrvica.

Da bi bio objektivan trebao bi imati i konzolu i gaming PC. Ja oduvijek imam i high end PC i najnoviju konzolu i nemam apsolutno nikakvog razloga priklanjati se nekom taboru. Da moram birati samo jedno uzeo bi PC zato jer nikad ni jedan FPS ili strategija na konzoli neće biti ni približno dobra. Ali veseliti se dolasku 4 godine stare igre na PC i nazivati to nekakvom pobjedom je neozbiljno, čak i patetično.

Bilo bi super da izlaze istovremeno, bilo bi to i pošteno, ali bolje i ovako nego nikako. To je u stvari jedini problem, vremenska ekskluziva, makar ne smeta to svima. Na kraju krajeva sa kompom zamjeniš danas sve konzole, fali tek ponešto naslova.

Sony je angažirao studio koji će prvestveno raditi portove, brijem da će imati posla.      

 

2 godine
protjeran
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Envy kaže...

Nisam ja posebno oduševljen ovom igrom. Probao na PS4 i mlatio i maltio ovim čekićima i nije to ni do koljena prave škole prijerice FPS-a kao što je HL2 i prateće epizode.

Mlatio i mlatio čekićem i doadilo mi. Često je spomenu kao ikonu exluzive PS4/5 ali u suštini mlatiš praznu slamu.

Ali u svakom slučaju veselim se PC izdanju.

 Kakav čekić?? 

15 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Ma nije čekić, ona sjekira ogromna. Znaš na što sam mislio. ;-)
Because anything Korea does, Japan does it better.
11 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Santana kaže...
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Stari to ti je navlakusa

uskoro dolazi nastavak kojeg na pc-u nece bit godinama

 

To vam malo daju starih igara da vas navuku da kupite konzolu ak hocete igrat nastavak u skorije vrijeme :)

 Jake stvari kupit konzoku odigrat i prodat ju.dalje jeftinija od moje graficke

14 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
GSP kaže...
Santana kaže...
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Stari to ti je navlakusa

uskoro dolazi nastavak kojeg na pc-u nece bit godinama

 

To vam malo daju starih igara da vas navuku da kupite konzolu ak hocete igrat nastavak u skorije vrijeme :)

 Jake stvari kupit konzoku odigrat i prodat ju.dalje jeftinija od moje graficke

 Ne znam je li ti to dobar argument.

Osobno volim kad prođem jeftinije a ne skuplje.

15 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
GSP kaže...
Santana kaže...
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Stari to ti je navlakusa

uskoro dolazi nastavak kojeg na pc-u nece bit godinama

 

To vam malo daju starih igara da vas navuku da kupite konzolu ak hocete igrat nastavak u skorije vrijeme :)

 Jake stvari kupit konzoku odigrat i prodat ju.dalje jeftinija od moje graficke

 da pa su ljudi sigurno tolko glupi da kupe rabljeno konzolu za punu cijenu. I dalje ćeš izgubiti dosta, svaka rabljena stvar odmah pada na skoro pola cijene.

 

Osim toga ako netko kupi cijelu konzolu radi jedne igre, je blago rečeno, budala. Gafičku kupiš i imaš ju duže vremena. Igraš i naslove od prije 20 godina i sve novo, a sa konzolom samo aktualno ili staro po 3-4 godine.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice