IBM će pomoći McDonald'su da ljude u drive-inu zam

poruka: 6
|
čitano: 3.194
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IBM će pomoći McDonald'su da ljude u drive-inu zam".
5 godina
offline
IBM će pomoći McDonald'su da ljude u drive-inu zam

Bilo bi bolje zamjeniti strojevima radnike koji slažu burgere. Jer to su mangupi koji hračnu u umak ili obrišu WC-školjku pecivom.

 
0 6 hvala 0
5 godina
offline
Re: IBM će pomoći McDonald'su da ljude u drive-inu
Space Cadet kaže...

Bilo bi bolje zamjeniti strojevima radnike koji slažu burgere. Jer to su mangupi koji hračnu u umak ili obrišu WC-školjku pecivom.

 U meku, sumnjam. To bi trebalo napraviti za srednjoškolce koji rade praksu u mesnicama, ali ironija je da takva mjesta kojima ovo najviše treba to neće napraviti. Uostalom sastavljanje burgera je teže automatizirati nego zaprimanje narudžbi. Recimo u Meku ili Alikebabi puno je brže i bezbolnije naručiti hranu na ekranu nego čekati u redu i objašnjavati istu stvar nekome uživo

13 godina
offline
IBM će pomoći McDonald'su da ljude u drive-inu zam

Hmmmm

 

To Each His Own.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IBM će pomoći McDonald'su da ljude u drive-inu
IBM ne može sebi pomoći, a kamoli nekom drugom... xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IBM će pomoći McDonald'su da ljude u drive-inu zam

Pomogli su i Hitleru da popiše sve židove u konc logorima. Pa što ne bi i korporacijama da izbace ljude sa radnih mjesta. 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: IBM će pomoći McDonald'su da ljude u drive-inu
Baotica kaže...

Pomogli su i Hitleru da popiše sve židove u konc logorima. Pa što ne bi i korporacijama da izbace ljude sa radnih mjesta. 

 Oo, samo 5 postova je trebalo, Godwin je zadovoljan

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice