U Zagrebu predstavljena Aircash Mastercard kartica

poruka: 5
|
čitano: 5.130
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Zagrebu predstavljena Aircash Mastercard kartica".
13 godina
offline
U Zagrebu predstavljena Aircash Mastercard kartica

Koristim Aircash, uglavnom zato jer za sad još nema naknade za plaćanje računa. Kako radim u Sloveniji a živim u Hrvatskoj, problem mi je plaćanje računa jer nemam hr banku, pa onda preko Aircasha nadoknađujem taj nedostatak. Nije mi jedino jasno zašto bih uzimao njihov Mastercard kad za upaltu na račun ionako već moram imati karticu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U Zagrebu predstavljena Aircash Mastercard kar
S Aircash MasterCard karticom trošiš sredstva koja imaš na Aircash računu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
U Zagrebu predstavljena Aircash Mastercard kartica

Bilo bi dobro ako netko ima i Aircash i Revolut navede prednosti i mane Aircasha u odnosu na Revolut. Ja imam Revolut, pa da vidimo sto to moze Aircash bolje ponuditi. Sigurno su i oni toga svjesni s kime se natjecu, pa moraju nesto bolje dati da privuku korisnike.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
U Zagrebu predstavljena Aircash Mastercard kartica

da li se moze ova kartica povezati sa paypalom i primati isplate sa njega, da li se sa njom moze vrsiti uplata na strane kladionice? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: U Zagrebu predstavljena Aircash Mastercard kar
systemize kaže...

da li se moze ova kartica povezati sa paypalom i primati isplate sa njega, da li se sa njom moze vrsiti uplata na strane kladionice? 

 ovo i mene zanima?

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2022 14:23 (David87).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice