Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

poruka: 19
|
čitano: 8.073
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11".
9 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

A nije bilo uzorka s cvjetićima? 

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

A jako bitna boja... Samo nek su poruke dovoljno informativne da nečem služe...

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

ovaj napis i ovako napisan popravio mi je dan (koji nije nejsretnije počeo). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

Zanimljivo, da su ostavili crnu boju BSOD bi i dalje vrijedio. Ali nostalgija je jaka stvar.

42
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

ruku na srce, psovke su dosta sočnije kada se pojavi plavi ekran.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

Nije cudo sta ljudi ne prelaze na w11, mene trazi neki tpm 2.0...uopce me ne zanima sta je to, imam novi komp visoke klase, ako ga w11 ovak nece, necemo ni mi njih :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.11.2021 12:44 (zlosobno).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11
zlosobno kaže...

Nije cudo sta ljudi ne prelaze na w11, mene trazi neki tpm 2.0...uopce me ne zanima sta je to, imam novi komp visoke klase, ako ga w11 ovak nece, necemo ni mi njih :)

 

How to Enable TPM 2.0 in BIOS - Newegg Knowledge Base

9 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

Poštovani kolege i moderatori,

 

molim oprostite mi što stavljam novi post odmah iza prethodnog, ali moram posebno zahvaliti kolegi shkval što mi je kliknuo palac dolje. Ne bih se čudio da je kolega sklon nekim raspravama na forumu, koji zna obrazložiti svoj postupak i izložiti svoj tijek misli, međutim radi se o kolegi koji nije baš nešto produktivan.

 

Poruke autora: shkval u zadnjih 6 mjeseci @ Bug.hr Forum

 

Svojedobno sam naveo da me ne diraju suprotna mišljenja, napadi, čak ni vrijeđanje, ali samo ako su unutar rasprave i napisana s nekim obrazloženjem, inače sama rasprava nema smisla jer onda to i nije rasprava. Ovako ja mogu smatrati da se ne radi o stvarnom korisniku, već nekoj priglupoj skripti na web browseru koja randomly okine thumb down svakom petom postu.

Rekoh ja sam sebi da ću ubuduće upozoravati i ostale kolege na postupke pojedinaca koji ne pridonose nikakvom napretku ovog foruma, ni u razmjeni informacija/znanja, niti u razmjeni osobnih mišljenja, tek toliko da i svi vi obratite pozornost na ovakve pojedince.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.11.2021 13:42 (Thinker).
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

Za prijave se koristi ili dugme "Prijavi" ili PM moderatoru ako treba baš detaljno objasniti "svoj slučaj", a ovo sigurno nije način kako se prijavljuje bilo što na forumu - netematskim postom u komentarima.

 
1 1 hvala 1
15 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

eto meni se baš neki dan desio ne crni nego plavi ekran pa pomislio nije to ništa novo  toga je bilo i bit će

ali zašto je došlo zanimljivo, da podjelim, trebao sam neki cd- prepržiti pa sve nešto neće  i idem pogledati u iznutrice kad ono nisam ništa dugo palio pa bio isključen sata-kabal.

uključim ga i imam što vidjet plavi ekran i pola sata tamo-vamo i proradi sve pa ti vidi zbog čega baca, ova dole verzija bacila plavi ekran, neznam što reči i koju posluku porati

Izdanje Windows 11 Pro
Verzija 21H2
Instalirano ‎31.‎10.‎2021.
Međuverzija operacijskog sustava 22000.318
Doživljaj Paket značajki sustava Windows 1000.22000.318.0

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.11.2021 14:05 (jur).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

Vjerojatno oksidirao kabel i stvara probleme u prijenosu signala - hardverski problemi su daleko najčešći uzrok BSOD-a.

 

This space for rent!
16 godina
neaktivan
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

meni je na desetki nedavno poceo skakati BSOD SOB - a lap je milina i radio fino. jel to taktika jabucarska?

 

kolegi na teamsu vise nisu stizale slike. reko javi se mandrilima iz infre. rekli mu da napravi update. i reinstalira isti.

 

javio se nakon nekog vremena - update je bio W11.

 

lol. sad mu se instalira tona updejtova.

 

zanima me koje li ce sad spijunske pizdarije ugraditi.

 

Drago - jel bio neki guide kako pogasiti sva njasra koja kompromitiraju privatnost na 11-ici? ili je to sad ficr?

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

Meni je osobno draži crni BSOD zato jer mi je crna omiljena "boja".

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

Pojavljuje mi se konstanto BSoD u DEV verziji Windowsa, točnije, u 22494.100 isključivo kada PC ide u Sleep, ali iz Sleepa ide u BSoD.

Nema tu nikakve štete, Edge vrati sve kartice i sve se nastavlja kao da se ništa nije desilo ali mi čudno. BSoD nisam vidio iz 300 verzija Developer Previewa prijašnjih 3 Windosa.

PS: I ne planiram, da se shiftujem sa ovih Windowsa, samo ću ugasiti Sleep mod i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

Bez obzira na plavu ili crnu boju, najsretniji sam kada ga ne vidim na svom kompu.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

suma sumarum:

 

bolje da propadne selo nego običaji !!!!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11

Plava boja je bolji izbor jer djeluje smirujuće pošto podsjeća na plavu policijsku uniformu. Nekog možda i na plavuše. Tako se ublaži šok zbog neočekivanog problema.
Mada i zelena ne bi bila loš izbor. Žuta i ružičasta, to je već malo previše optimistično. Smeđa djeluje prljavo. Crvena bi uznemiravala više nego crna.

 
2 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11
Envy kaže...

Pojavljuje mi se konstanto BSoD u DEV verziji Windowsa, točnije, u 22494.100 isključivo kada PC ide u Sleep, ali iz Sleepa ide u BSoD.

Nema tu nikakve štete, Edge vrati sve kartice i sve se nastavlja kao da se ništa nije desilo ali mi čudno. 

Driveri, vječni problem sa promjenama power statea iz jednog u drugi. Disableaj jedan po jedan "štedljivi" uređaj (sve na USB i PCI Express sabirnici, diskovi ako ih je više, mrežna kartica...)

 

15 godina
online
Re: Povratak plavog ekrana smrti na Windowse 11
učo kaže...

Bez obzira na plavu ili crnu boju, najsretniji sam kada ga ne vidim na svom kompu.

 -ja naprotiv, još šlepam prastari bsod spasioc-ekrana (ne znamo od čega.. od kvara-bsod?) :).. baš je kul i kad ga svi imaju pa moram i ja...

.. (naravno, rusinovićev..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.11.2021 23:00 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice