Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

poruka: 81
|
čitano: 17.405
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju".
12 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Prestao gledati još početkom druge sezone. Najgori Star Trek od svih snimljenih, premda vizualno najimpresivniji. 

 

Nakon svih silnih kultnih likova koji su obilježili ranija poglavlja iz franšize, u ovom nema nijednog lika koji me se imalo dojmio.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
60 2 hvala 3
8 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Serija je teži proljev.  Kao neka loša sapunica u sci-fi okruženju. I to govorim kao Star Trek fan. Era dobrih Star Trek serija je završila sa zadnjom epizodom Voyagera. Da su barem dali nekom talentu da radi seriju. Kao primjerice Dave Filoni i Jon Favreau na Mandalorianu. Star Trek treba talent kakav trenutno Star Wars ima. Sequel trilogiju ne vrijedi spominjati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 10:58 (DuxCro).
Moj PC  
41 1 hvala 5
15 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Q-Tip kaže...

Prestao gledati još početkom druge sezone. Najgori Star Trek od svih snimljenih, premda vizualno najimpresivniji. 

 

Nakon svih silnih kultnih likova koji su obilježili ranija poglavlja iz franšize, u ovom nema nijednog lika koji me se imalo dojmio.

 Ima onaJ Capt. Lorca iz prve sezone mi bio odličan, i Jason Isaacs je dobro odradio to.

Cap. Pike-a kojeg je glumio Anson Mount i baš pasao i razvalio tu ulogu. Tolko se dopao ljudima da snimaju zasebnu seriju samo s njim na čelu. Dolazi druge godine, zvat će se ST: Strange New Worlds i nadam se da će derati guzove kao što je i u Discoveryu kad se pojavio.

 

Inače Discovery je ok, ali nekako previše toga smotano. Nije fokus na kapetanima nego posadi, a i čudno je da kapetan ili kapetanica broda uvijek idu prvi u boj.

Eh da i nova epizoda je baš teži proljev, nadam se da druga ide na bolje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 16:18 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Politička i razne druge korektnosti ne dozvoljavaju da serija ima ikakav karakter. Nazalost ovo nije jedina franšiza koja je uništena iz istih razloga. 

Ostatak Netflixovog sadržaja je još gori. Kad svaka serija mora sadrzavati azijsku gey crnkinju iz židovske obitelji u glavnoj ulozi onda je redatelj malo ograničen mogućnostima. 

 
65 1 hvala 9
7 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Ja sam davno prestao biti purist i ako me nesto zabavi koliko toliko, odgledat cu to. Discovery spada u tu kategoriju, odgledao sam sve, ali nema niceg upecatljivog kao u prijasnjim Star Trekovima gdje su mi pojedine epizode koje sam pogledao prije 20+ godina jos urezane u pamcenje. Ono sto je u Discoveryju vrlo upecatljivo je nasilno guranje SJW retorike. Nemam nista protiv da su neki likovi gej, ali nacin na koji je to tamo prikazano je “nasilan”, nemam boljeg termina za opisati. Nekako mi se ljubavna veza gej para cini preforsiranom i nije u skladu s tijekom radnje. Ista je stvar s Tilly, preforsiran humor. Lik koji mi je zapravo ostao u najboljem pamcenju je Georgiou i mislim da je ona jako dobro odigrala svoju ulogu.
Sto se tice odlaska s Netflixa to meni samo znaci da cu nastaviti gledati seriju bez da placam dodatnu pretplatu, ako me razumijete, a vec imam pretplatu na 3 servisa, 4. mi ne treba.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 11:47 (tokyu).
 
24 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
mateo kaže...

Politička i razne druge korektnosti ne dozvoljavaju da serija ima ikakav karakter. Nazalost ovo nije jedina franšiza koja je uništena iz istih razloga. 

Ostatak Netflixovog sadržaja je još gori. Kad svaka serija mora sadrzavati azijsku gey crnkinju iz židovske obitelji u glavnoj ulozi onda je redatelj malo ograničen mogućnostima. 

 Zato Korejska serija pomela sve ovo Američko gdje svaka manjina mora biti uključena, a ne da se gleda na to kolko dobro i kako se lik i karakter paše u seriju/film

15 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Star trek sa najznimljivijim likovima/kapetanima ikad, a toliko dosadne i ne zanimljive price da nisam jednu epizodu pogledo bez da zaspim...proljev od serije...nis nisu napravili, nit su skupili nove fanove, nit stare...
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Jack Sparrow kaže...
mateo kaže...

Politička i razne druge korektnosti ne dozvoljavaju da serija ima ikakav karakter. Nazalost ovo nije jedina franšiza koja je uništena iz istih razloga. 

Ostatak Netflixovog sadržaja je još gori. Kad svaka serija mora sadrzavati azijsku gey crnkinju iz židovske obitelji u glavnoj ulozi onda je redatelj malo ograničen mogućnostima. 

 Zato Korejska serija pomela sve ovo Američko gdje svaka manjina mora biti uključena, a ne da se gleda na to kolko dobro i kako se lik i karakter paše u seriju/film

 Da. Eto one starije ST serije su imale hrpu zanimljivih likova i moralne pouke. Nikada mi nije palo na pamet "Hej, ovaj lik je crnac, bijelac, azijac ili kaj god." Sve samo zanimljivi likovi. Ali čovječe ovdje ti toliko nabijaju SJW, diversity, LGBTQ bullshit u lice da jednostavno ne možeš a da ne misliš o tome. A i bez toga likovi i radnja su toliko loše napisani da je serija smeće. Mandalorian je pak fokusiran na dobre likove i radnju i zato je puno bolje prihvačena serija.

15 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
DuxCro kaže...
Jack Sparrow kaže...
mateo kaže...

Politička i razne druge korektnosti ne dozvoljavaju da serija ima ikakav karakter. Nazalost ovo nije jedina franšiza koja je uništena iz istih razloga. 

Ostatak Netflixovog sadržaja je još gori. Kad svaka serija mora sadrzavati azijsku gey crnkinju iz židovske obitelji u glavnoj ulozi onda je redatelj malo ograničen mogućnostima. 

 Zato Korejska serija pomela sve ovo Američko gdje svaka manjina mora biti uključena, a ne da se gleda na to kolko dobro i kako se lik i karakter paše u seriju/film

 Da. Eto one starije ST serije su imale hrpu zanimljivih likova i moralne pouke. Nikada mi nije palo na pamet "Hej, ovaj lik je crnac, bijelac, azijac ili kaj god." Sve samo zanimljivi likovi. Ali čovječe ovdje ti toliko nabijaju SJW, diversity, LGBTQ bullshit u lice da jednostavno ne možeš a da ne misliš o tome. A i bez toga likovi i radnja su toliko loše napisani da je serija smeće. Mandalorian je pak fokusiran na dobre likove i radnju i zato je puno bolje prihvačena serija.

 zato jer ne forsaju takve stvari, ne guraju ti u lice neke stvari ko ovdje

Imaš svakakve likove u seriji, ali svi pašu i nekako prirodno to ispada. Zato je bolja serija, fokus je na plot, a ne na SJW sranja

13 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Dok je bilo na Netflixu pogledao bi jer eto Star Trek je ali ustvari dosta bezveze a sada se neću ni truditi. Možda kad bude cijela sezona vani.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Također ne gledam više. Užas. Živi užas od serije.

Zanimljivo kako na imdbu recenzije su u 95% slučajeva samo 1/10 ili 9/10, nema između. Ili voliš ili mrziš seriju. A loši komentari su isti kao naši, svi kuže da je serija totalno fulana. Mlađa ekipa koja nema pojma šta je uistinu StarTrek njima je dobro jer opet ponavljam ne znaju kakav je bio Star Trek prije i to je problem onda u recenzijama, misle da je dobro a daleko od toga.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Michael Burnham, diverse female space Jesus. 

There are no stupid questions, just stupid people!
 
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

e, jeste cjepidlake. diskaveri je samo drugačiji i zbunjuje vas ono "star trek" prije toga, jer ste navikli na "poznato" a ovo značajno odstupa. dakle, diskaveri je (ipak i praktički) samo drugačiji a relacije dobro-loše su subjektivne/osobne = nebitne. tako je, primjerice, iz suvremenog motrišta, prva serija (s kartonskim zidovima, veslim bojama, puno lampica, drvenim protagonistima - kao u rvackim filmovima) meni živi užas. no kad bijah djeca, bila je crno-bijela (zbog naprave, jebga) i "kraj svijeta". osim toga, nitko tu nikoga (još) ne prisiljava na gledanje. i, svakako valja napomenuti, postoji jedna "platforma" na kojoj su sve serije (besplatno) dostupne, neovisno o tome koja ih "kuća" odašilje (). u diskaveriju ima još jedna stvar, vjerojatno proizašla iz ekipa koja piše scenarije: čas su odbojno djetinjasti, čas mrtvi-ozbiljni i "odrasli" što, kad se pomiješa, zna djelovati "blentavo". nema veze. hu kerz?! oš gledat? gledaj. neš? nemoj. čovjek je obično zadovoljniji s bilo čime kad se otme porivu traženja kruha preko pogače (mislim, i ja bih volio imati veći pimpek ali moram učiniti najbolje što znam s ovim što imam, jebga). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 12:49 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 4
3 godine
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Zakaj su u traileru samo ženske, mislim koji k je ovom svijetu?

Moj PC  
12 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Osobno mislim da sve dijaloge iz takvih serija treba izbaciti, ono shut the fuck up, ne zanima me tko će kome što reći i koliko dugo cmizdriti.
Daj radnju, tehnologiju, akciju, zanimljivosti.. ako želim 95% sadržaja blebetanje onda ću gledat santu barbaru
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Toliko vatre u prve dvije epizode da se čini da im konzole rade na vatru prije nego na struju, uglavnom bljuv, ali ipak ću vjerojatno pogledati cijelu sezonu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Hrvoje je žestoko ispojlao u pisanju svoga teksta, a da prije nije najavio svoju namjeru, Cijeli njegov tekst mogao je proći i bez prvih odlomaka.

Odustao sam od gledanja negdje u drugoj sezoni. Ja dijelim sve serije na startrekovske i nestartrekovske. Ove prve bitno su utjecale na moj razvoj, potiču mi nadu u bolju budućnost, osjećam se bolje kad zamišljam da se čovječanstvo razvilo u dobrom smjeru. Zabranio bih snimanje novih zvjezdanica ako se ne pridržavaju nekih osnovnih načela. Hebite se svi koji od ove franšize želite napraviti Star Wars, Igru prijestolja i slično.

Strepim nad Netflixovom željom da naprave seriju.
 
12 2 hvala 0
16 godina
online
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Sjetimo se da su se i Seth McFarlane i Quentin Tarantino ponudili snimiti Star Trek seriju/film te da su ih odbili.

 

Hollywood zeli da Star Trek bude los.

- Psiho246
Moj PC  
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Psiho246 kaže...

Sjetimo se da su se i Seth McFarlane i Quentin Tarantino ponudili snimiti Star Trek seriju/film te da su ih odbili.

 

Hollywood zeli da Star Trek bude los.

 Pa snimio je Seth onaj svoj Orville, koji za čudo više podsječa na stari Star Trek nego ovo haha

15 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Jack Sparrow kaže...

 Pa snimio je Seth onaj svoj Orville, koji za čudo više podsječa na stari Star Trek nego ovo haha

 Orville je apsolutni spiritualni nasljednik TOS-a i odlican mi je.

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 14:33 (syncmaster245b).
14 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Kako je ovaj trash dogurao do 4 sezone nije mi jasno. Ništo, idem opet pogledati DS9.

Do You Feel Lucky...Punk ?!!
Moj PC  
26 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Najgora Star Trek serija ikad. Negledljivo iako vizualno impresivno osim nove sezone gdje se kamera namjerno se trese na svakoj sceni na bridgu. Koma.
My site: [url=https://ficazfootball.com/]FICAZ TV FOOTBALL INDEX[/url]
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 14:49 (Marax).
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Jack Sparrow kaže...
Q-Tip kaže...

Prestao gledati još početkom druge sezone. Najgori Star Trek od svih snimljenih, premda vizualno najimpresivniji. 

 

Nakon svih silnih kultnih likova koji su obilježili ranija poglavlja iz franšize, u ovom nema nijednog lika koji me se imalo dojmio.

 Ima ona Capt. Lorca iz prve sezone mi bio odličan, i Jason Isaacs je dobro odradio to.

Cap. Pike-a kojeg je glumio Anson Mount i baš pasao i razvalio tu ulogu. Tolko se dopao ljudima da snimaju zasebnu seriju samo s njim na čelu. Dolazi druge godine, zvat će se ST: Strange New Worlds i nadam se da će derati guzove kao što je i u Discoveryu kad se pojavio.

 

Inače Discovery je ok, ali nekako previše toga smotano. Nije fokus na kapetanima nego posadi, a i čudno je da kapetan ili kapetanica broda uvijek idu prvi u boj.

Eh da i nova epizoda je baš teži proljev, nadam se da druga ide na bolje.

 

Toliko su me se dojmili i ostali u pamćenju da sam ovog drugog išao guglati. Lorce se sjećam, on može proći. Ajde, bar znam da i Strange New Worlds mogu izbjeći. 

 

Glavna glumica je žestoki fail, totalno promašeno podilaženje nekoj mlađoj publici. Međutim, čak i taj promašaj nadmašila je Tilly, vrlo vjerojatno najiritantniji lik u povijesti Star Treka. Kad sam shvatio da umjesto da je nogiraju iz serije ona dobiva sve više vremena na ekranu, pozdravio sam se sa Discoveryjem.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Q-Tip kaže...
Jack Sparrow kaže...
Q-Tip kaže...

Prestao gledati još početkom druge sezone. Najgori Star Trek od svih snimljenih, premda vizualno najimpresivniji. 

 

Nakon svih silnih kultnih likova koji su obilježili ranija poglavlja iz franšize, u ovom nema nijednog lika koji me se imalo dojmio.

 Ima ona Capt. Lorca iz prve sezone mi bio odličan, i Jason Isaacs je dobro odradio to.

Cap. Pike-a kojeg je glumio Anson Mount i baš pasao i razvalio tu ulogu. Tolko se dopao ljudima da snimaju zasebnu seriju samo s njim na čelu. Dolazi druge godine, zvat će se ST: Strange New Worlds i nadam se da će derati guzove kao što je i u Discoveryu kad se pojavio.

 

Inače Discovery je ok, ali nekako previše toga smotano. Nije fokus na kapetanima nego posadi, a i čudno je da kapetan ili kapetanica broda uvijek idu prvi u boj.

Eh da i nova epizoda je baš teži proljev, nadam se da druga ide na bolje.

 

Toliko su me se dojmili i ostali u pamćenju da sam ovog drugog išao guglati. Lorce se sjećam, on može proći. Ajde, bar znam da i Strange New Worlds mogu izbjeći. 

 

Glavna glumica je žestoki fail, totalno promašeno podilaženje nekoj mlađoj publici. Međutim, čak i taj promašaj nadmašila je Tilly, vrlo vjerojatno najiritantniji lik u povijesti Star Treka. Kad sam shvatio da umjesto da je nogiraju iz serije ona dobiva sve više vremena na ekranu, pozdravio sam se sa Discoveryjem.

Slažem se, uspjela je biti iritantnija od Neelixa iz Voyagera, a to stvarno nije bilo jednostavno.

16 godina
offline
Re: Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pa
Ajar kaže...

e, jeste cjepidlake. diskaveri je samo drugačiji i zbunjuje vas ono "star trek" prije toga, jer ste navikli na "poznato" a ovo značajno odstupa. dakle, diskaveri je (ipak i praktički) samo drugačiji a relacije dobro-loše su subjektivne/osobne = nebitne. tako je, primjerice, iz suvremenog motrišta, prva serija (s kartonskim zidovima, veslim bojama, puno lampica, drvenim protagonistima - kao u rvackim filmovima) meni živi užas. no kad bijah djeca, bila je crno-bijela (zbog naprave, jebga) i "kraj svijeta". osim toga, nitko tu nikoga (još) ne prisiljava na gledanje. i, svakako valja napomenuti, postoji jedna "platforma" na kojoj su sve serije (besplatno) dostupne, neovisno o tome koja ih "kuća" odašilje (). u diskaveriju ima još jedna stvar, vjerojatno proizašla iz ekipa koja piše scenarije: čas su odbojno djetinjasti, čas mrtvi-ozbiljni i "odrasli" što, kad se pomiješa, zna djelovati "blentavo". nema veze. hu kerz?! oš gledat? gledaj. neš? nemoj. čovjek je obično zadovoljniji s bilo čime kad se otme porivu traženja kruha preko pogače (mislim, i ja bih volio imati veći pimpek ali moram učiniti najbolje što znam s ovim što imam, jebga). 

Nije problem kod Discoveryja što je drugačiji. I DS9 je definitivno drugačiji, mračniji od TNG-a recimo, i istina, nekome paše, nekome ne paše, ali generalni konsenzus je da je kvalitetan.

 

Kod Discoveryja mi ne drži vodu to što su protagonisti članovi Zvjezdane flote, znači vojnog (ajde, obrambenog) ogranka Federacije, a ponašaju se kao da su u nekom shitty reality showu. Nakon svake misije bi se najradije svi zagrlili i dobro, dobro isplakali. Gdje je tu profesionalizam kakav je, recimo, često bio prikazan u TNG-u pa i u Voyageru? Jasno, VOY i TNG su snimane u nekim drugačijim vremenima.

 

Alex Kurtzman shvaća Star Trek kao političku platformu, to je i sam izjavio. Fabula i likovi su na drugom mjestu i Discovery je rezultat toga.

 

Naravno da ne mogu ljudi biti roboti, i vjerojatno sam i ja picajzla, ali odašilje se poruka da je konstantno iskazivanje emocija najvažniji "skill" kojeg možeš imati, privatno ili poslovno. Recimo, taj aspekt problematičnosti međuljudskih odnosa, poroka i karakternih razlika mi je bio puno bolje prikazan u Battlestar Galactici.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 16:31 (Marko).
13 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

No, Burnham i Book osim što dostave dilitij dolaskom na tuđinski planet, nedovoljnom pripremom i pristupom uspijevaju uvrijediti tuđince pred čijim napadima jedva pobjegnu. Na prvu, blesavi razvoj događaja je nešto što više priliči seriji The Orville

 

Enterprise ima epizodu sa sličnim setupom.

Malo se generalno zadnjih godina previše sluša "fanove" pa umjesto da se drže svoje vizije i pričaju priču. Nigdje to nije očitije nego u zadnjem Star Warsu gdje je cijeli film zapravo backtrackanje The Last Jedi jer su se ukakili zbog kritike konzervativnih Star Wars fanova koji su se digli na noge jer nisu copy pasteali neki od starih filmova kao što su napravili s The Force Awakens. Ironija je da su napravili točno ono što su fanovi očekivali i na kraju dobili lošiji rating od The Last Jedija i još pritom upropastili cijelu trilogiju.

Tako je i s Trekom. Stare serijale se gleda kroz ružičaste naočale, a realno su u svakom serijalu prva ili čak prvih par sezona za bacit, osim što služe za upoznavanje s likovima. Discovery S1 je realno narativno daleko najjača prva sezona ikojeg Star Treka. Što je najtužnije, ispalo je da su sve kritike "pravovjernih" fanova na račun Lorce i ponašanja posade bile zapravo integralni dio priče, ali je to showrunnere koštalo glave. Prva sezona ima glavu i rep, vrlo malo fillera i vidi se da je postojala vizija gdje sve to ide. Onda zaokret s promjenom showrunnera, idemo povlađivati fanovima, doslovce imaš osjećaj da su imali listu kritika i onda pokušavali jednu po jednu rasčistiti. S tim nakon odlične prve epizode druge sezone dolazi i hrpa filler epizoda koje bi trebale podsjećati na stari Trek, i koje djeluju potpuno anakrono u današnje doba. Ajde, barem smo dobili fenomenalnog Pikea. Treća sezona je opet djelovala kao pravo osvježenje, ali cijela priča oko poteškoća s putovanjem i komunikacijom na kraju nije gurana dovoljno daleko pa se na kraju dobije dojam da to uopće nije bio neki problem. Bilo bi puno intigrantnije da su gurali to rebuildanje federacije kroz par sezona.

 

Ukratko, gledljivo -ali vidi se da se izgubio kompas.

 

P.S. uopće ovo kritiziranje sjw aspekta je potpuno neprimjereno za Star Trek. To je nešto što je u samim korijenima Treka. Način na koji je to izvedeno je druga stvar.

Moj PC  
3 9 hvala 0
6 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Najveći problem ovog Diskaverija je samo to da je previše patetike, previše je nekakvih ljubavnih emocija, kukanja, plakanja.... razumijem da to mora bit, da moraš pratit kako se likovi razvijaju ali brate još samo malo patetike fali pa će i moja počet gleda ST i onda je sve ošlo u k... 

Ma ne smeta me ni to da ima više ženskih likova, ni drugih rasa i spolnih opredeljenja (a brate doslovno sve su ih pokrili) jer je razumljivo pošto večina njih nije imala dostup do Holywooda do unazad 10ak godina, ali ST je bio uvijek poznat po nečemu drugom a ne da je Santa Barbara u svemiru, a sa obzirom koliko je akcije nije daleko od toga.

 

A oču li gledat, oću, pošto ruku na srce nije da imam nekog izbora. Jedina nada je što Expanse uskoro počinje tako da se tome iskreno veselim

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

opa ,svi smo slozni da diskoveri nije bas nesto. moze proci kao i puno toga, ali ono, bolje da ga nema :D

Linux, Arch Linux.
 
5 0 hvala 0
14 godina
online
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

Ja sam pogledao sve od StarTrek-a. Nije najgora ST serija svih vremena, ima i gori. Al to opet je sve do osobnog mišljenja gledača.

Ova četvrta sezona je sad malo drugačije počela, više mi je zanimljiva nego treća sezona.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Četvrta sezona Star Trek: Discoveryja grabi pažnju

I ja kao nekadašnji trekkie nisam našao za shodno gledati više nakon druge sezone. Vi koji brijete "pa gledate kroz ružičaste naočale stare serije, pa ovo je moderno, pa daj šta daš, poklonjenom konju ne gleda se u zube", ne nebih se složio. 
Nije bitan startrek - na brodu sa zapovjednom hijerarhijom nemože biti svađe na mostu, jednostavno nema tome mjesta - a možda se čini moderno, jer sadržaj pišu sjw soybojci koji nisu ni pogledali ustroj ni smisao zapovjednog i logističkog lanca ni u realističkom u filmu, kamoli u zbilji. Tako disfunkcionalne posade nebi mogle voditi dječji vrtić. Drugo - barem pola star treka nekoć su vodili fizikalni fenomeni, svemirska otkrića i tehnološki napredak. Što mislite o kojem ćemo "izumu" iz ove serije za koje desetljeće pričati kao proročkom?
Nekadašnji "zaostali primitivni i staromodni" startrek donijeli su warp pogon, transporter, replikatore, androide, komunikatore, tablete... što imamo sad? gej pogon na micelij i tardigrade? Pa više im uopće netreba znanstvani savjetnik.
Ovo isključivo bavljenje samima sobom je žali bože utrošenog novca na specijalne efekte. Mogli su sve odraditi na remakeu giliganovog otoka, a ovo ostaviti nekome tko ima ideju čemu je služio startrek. Dakle polkonjenom konju gleda se u zube jer ima konkurencije. 
Nije da smo osuđeni na 2 programa crno bijeli televizor i tv raspored. 

Moj PC  
28 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice