Hitman Trilogy u prodaji, Hitman 3 nadograđen novi

poruka: 5
|
čitano: 2.843
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hitman Trilogy u prodaji, Hitman 3 nadograđen novi".
15 godina
neaktivan
offline
Hitman Trilogy u prodaji, Hitman 3 nadograđen novi

Jedino što mi se ne sviđa kod Hitmana je što je okrenut tako mračnoj temi, ubijanje ljudi za novac. U redu, ljudi imaju i to u sebi i to je način da se ispolji na bezopasan način. Ali zamislite igru iste kvalitete gdje sveštenik ide ulicom, blagosilja i istjeruje zloduhe iz ljudi. To bi čak i Papa preporučivao svojim vjernicima.

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hitman Trilogy u prodaji, Hitman 3 nadograđen
Mad-Max-X kaže...

Jedino što mi se ne sviđa kod Hitmana je što je okrenut tako mračnoj temi, ubijanje ljudi za novac. U redu, ljudi imaju i to u sebi i to je način da se ispolji na bezopasan način. Ali zamislite igru iste kvalitete gdje sveštenik ide ulicom, blagosilja i istjeruje zloduhe iz ljudi. To bi čak i Papa preporučivao svojim vjernicima.

 Zbilja? 

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Hitman Trilogy u prodaji, Hitman 3 nadograđen
U Hitman Absolution sam jednom ubio lika sa ogromnim uvezom Biblije. Dal se to računa?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
protjeran
offline
Re: Hitman Trilogy u prodaji, Hitman 3 nadograđen
Mad-Max-X kaže...

Jedino što mi se ne sviđa kod Hitmana je što je okrenut tako mračnoj temi, ubijanje ljudi za novac. U redu, ljudi imaju i to u sebi i to je način da se ispolji na bezopasan način. Ali zamislite igru iste kvalitete gdje sveštenik ide ulicom, blagosilja i istjeruje zloduhe iz ljudi. To bi čak i Papa preporučivao svojim vjernicima.

A zamislite da se ovaj ne zajebava? Brrrr....

14 godina
protjeran
offline
Re: Hitman Trilogy u prodaji, Hitman 3 nadograđen
Hexfire kaže...
U Hitman Absolution sam jednom ubio lika sa ogromnim uvezom Biblije. Dal se to računa?

To su svakako bonus bodovi!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice