Predstavljen prototip monitora sa stopom osvježava

poruka: 7
|
čitano: 3.568
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen prototip monitora sa stopom osvježava".
6 godina
offline
Predstavljen prototip monitora sa stopom osvježava

Sve preko 120/144 Hz je bar po meni totalni overkill, ali ako imaš para i patiš od toga, samo navali !

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 12:34 (nikonja).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Predstavljen prototip monitora sa stopom osvježava

Puno bolje je upitati se samo to " kome je namijenjen monitor sa osvježavanjem slike od 500hz?" - izvanzemaljcima možda?

 

Iskreno, ne bih imao ništa protiv da mogu okom registrirati vertikalnu frekvenciju osvježavanja na 500 hz , osjećati se zato puno ugodnije, i biti siguran da je to - to .. :) .. :) ..

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 13:23 (W2000).
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Predstavljen prototip monitora sa stopom osvježava

Ništa bez kiloherca...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljen prototip monitora sa stopom osvježava

Hebo mater..ja prvi put cuo za BOE a oni jedni od najvecih proizvođaća LCD,OLED i LED zaslona

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen prototip monitora sa stopom osvje
W2000 kaže...

Puno bolje je upitati se samo to " kome je namijenjen monitor sa osvježavanjem slike od 500hz?" - izvanzemaljcima možda?

 

Iskreno, ne bih imao ništa protiv da mogu okom registrirati vertikalnu frekvenciju osvježavanja na 500 hz , osjećati se zato puno ugodnije, i biti siguran da je to - to .. :) .. :) ..

 Pa potreban ti je, i meni i svima koje znam. Dobro ne direktno, no ako počinju sve više takvih i boljih ekrana raditi, onda i ovi s 144Hz budu sve dostupniji i kvalitetniji, a možda se jednog dana i riješimo ovih nakaradnih 60Hz.

6 godina
offline
Predstavljen prototip monitora sa stopom osvježava

Razliku izmedu 120 i 144 Hza nemozes skuzit a da ne pricam za 500 Hz.Na sto oni pare trose

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Predstavljen prototip monitora sa stopom osvje
Ares001 kaže...

Razliku izmedu 120 i 144 Hza nemozes skuzit a da ne pricam za 500 Hz.Na sto oni pare trose

 

Između 120 i 144hz ne, ali između 120 i 500hz vjerovatno da (ako se išta može vrtjeti u 500fps)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice