Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmova za

poruka: 17
|
čitano: 13.623
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmova za".
16 godina
offline
Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmova za

Nagrnula konkurencija ove godine pa se malo popravljaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmova za

Kvantiteta prije kvalitete

Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmova za

Iiii ... 90 filmova koje vrlo vjerojatno neću nikad pogledati. Za sad je OK južnokorejska produkcija, iako moram priznati da je to više namijenjeno klincima i "gamerima", barem mi tako djeluje. Fale neki ozbiljniji sadržaji, akcijski trileri, psihološki trileri, misterije, detektivski filmovi isl.

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmov

Kako zivim u DE i placam ovo cudo od netflixa i prime takodje, mogu samo rec da mi fali nesto kao True detective. zadnja recenica sto si spomenuo zanrove, iskreno ja naletim jednom u pola godine na nesto vrijedno gledanja.

10 godina
neaktivan
offline
Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmova za

Ponudit zombijima jos vise sadrzaja da se doma zombiraju level vise.

 
10 2 hvala 0
13 godina
offline
Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmova za
štancanje 'kontenta' bez ikakve kvalitete, uzmem netflix pretplatu jednom godišnje, pogledam što me zanima i onda bye bye, vidimo se za godinu dana...
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmov
m4r3ck25 kaže...

Ponudit zombijima jos vise sadrzaja da se doma zombiraju level vise.

Je to nešto loše?

15 godina
offline
Re: Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmov
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Iiii ... 90 filmova koje vrlo vjerojatno neću nikad pogledati. Za sad je OK južnokorejska produkcija, iako moram priznati da je to više namijenjeno klincima i "gamerima", barem mi tako djeluje. Fale neki ozbiljniji sadržaji, akcijski trileri, psihološki trileri, misterije, detektivski filmovi isl.

 Gledao si Sinner ?

10 godina
suspendiran
offline
Re: Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmov
Pixel kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Iiii ... 90 filmova koje vrlo vjerojatno neću nikad pogledati. Za sad je OK južnokorejska produkcija, iako moram priznati da je to više namijenjeno klincima i "gamerima", barem mi tako djeluje. Fale neki ozbiljniji sadržaji, akcijski trileri, psihološki trileri, misterije, detektivski filmovi isl.

 Gledao si Sinner ?

 

 

Jesam, super je serija! I odmah te uvuče na gledanje sa sjajnim početkom, odnosno nije početna radnja razvučena do te mjere da prve 3 epizode gledaš samo blebetanje. Odma u prvih 10 minuta, bum! Volio bih što više takvih serija i/ili filmova.

15 godina
offline
Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmova za

Sva sreća da sve novo što Netflix izda a ide za HR/BiH tržište u .mkv fajlu ima i subtitle za hrvatski jezik.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmov
Envy kaže...

Sva sreća da sve novo što Netflix izda a ide za HR/BiH tržište u .mkv fajlu ima i subtitle za hrvatski jezik.

Što nemaju oni NFV fajlove?

11 godina
offline
Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmova za

Uz Netflix,Prime i Disney+ nemam nista sto bih veceras zelio pogledat....filmovi koji su u zadnje vrijeme stigli na Netflix mi djeluju kao dno dna.

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
suspendiran
offline
Re: Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmov
MEGATAMA kaže...

Uz Netflix,Prime i Disney+ nemam nista sto bih veceras zelio pogledat....filmovi koji su u zadnje vrijeme stigli na Netflix mi djeluju kao dno dna.

 

nema niti na piratluku ništa. Muka mi dođe od ovih gluposti što izlaze.

15 godina
offline
Re: Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmov
love2ml86 kaže...
Envy kaže...

Sva sreća da sve novo što Netflix izda a ide za HR/BiH tržište u .mkv fajlu ima i subtitle za hrvatski jezik.

Što nemaju oni NFV fajlove?

Imam Netflix (radi roditelja mada i oni ne mogu bog-zna-što naći da gledaju) tako da mogu otvoreno da kažem da ono što ima na netflixu točnije ono što nađem da je prevedeno preko hrflix.eu kada skinem preko zelene ikone fajl u .mkv u njemu su svi prevodi za datu seriju ili film. Radi na budžet televizoru (iako na njemu ima Netflix) a radi i preko VLC-a.

Dakle govrim o Netflixovim sadržajem skinute preko zelene ikone (da ne kažem ime protokola), tamo je sve .mkv i mp4, a kodeci su h.264 i h.265.

Da li je ilegalno da ja skidam preko Zelene ikone a imam Netflix ili ne - ne bih ti znao reći.

NIsam do malo prije znao što su NFV fajlovi pa sam našao ovo:
All about NFV Files:

The NFV file type is primarily associated with Netflix
Vjerojatno rekodiraju taj fajl u .mkv.

Because anything Korea does, Japan does it better.
16 godina
offline
Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmova za

Bolje bi im bilo da titlove za Seinfelda očiste od srbizama.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmov
CrnaBitanga kaže...

Bolje bi im bilo da titlove za Seinfelda očiste od srbizama.

 

I da ne provociraju ovakvim filmovima

 

Undercover

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2022 13:50 (segregator).
16 godina
offline
Re: Netflix za 2022. najavio preko 90 novih filmov
segregator kaže...
CrnaBitanga kaže...

Bolje bi im bilo da titlove za Seinfelda očiste od srbizama.

 

I da ne provociraju ovakvim filmovima

 

Undercover

Ma nemam ja problema sa sadržajem, nek drže kaj hoće pa makar i takvo smeće. Sve ima svoju publiku. Živcira me kad primjetim da uslugu koju (skupo!) plaćam netko odgovoran doživljava po principu BMK.

A ''bre'' u titlovima usred Seinfelda znači da netko nije napravio posao kako spada.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice