Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Disney+

poruka: 9
|
čitano: 6.413
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Disney+".
11 godina
protjeran
offline
Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Disney+

Iskreno nisam neki ljubitelj Star Wars serijala, ali Mandalorian mi je savrsen, a ne bunim se niti za Boba Fettu, isto mi je odlican i svidja mi se sto su napravili cross izmedju njega i Mandaloriana :D tako da vjerujem i da ova nova ce mi biti odlicna!

 
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Dis
Gadgeti kaže...

Iskreno nisam neki ljubitelj Star Wars serijala, ali Mandalorian mi je savrsen, a ne bunim se niti za Boba Fettu, isto mi je odlican i svidja mi se sto su napravili cross izmedju njega i Mandaloriana :D tako da vjerujem i da ova nova ce mi biti odlicna!

 The Book of Boba Fett bi bio super da neki idiot nije odlučio ubaciti one spy kidse na hover vespama. Također bi bilo bolje da se Fett ne ispričava toliko i nije pretjerano tolerantan i popustljiv. Ali oni spy kidsi su užas. Robert Rodriguez je bio producent epizoda 3 i 7 u kojima je ovaj užas najviše zastupljen. Najbolje epizode su 5 i 6 koje su zapravo epizode mandaloriana.

15 godina
neaktivan
offline
Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Disney+

"zahtijevaju saznati više o Obi-Wanu". I šta se desi kada obožavatelji zahtjevaju "saznati"? Neko mora da sjedne i izmišlja i laže.

 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Disney+

ima nas i koji zahtijevamo maratonsku sagu o jar jar binksu (redatelj jar jar abrams) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2022 11:10 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Dis
Osobno jedva čekam Jar Jar origin story. Ovi ostali likovi su bezveze.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Disney+

sve je to okej ali za mene je to nastavak mužnje imena star wars i cijele franšize koja je trebala odavno završiti nakon prva tri filma!

 

be Cool
Moj PC  
3 4 hvala 0
5 godina
offline
Re: Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Dis

...I'm proud of my eye 

6 godina
offline
Re: Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Dis
#Ajar

baš su izabrali datum...25.05...jel to Disney vraća Maršala u život
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Serija Obi-Wan Kenobi stiže 25. svibnja na Dis
HCMAA kaže...
#Ajar

baš su izabrali datum...25.05...jel to Disney vraća Maršala u život

 onaj svjetleći mač je zapravo štafeta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice