Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1

poruka: 21
|
čitano: 19.719
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1".
16 godina
neaktivan
offline
Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1

lijepa vijest za starije ljude u poodmakloj dobi.

to je ta generacija koja je nekada nedjeljom putem tranzistora slušala uključenja sa svih travnjaka.

evo pored mog punca..i urednik Miro se uvijek uzbudi kada je ova tema u pitanju.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1

Bilo bi još veselije da se uključi i Telemach/Sportklub u ovu utrku. Ova nikad zanimljivija utrka za prvaka je super prilika i za izvuć koju kintu više od TV prava.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1

Ne znam samo kome može biti dobra vijest da se A1 uključio u utrku, opet se petljaju gdje im nije mjesto i gdje nemaju infrastrukturu. Gdje će, molim vas, A1 emitirati utakmice HNL-a? Na kojem točno kanalu? Na Arena sportu koji je u vlasništvu HT-a ili na Sport klubovima koje su ugasili jer su smradovi koje nije briga za korisnike?

 

Nije valjda da će uskrsnuti pokojni Planet Sport koji je bio i ostat će uvjerljivo najgori paket kanala u ponudi hrvatskih operatera, kad se uzme dobivena vrijednost za novac.

 

Navrat-nanos skrpan studio za Ligu prvaka, mnoštvo tehničkih problema, svi promotivni materijali sa Sušecom kao komentatorom, da bi ovaj misteriozno nestao nakon prvog kola i ostavio ekipu najlošijih komentatora u povijesti sporta na televiziji.

 

A sadržaj? Osim Lige prvaka jedno veliko i šuplje ništa. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 19:36 (Q-Tip).
Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
offline
Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1

Svejedno tko će, samo da vrate Dragu Čosića za komentatora !

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ
bruno11 kaže...

Bilo bi još veselije da se uključi i Telemach/Sportklub u ovu utrku. Ova nikad zanimljivija utrka za prvaka je super prilika i za izvuć koju kintu više od TV prava.

Pa ne bi me začudilo jer je Dragan Šolak, prvi čovjek United Grupe zainteresiran za NK Istru.

10 godina
offline
Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1

 

Dobro je ovo. Bit' će bolje svima.  

 

Da, HNL je zanimljiva ekipi više, nego recimo LP, jer se lakše poistovjete sa svojim lokalnim klubom ili regionalnim, nego tamo sa nekom uber ekipom.

Nogać je ipak više od sporta.

 

Samo eto, ljudi onak' na prvu, govore da ne žele gledati HNL, jer je u LP bolji nogomet.

Jel' da? Dinamov gol mi i pobjeda više znače, nego da tamo neke krive klupske boje gledam na ekranu.

 

Dinamo Zagreb, prvak svijeta!

dzg
Moj PC  
4 7 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ
Q-Tip kaže...

Ne znam samo kome može biti dobra vijest da se A1 uključio u utrku, opet se petljaju gdje im nije mjesto i gdje nemaju infrastrukturu. Gdje će, molim vas, A1 emitirati utakmice HNL-a? Na kojem točno kanalu? Na Arena sportu koji je u vlasništvu HT-a ili na Sport klubovima koje su ugasili jer su smradovi koje nije briga za korisnike?

 

Nije valjda da će uskrsnuti pokojni Planet Sport koji je bio i ostat će uvjerljivo najgori paket kanala u ponudi hrvatskih operatera, kad se uzme dobivena vrijednost za novac.

 

Navrat-nanos skrpan studio za Ligu prvaka, mnoštvo tehničkih problema, svi promotivni materijali sa Sušecom kao komentatorom, da bi ovaj misteriozno nestao nakon prvog kola i ostavio ekipu najlošijih komentatora u povijesti sporta na televiziji.

 

A sadržaj? Osim Lige prvaka jedno veliko i šuplje ništa. 

Krivo. Arena Sport nije u vlasništvu HT-a. Oni su dugogodišnji ugovorni partneri.

Kao što je unazad godinu dana Arena ugovorni partner i A1, pa tako i korisnici A1 televizije mogu gledati Arena Sport kanale.

 

Tko će sve prenositi utakmice tek će se vidjeti. Nije isključeno da to opet bude Arena ako se tako dogovori s nositeljem prava (bio to A1 ili HT).

 

Ni do sada prava na prijenos utakmica HNL-a nije imala ni Arena, ni HT, već tvrtka VOX-nogomet.

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 23:53 (Miro).
15 godina
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ
Miro kaže...
Q-Tip kaže...

Ne znam samo kome može biti dobra vijest da se A1 uključio u utrku, opet se petljaju gdje im nije mjesto i gdje nemaju infrastrukturu. Gdje će, molim vas, A1 emitirati utakmice HNL-a? Na kojem točno kanalu? Na Arena sportu koji je u vlasništvu HT-a ili na Sport klubovima koje su ugasili jer su smradovi koje nije briga za korisnike?

 

Nije valjda da će uskrsnuti pokojni Planet Sport koji je bio i ostat će uvjerljivo najgori paket kanala u ponudi hrvatskih operatera, kad se uzme dobivena vrijednost za novac.

 

Navrat-nanos skrpan studio za Ligu prvaka, mnoštvo tehničkih problema, svi promotivni materijali sa Sušecom kao komentatorom, da bi ovaj misteriozno nestao nakon prvog kola i ostavio ekipu najlošijih komentatora u povijesti sporta na televiziji.

 

A sadržaj? Osim Lige prvaka jedno veliko i šuplje ništa. 

Krivo. Arena Sport nije u vlasništvu HT-a. Oni su dugogodišnji ugovorni partneri.

Kao što je unazad godinu dana Arena ugovorni partner i A1, pa tako i korisnici A1 televizije mogu gledati Arena Sport kanale.

 

Tko će sve prenositi utakmice tek će se vidjeti. Nije isključeno da to opet bude Arena ako se tako dogovori s nositeljem prava (bio to A1 ili HT).

 

Ni do sada prava na prijenos utakmica HNL-a nije imala ni Arena, ni HT, već tvrtka VOX-nogomet.

 Nisam baš u temi no ako je vlasnik Arena sporta Telekom Srbija, zar ne bi upravo oni trebali biti najviše zainteresirani za otkup tih prava jer im je United grupa kroz Telemach najveći konkurent?

 

S druge strane, u našoj državici ionako jedino HT ima sportske programe na MaXtvu, a ostalo je jad i bijeda, od A1 koji je sve pogubio do Telemacha koji ima samo sport klubove. Za ljubitelje nogometa nema baš nekog pretjeranog izbora

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
2 godine
neaktivan
offline
Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1

Skineš na Androidu live football tv i koje arene pretplate i slično... 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ
bruno11 kaže...

Bilo bi još veselije da se uključi i Telemach/Sportklub u ovu utrku. Ova nikad zanimljivija utrka za prvaka je super prilika i za izvuć koju kintu više od TV prava.

 TV prava za šta. Za selsku ligu...koja je zanimljiva kao i sinkronizirano plivanje.

 

 

3 godine
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ
HNL je gledaniji od Lige prvaka.

Između A1 koji bi ponudio utakmice svim zainteresiranim kanalima i T-scuma koji otvoreno najavljuje da će se moći gledati samo na njihovoj platformi kao svih ovih godina, dileme zapravo ne bi smjelo biti.
Zahvaliti se t-scumu pa makar dali nešto veću ponudu...
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2022 9:20 (Neflix).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ
genije_čudo_prirode kaže...
Miro kaže...
Q-Tip kaže...

Ne znam samo kome može biti dobra vijest da se A1 uključio u utrku, opet se petljaju gdje im nije mjesto i gdje nemaju infrastrukturu. Gdje će, molim vas, A1 emitirati utakmice HNL-a? Na kojem točno kanalu? Na Arena sportu koji je u vlasništvu HT-a ili na Sport klubovima koje su ugasili jer su smradovi koje nije briga za korisnike?

 

Nije valjda da će uskrsnuti pokojni Planet Sport koji je bio i ostat će uvjerljivo najgori paket kanala u ponudi hrvatskih operatera, kad se uzme dobivena vrijednost za novac.

 

Navrat-nanos skrpan studio za Ligu prvaka, mnoštvo tehničkih problema, svi promotivni materijali sa Sušecom kao komentatorom, da bi ovaj misteriozno nestao nakon prvog kola i ostavio ekipu najlošijih komentatora u povijesti sporta na televiziji.

 

A sadržaj? Osim Lige prvaka jedno veliko i šuplje ništa. 

Krivo. Arena Sport nije u vlasništvu HT-a. Oni su dugogodišnji ugovorni partneri.

Kao što je unazad godinu dana Arena ugovorni partner i A1, pa tako i korisnici A1 televizije mogu gledati Arena Sport kanale.

 

Tko će sve prenositi utakmice tek će se vidjeti. Nije isključeno da to opet bude Arena ako se tako dogovori s nositeljem prava (bio to A1 ili HT).

 

Ni do sada prava na prijenos utakmica HNL-a nije imala ni Arena, ni HT, već tvrtka VOX-nogomet.

 Nisam baš u temi no ako je vlasnik Arena sporta Telekom Srbija, zar ne bi upravo oni trebali biti najviše zainteresirani za otkup tih prava jer im je United grupa kroz Telemach najveći konkurent?

 

S druge strane, u našoj državici ionako jedino HT ima sportske programe na MaXtvu, a ostalo je jad i bijeda, od A1 koji je sve pogubio do Telemacha koji ima samo sport klubove. Za ljubitelje nogometa nema baš nekog pretjeranog izbora

 Na A1 imam Arene sve tako da ne znam kako je to A1 sve pogubio

13 godina
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ

Ovako nekako ide poredak;

 

HT — Arena, SK (ne svi)

A1 — Arena

Telemach — SK, Eurosport

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2022 14:20 (Marko :D).
16 godina
online
Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1

Nije mi baš jasna računica. Godišnje prava koštaju 10 milijona €, a prihodi bu oko 6 milijuna €. Budu debelo u minusu?

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ
kowach kaže...

Nije mi baš jasna računica. Godišnje prava koštaju 10 milijona €, a prihodi bu oko 6 milijuna €. Budu debelo u minusu?

Ako usfali, uvijek mogu izmislit neku novu naknadu i naplatit je korisnicima. Događalo se već...

5 godina
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ

Ovo je veliki obrat u pitanju prava za HNL.Što se tiče produkcije Croatelu je sasvim svejedno plate li mu HT i A1 dogovorenu uslugu , studio , voditelji i režija koštaju ali koštali su i prije.Marketnig to može pokriti a ostatak love ide od gledatelja.Ako bilo tko od njih (HT ili A1) uzmu ova prava vezano s jednom utakmicom na HRT-u (koji njima isto plaća to pravo) oni će jednostavno osnovati kanale tipa HNL premier A1 liga i staviti ih na svoju tv platformu.Po meni najveći gubitaši su SK HR jer su mogli ostati zanimljivi nogometnom puku u HR ali dali su ponudu 40 mil Eura za 7 godina što je premalo.Eto tako vam to ide mili moji...samo je pitanje na kojem čete operateru te kanale dodatno plaćati....ili ima puno alternativa...rekao bi sve više....

16 godina
moderator
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ
kowach kaže...

Nije mi baš jasna računica. Godišnje prava koštaju 10 milijona €, a prihodi bu oko 6 milijuna €. Budu debelo u minusu?

 A što bi tek rekao za "ulaganja" u Snježnu kraljicu, Dubrovačke ljetne igre, Muzej suvremene umjetnosti, IN music i slične velike projekte - gdje imaju nula kuna izravnih prihoda?

 

Aranžman s HNL-om uz markentiški element donosi i razne poslovne mogućnosti. Treba gledati širu sliku - spomenutih 6 mil odnosi se na prošle godine, sada je porastao interes, nije više samo jedan klub dominantan, Osijek za 6 mj dobiva moderan stadion, u Dalmaciji je (opet) euforija... Cijena za druge providere možda budu više nego do sada (uz jasno opravdanje da su i prava plaćane puno skuplje). U natječaju za prodaju prava 2020. radilo se o prodaji prava na svjetskoj razini, ukoliko i sada to bude slučaj, eto izazova za pokušati dodatno zaraditi na ino publici - potencijala je puno.

...
2 godine
offline
Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1

Storia finita; HNL nakon 11 godina na HTV-u! HNS više nikad neće prodavati TV prava za manje od 60 milijuna kuna po sezoni, što je pet puta više od sadašnje cifre. Iz saveza su jasno postavili uvjet onome s kime potpišu novi ugovor 24sata hr/sport petak, 18.2.2022. u 21:00

 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ
matezanki13 kaže...

Storia finita; HNL nakon 11 godina na HTV-u! HNS više nikad neće prodavati TV prava za manje od 60 milijuna kuna po sezoni, što je pet puta više od sadašnje cifre. Iz saveza su jasno postavili uvjet onome s kime potpišu novi ugovor 24sata hr/sport petak, 18.2.2022. u 21:00

 Pročitao sam - nemaju novih informacija, više-manje prepričavaju već poznato (HT+SS ponudili 60M, A1 ponudio 75M). Derbi kola bi trebao ići nedjeljom na HRT-u, ne zna se gdje će se prikazivati ostale utakmice. Ugovor će se potpisati na max 5 godina. To je sve...

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2022 23:37 (Miro).
13 godina
offline
Re: Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet izmeđ

Pa imaju samo dvije mogućnosti;

 

1. pokrenut novi kanal na MAXtv-u

2. preprodati prava nekome od postojećih nakladnika (Arena, Sport Klub, HNTV)

 

Ako im je stvarno stalo do broja gledatelja, neka preprodaju prava i Areni i SK. Na taj će način dobit najviše gledatelja. Ionako je rečeno da se ne radi o ekskluzivnim pravima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2022 11:31 (Marko :D).
2 godine
offline
Igra se veliki derbi za hrvatski nogomet između A1

HNS je odabrao hrvatski telekom i SuperSport kao partnere za TV i medijska prava te time osigurao 44 milijuna eura u naredne četiri godine za hrvatski nogomet

21. VELJAČE 2022. U 17:15

https://www.vecernji.hr/sport/stigla-je-odluka-hns-a-hrvatskom-telekomu-tv-prava-za-44-milijuna-eura-1565257

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice