Alati za navigaciju usmjeravaju vozače na rute s v

poruka: 5
|
čitano: 5.019
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alati za navigaciju usmjeravaju vozače na rute s v".
12 godina
offline
Alati za navigaciju usmjeravaju vozače na rute s v

Zadni put me negdje iznad Splita navigacija navela u ulicu koju sam mogao proći tek kad sam preklopio retrovizore. 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alati za navigaciju usmjeravaju vozače na rute
Mislim da postoji i logično objašnjenje: navigacija preusmjerava na bolju/širu/bržu cestu koju većina i koristi, a više automobila znači da će biti i više nesreća.
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Alati za navigaciju usmjeravaju vozače na rute s v

čini se kako, nažalost, još nema dostojne zamjene za gledanje kroz stakla na autu tijekom vožnje te uporabu viših moždanih funkcija (tipa - razmišljanje). no, budući da tehnologija grabi krupnim koracima prema nekud, uskoro će ai jesti, spavati i mirišati cvijeće umjesto nas. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 8:26 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alati za navigaciju usmjeravaju vozače na rute
Ajar kaže...

čini se kako, nažalost, još nema dostojne zamjene za gledanje kroz stakla na autu tijekom vožnje te uporabu viših moždanih funkcija (tipa - razmišljanje). no, budući da tehnologija grabi krupnim koracima prema nekud, uskoro će ai jesti, spavati i mirišati cvijeće umjesto nas. 

 jedno je doći u neko malo selo na razgledavanje s viškom slobodnog vremena. ali nije isto kad ideš negdje gdje nikad nisi bio, a uskraćen si za vrijeme. ponekad tehnika pomaže. a ponekad hebiga, malo i zaglupljuje. meni gps pomogne najviše prvi puta. poslije kad znaš put je lakše.

11 godina
offline
Re: Alati za navigaciju usmjeravaju vozače na rute
ranko091 kaže...
Ajar kaže...

čini se kako, nažalost, još nema dostojne zamjene za gledanje kroz stakla na autu tijekom vožnje te uporabu viših moždanih funkcija (tipa - razmišljanje). no, budući da tehnologija grabi krupnim koracima prema nekud, uskoro će ai jesti, spavati i mirišati cvijeće umjesto nas. 

 jedno je doći u neko malo selo na razgledavanje s viškom slobodnog vremena. ali nije isto kad ideš negdje gdje nikad nisi bio, a uskraćen si za vrijeme. ponekad tehnika pomaže. a ponekad hebiga, malo i zaglupljuje. meni gps pomogne najviše prvi puta. poslije kad znaš put je lakše.

 Valjda su isključili ljudski faktor - ljudi kojima TREBA aplikacija za traženje najbrže rute jer im se žuri...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice