Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada će st

poruka: 15
|
čitano: 4.671
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada će st".
15 godina
offline
Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada će st

Kasno

Viber skoro pa nitko ne koristi a korisnike ste vašom nebrigom i kovid potvrdama preusmjerili na GLS i slične pružatelje usluga.

I sad kad vam je pao promet možete samo pjevat

 

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada ć

Ja baš danas od Overseasa dobio preko Vibera poruku da mi stiže paket.

 

Inače Viber vrlo rijetko koristim (ali imam ga instaliranog. kao još i pet drugih appova istog tipa), pa sam sada pogledao i vidim da sam već od raznih dostavnih službi dobivao preko njega obavijesti, što nisam ni uočavao kao nešto bitno, pa tako ni nešto posebno upamtio.

 

Očito i druge dostavne službe koriste Viber, valjda im nude najpovoljnije uvjete, pa Pošta i nije neki izuzetak.

...
15 godina
offline
Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada će st

Većina SMS agregatora ima dosta povoljnije slanje na Viber od SMSa pa je svima u interesu prvo pokušati isporučiti na Viber, a tek onda ako korisnik nema Viber poslati na SMS.

Dobar je Viber, i neke banke tako šalju notifikacije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2022 0:56 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada ć
Bitanga kaže...

Većina SMS agregatora ima dosta povoljnije slanje na Viber od SMSa pa je svima u interesu prvo pokušati isporučiti na Viber, a tek onda ako korisnik nema Viber poslati na SMS.

Dobar je Viber, i neke banke tako šalju notifikacije.

Ako bi i zanemarili nivo i enkripciju koju Viber koristi meni je degutantan zbog silnog guranja reklama i nasilnog marketinga.

 

Telegram ih sve "šije", kako po mogućnostima tako i po ostalim "sitnicama".

15 godina
offline
Re: Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada ć
Jehonan kaže...
Bitanga kaže...

Većina SMS agregatora ima dosta povoljnije slanje na Viber od SMSa pa je svima u interesu prvo pokušati isporučiti na Viber, a tek onda ako korisnik nema Viber poslati na SMS.

Dobar je Viber, i neke banke tako šalju notifikacije.

Ako bi i zanemarili nivo i enkripciju koju Viber koristi meni je degutantan zbog silnog guranja reklama i nasilnog marketinga.

 

Telegram ih sve "šije", kako po mogućnostima tako i po ostalim "sitnicama".

 
Ne znam, vidio sam jednu reklamu godišnje, možda. 

A enkripcija mi je skroz nezanimljiv feature.

Može bit Telegram milijun puta bolji, ali ne znam nikog tko ga koristi, niti privatno niti poslovno pa nemam neku potrebu još i njega instalirati.

 

SMS agregatori podržavaju isporuku i na Telegram, ali očito je kod nas manje popularan od Vibera.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2022 8:02 (Bitanga).
2 godine
offline
Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada će st
▓ Razlika između patnje i sreće jest samo u različitom rasporedu atoma u prostoru. ☠️ Stop the War in Ukraine☠️
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada ć
Super, sad u udobnosti svoga nasljonača dobiješ instant poruku kako pošiljka nije mogla biti isporučena jer nema nikoga doma.
Moj PC  
24 0 hvala 2
14 godina
offline
Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada će st

A zato je većina prešlo na Overseas i stvarno su svjetolosnim godinama ispred pošte, uredno te nazove donese paket, a ne ovi iako si doma ostave cedulju, pa onda vraćaju pakete, pa ti odi podignuti....  baš su za k....c

 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada će st

Svejedno mi je kojim putem će me obavijestiti o isporuci pošiljke, samo nek naznače vrijeme.

Dobiješ poruku da će ti biti isporučen paket na taj datum ili tijekom dana.

I onda cijeli dan čekam isporuku da bih na kraju dobio poruku da paket nije isporučen jer su imali puno posla.

To mi se dogodilo već 2x.
Bilo bi bolje da se organiziraju i napišu u kojem vremenu će paket biti isporučen kao što to rade GLS i DPD, pa čak i Overseas.

Ako mi prodavač omogućuje izbor dostavljača, biram sve osim HP-a makar platio skuplju dostavu.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada ć
bus kaže...

A zato je većina prešlo na Overseas i stvarno su svjetolosnim godinama ispred pošte, uredno te nazove donese paket, a ne ovi iako si doma ostave cedulju, pa onda vraćaju pakete, pa ti odi podignuti....  baš su za k....c

 

Overseas je jedina kompanija koja je lošija od HP-a, izbjegavati u širokom luku.

 

Isto tak moram reć da se HP popravio zadnjih godina, čini mi se od kad su dobili ugovor da dostavljaju Amazon pakete. Isto uredno nazovu prije da li je netko doma i dosta brzo dostavljaju.

15 godina
offline
Re: Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada ć
Lonely Boy kaže...
Chronosus kaže...
bus kaže...

A zato je većina prešlo na Overseas i stvarno su svjetolosnim godinama ispred pošte, uredno te nazove donese paket, a ne ovi iako si doma ostave cedulju, pa onda vraćaju pakete, pa ti odi podignuti....  baš su za k....c

 

Overseas je jedina kompanija koja je lošija od HP-a, izbjegavati u širokom luku.

 

Isto tak moram reć da se HP popravio zadnjih godina, čini mi se od kad su dobili ugovor da dostavljaju Amazon pakete. Isto uredno nazovu prije da li je netko doma i dosta brzo dostavljaju.

 Nisam osobno nikada imao problema sa Overseas-om. I čak sada kada paketi sa alija

 idu preko njih isto sve bez problema. Kada se sjetim preusmjerim na najblize inovine
 ako ne čovjek dostavi doma, za slučaj da me nema kažem mu ostavite mi iza kuće na balkonu
 na prozoru i nema problema.

 

Ja imao probleme i sa Overseas i sa HPekspresom (paket 24). Čak su mi jednom na pošti rekli za izgubljeni paket da se dešava i da im je lakše platiti odštetu nego ga tražiti di je.

Ali isto tako, budimo realni, mi je u većini slučajeva sve bilo bez ikakvog problema. No kad je drama, onda to zapamtiš.

 

Npr. sa GLSom nikad nisam imao problema. A često od njih dobijam, češće nego od ostalih. Vjerojatno ih zato svi i najviše koriste.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada će st

Rijetki smo mi postari koji nazovemo i dostavimo,ewo ja u phonu imam prek 700 brojeva,sto za ovitanje plina stonza pakete

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada će st

Ja sam u čudu!

Kako je ovo moguće kada su meni nedavno odogovorili da nisam dobio obavijest o paketu jer poštari odn. dostavljači nemaju službene mobitele i da zato ne zovu?!

https://elisfantasy.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada ć
Alan Ford kaže...

Svejedno mi je kojim putem će me obavijestiti o isporuci pošiljke, samo nek naznače vrijeme.

Dobiješ poruku da će ti biti isporučen paket na taj datum ili tijekom dana.

I onda cijeli dan čekam isporuku da bih na kraju dobio poruku da paket nije isporučen jer su imali puno posla.

To mi se dogodilo već 2x.
Bilo bi bolje da se organiziraju i napišu u kojem vremenu će paket biti isporučen kao što to rade GLS i DPD, pa čak i Overseas.

Ako mi prodavač omogućuje izbor dostavljača, biram sve osim HP-a makar platio skuplju dostavu.

  Meni se nedavno desilo slično - dostavljač je tri dana zaredom (Paket24 od HP-a) pokušao dostavu na mjesto gdje radim u 7 navečer. Pa valjda ako si imalo normalan prvi dan ćeš skužit da je to firma. Ili možda nećeš...

https://elisfantasy.com
8 godina
offline
Re: Obavijesti Hrvatske pošte o paketima od sada ć
Divno, kad to rijese i implemetiraju, ocekujem da se pozabave time da i paketi pocmu stizati....lako za obavijest.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice