Rat je preozbiljna stvar da bi se hakiranje prepus

poruka: 6
|
čitano: 19.117
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rat je preozbiljna stvar da bi se hakiranje prepus".
10 godina
offline
Rat je preozbiljna stvar da bi se hakiranje prepus

RAT JE PREOZBILJNA STVAR DA BI SE X PREPUSTILO SLOBODNIM STRIJELCIMA

X = hakiranje, kradja, ubijanje, silovanje, propaganda, pomaganje, transport

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Rat je preozbiljna stvar da bi se hakiranje prepus

Ciljam ruse high orbit ion cannon-om a oni mene nuklearkom.(Seems fair enough!)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rat je preozbiljna stvar da bi se hakiranje prepus

jel ovo postalo uobičajeno da se tekstovi kopiraju i prevode iz drugih izvora bez navođenja tih izvora, pa nekome može izgledati kako je tekst zapravo pisao bugov novinar

meni je jasno da se uzimaju tekstovi iz svjetskih medija, da se prevode i objavljuju, radilo se to i ranije, no uvijek se stavljala napomena kako je tekst u originalu objavljen negdje drugdje s linkom na originalni tekst

eventualno, kad je gazda bio nadrkan na neki od konkurentskih medija, pisala se napomena 'kako pišu drugi mediji' bez imena konkretnog medija, pa onda prenos citata ili prepričavanje tuđe vijesti

 

ovo je već, po bilo kakvim novinarskim standardima, u najmanju ruku preslobodno uzimanje tuđeg autorskog rada (ispričavam se ako postoji nekakav ugovor ili dogovor s tim portalom ili autorom)

link na tekst koji je objavljen na drugom portalu, kako mi se čini, od riječi do riječi isti

Moj PC  
13 1 hvala 0
10 godina
offline
Rat je preozbiljna stvar da bi se hakiranje prepus

 

Hakeri su luzerčine. Junaci iza ekrana. Kriminalci, al' ne na način da razbijaju, nekoga na ulici, nego više onako nježno rade zlo, kao što i odgovara njihovim nježnim rukicama.

 

Samo ovo kaj se tiče Ukrajine i njezinih problema, pitanje svakome tko ide za tim: Za čije babe zdravlje?

 

Manite se ćorava posla, te pomozite unesrećenim kaj su došli u vaše mjesto i gradove, koliko možete. To je O.K., sve ostalo nije.

 

Članak od Mladena je vrlo dobar i postavlje dobra pitanje i daje upozorenje nadobudnima. 

Ljudi to nije vaš rat.

 

Rat nikom nije brat. Svaka majka isto plače.

 

Peace&Love, bro!

dzg
Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Rat je preozbiljna stvar da bi se hakiranje pr
PzKpfw kaže...

 

Hakeri su luzerčine. Junaci iza ekrana. Kriminalci, al' ne na način da razbijaju, nekoga na ulici, nego više onako nježno rade zlo, kao što i odgovara njihovim nježnim rukicama.

Hakeri su sve, samo ne luzeri. Jal je grda stvar. Kriminalci s nježnim rukicama su ti na Markovom trgu.


 

Samo ovo kaj se tiče Ukrajine i njezinih problema, pitanje svakome tko ide za tim: Za čije babe zdravlje?

Sad je Ukrajina, za par dana će biti netko drugi. Svijet samo gleda isto kao što je gledao nas '91.

 

Manite se ćorava posla, te pomozite unesrećenim kaj su došli u vaše mjesto i gradove, koliko možete. To je O.K., sve ostalo nije.

Otkad si ti svemirski diktator koji odlučuje o svemu?


 

Članak od Mladena je vrlo dobar i postavlje dobra pitanje i daje upozorenje nadobudnima. 

Ljudi to nije vaš rat.

Članak je ispiranje mozga s visoka. Ili si haker ili nisi, ne postoji između.

Ako osjetim posljedice, onda je i moj rat. Posljedica nije nužno mina od 120mm.

15 godina
offline
Rat je preozbiljna stvar da bi se hakiranje prepus

znam tipa koji je strijelac i slobodan ali njega zanimaju isto tako (iako ne nužno) slobodne ovnice ili blizanke. nema pojma o kompovima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice